PROPAGANDA p. Czubackiego vs. rzeczywistość - zadłużenie miasta!

/ 8 odpowiedzi
Jak wyglądało ZADŁUŻENIE MIASTA za kadencji obu kandydatów na burmistrza?
Zestawienie pokazuje jak wśród 266 miast powiatowych wypadał Sochaczew w latach 2002-2013. Im wyższa pozycja tym bardziej zadłużone miasto! W roku 2006 p. Czubacki wprowadził Sochaczew do 10 największych dłużników (8 pozycja).

Po publikacji tych danych mam nadzieję, że sztab KW MWS usunie nieprawdziwą ikonografike!
Żartuję! Nie usuniecie - nie ważne jaka jest prawda - grunt, że nieprawdziwe, propagandowe hasło działa.

Nawet, jak Czubacki pod egidą MWS publikuje bzdury, to i tak idzie to w eter. Ale to my po to mamy swój rozum i potrafimy czytać ze zrozumieniem, żeby oddzielać ziarno od plew i nie dawać się nabrać na "śliczne" obrazki manipulantów.

(2014/11/25 16:46)
Najbardziej ze wszystkiego podobają mi się "akcje" p. Jerzego: Osiecki zadłużył miasto! Więc ja zgodnie z zasadą prezentuję liczby, które mówią zupełnie co innego, wtedy już otrzymuję "pełen elaborat" ile to zainwestowano + że niemerytorycznie patrzę na liczby;) i ogólnie to fakty i liczby są po jego stronie. A jak nie, to tym gorzej dla faktów i liczb ;) Och ci dzisiejsi samorządowcy ;)

(2014/11/25 19:49)
na podstawie tego wpisu gołym okiem widać, że nie rozumiecie na czym polega szacunek dla mieszkańców! Mino, iż ludzie domagali się koncertów na muszli - Wy Władza, wiecie lepiej czego oczekuje tłuszcza i co będzie dla szarego ludu lepsze!  O tym jest ta infografika ... 
Bezpieczeństwo to druga sprawa, ale moim zdaniem na muszli też da się przeprowadzić bezpieczny koncert!  

(2014/11/25 21:08)
Olaf widzę że leki już przestały działać. Nie wstydzisz się pisać takie głupoty? 
Co do dni Sochaczewa - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.A jakie pieniądze  - kasę od Kasztelana (lub innego podmiotu) za wyłączność na alkohol na terenie zamkniętym - a na takim terenie odbywają się teraz dni Sochaczewa.Jak odbywały się one w centrum Kasztelan miał nikły zarobek, zarabiały okoliczne sklepy, a teraz? (kaska dla burmistrza-kaska do kasy miasta i wszyscy zadowoleni).Sprawa bezpieczeństwa nie ma tu żadnego znaczenia. To tylko ładna wymówka.

(2014/11/25 22:28)
-głodny110
Co w tym złego że miasto zarabia na takiej imprezie ?Zdecydowanie lepiej gdy taka impreza odbywa się na zamkniętym terenie ,strefa dla amatorów piwa jest oddzielona .Na muszli co chwila wpadało się na podchmielonych  gości bo co kawałek rozstawiony był jakiś browar.Dojść w okolice hotelu Chopin , gdzie ustawione były atrakcje dla dzieci było naprawdę ciężko .Na Orkanie jest dużo sprawniej .W kwestii zarobków okolicznych sklepów ,dobrze wiesz że dni Sochaczewa nie kończą się z chwilą zamknięcia bram na Orkanie .Mnóstwo ludzi dopiero zaczyna się ,,bawić'' i nawiedza całodobowe sklepy.Sprawa bezpieczeństwa to wymówka? Żartujesz chyba? Brakuje ci wyobraźni ? Mam nadzieję że nie dostałeś nigdy butelką w głowę na masowej imprezie? A może dostałeś, stąd te farmazony !

(2014/11/25 23:04)
Tyle lat chodziłem na dni socho jak jeszcze były w centrum i jakoś ani mnie ani moim znajomym nic się nie stało ale sytuacji niebezpiecznych nie da się wyeliminować, zresztą możesz dostać w "łeb" poza orkanem, w drodze do domu.Ale wystarczy popatrzeć na frekwencję -  żal. Ludzie przychodzą tylko na występ jakiejś "gwiazdy" a poza tym to puuuuchy :), Ta impreza umrze śmiercią naturalną.

(2014/11/25 23:27)
glodny,to nie wina położenia imprezy.Wszystko ewoluuje impreza nie,forma znudziła się mieszkańcom.Powrót na podzamcze tego nie zmieni,co nie znaczy,że amfiteatr na wiele innych imprez by się nie przydał.

(2014/11/26 09:11)