Prywatne przedszkole "świat malucha"

/ 2 odpowiedzi
Czy ktoś może napisać opinie o przedszkolu świat malucha chodzi o te na ulicy Staszica? Szukam przedszkola dla 3 letniej córki.

Witam!ja osobiście polecam przedszkole . Moja Zuzia chętnie uczęszcza do tego przedszkola, zawsze wraca uśmiechnięta i zadowolona. Każdego dnia zdaje mi relacje co nowego się nauczyła, co robiła/ gdzie była/ co zobaczyła. Jej uśmiech na twarzy jest dla mnie bezcenny, mam pewność, że jest szczęśliwa więc nic innego nie ma w tym przypadku znaczenia! gorąco polecam to przedszkole dla mama które poszukują najlepszego przedszkola dla swojego dziecka.PS>nie tylko pani dyrektor jest bardzo sympatyczną osobą, również pozostali pracownicy a w szczególności na duże uznanie zasługują panie nauczycielki które są przez dzieci wręcz uwielbianesmile nigdy przedtem nie spotkałam się z takim oddaniem i poświęceniem osób dla wykonywanej pracy tak jak to jest w przypadku osób z tej placówki, dlatego gorąco polecam przedszkole "ŚWIAT MALUCHAsmile !!!

(2013/12/28 15:10)
Witam moja córka uczęszcza do tego przeczkola od około  2 Lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, córka bardzo dobrze sie rozwija jest wesoła otwarta na ludzi a ciocie wręcz uwielbia, są organizowane rożne fajne imprezy dla dzieci, dodam ze rownież mojej siostry dziecko uczęszcza do tego przeczkola i rownież są bardzo zadowoleni pozdrawiam 

(2013/12/29 09:49)