Przedszkola niepubliczne w Sochaczewie

/ 7 odpowiedzi
Witam,
moje dziecko nie dostało się do przedszkola państwowego (3-latek). No i szukam teraz jakiegoś niepublicznego. Przy ul. 600lecia otwiera się nowe przedszkole Promyk. Lokalizacja mi bardzo odpowiada. Ponadto przedszkole będzie nowe więc wszystko na pewno będzie nie zniszczone itd.
Co myślicie o posyłaniu dziecka do przedszkola, które jeszcze nie ma "opinii" wśród rodziców więc nie mogę się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce.
Pozdrawiam
We wrześniu posłałam młodszą córcię do nowootwartego przedszkola. Patrząc z perspektywy czasu to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać :)

(2014/05/23 08:24)
Na stronie miejskiego przedszkola nr 6 w Sochaczewie jest informacja, że posiadają 10 miejsc wolnych dla dzieci trzy letnich. Przedszkole godne polecenia.

(2014/05/23 09:16)
Katki77 a do którego przedszkola??

(2014/05/24 08:27)
Na stronie miejskiego przedszkola nr 6 w Sochaczewie jest informacja, że posiadają 10 miejsc wolnych dla dzieci trzy letnich. Przedszkole godne polecenia.

Dziękuję za informacje. Jednak ta lokalizacja w ogóle mi nie pasuje. Synka będzie odbierała babcia i za daleko jest dla niej to przedszkole.

(2014/05/24 08:30)
Przedszkole Koralik, na Smolnej w Chodakowie. Nie jest to moja odosobniona opinia na temat tego przedszkola. Nie jest to duże przedszkole, dzieci są dopielęgnowane, chociaż czasem niezadowolone, bo muszą iść do domu ;)

(2014/05/24 09:00)
Tez słyszałam dobre opinie jednak lokalizacja mi całkowicie nie odpowiada. W każdym bądź razie umawiam się na spotkanie w Przedszkolu Promyk i zobaczymy co z tego wyjdzie. Może ktoś z was tez planuje tam zapisać swoje dziecko??

(2014/05/24 17:16)
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszej strony http://www.promyksochaczew.pl oraz umówienie się na spotkanie w celu zaprezentowania naszego przedszkola.
Bliższe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu  tel. 607 121 901
Prowadzimy zapisy na rok szkolny 2014/2015.
Zapraszamy :)

(2014/07/14 07:54)