PRYWATNE PRZEDSZKOLE ORAZ ŻŁOBEK W MALESINIE

/ 2 odpowiedzi

Witam, noszę się z zamiarem otworzenia placówki. Jestem nauczycielem
nauczania zintegrowanego i edukacji przedszkolnej, posiadam również
doświadczenie w pracy z dziećmi. Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje
zapotrzebowanie na taką placówkę jak żłobek, klub malucha może przedszkole w MALESINIE ?? Jakie są oczekiwania Państwa-Szanownych Rodziców - wobec takiej placówki? Chciałabym stworzyć miejsce
przyjazne dla Maluszków, gdzie spędzały by czas z prawdziwą przyjemnością.
Bardzo proszę pomóżcie w stworzeniu miejsca przyjaznego dla Waszych Dzieci:)
Pozdrawiam:)

Zapotrzebowanie na żłobek w Sochaczewie jest na pewno ogromne. A zwłaszcza w tej cześci miasta jak Malesin czy Boryszew. Najważniejsze aspekty to  przyjazna atmosfera, miejsce na zabawę na dworze oraz prawidłowe żywienie maluszków. Ważna napewno jest też cena pobytu.

W miejskim żłobku już jest wyczerpany limit miejsc, a prywatnych żłobków jest mało i napewno nie w tej okolicy o której wspomniałam. Opiekunki są drogie i myślę że znalazło by się wielu chętnych rodziców żeby oddać dzieci do żłobka w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania.

(2015/01/10 12:14)
Jestem mamą 4 miesięcznego Antosia. We wrześniu chciałabym wrócić do pracy, syn wtedy będzie miał roczek. Szukając w Sochaczewie i okolicach żłobka dla dziecka w tym wieku znalazłam tylko dwa miejsca, żłobek miejski, ( do którego nie mamy szans się dostać, ponieważ mieszkamy poza Sochaczewem) oraz żłobek na Staszica ( oczywiście ograniczona liczba miejsc, grupa 12 osób). W naszych okolicach nie ma żłobków dla bardzo małych dzieci. W dzisiejszych czasach mamy rzadko mogą sobie pozwolić na bezpłatny urlop wychowawczy, a babcie muszą pracować. Trzeba też szybko wrócić do pracy żeby utrzymać stanowisko.

(2015/01/12 10:34)