Przedszkola w Sochaczewie - opinie

/ 3 odpowiedzi
Zbliża się marzec - czas rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2015/2016. Może macie Państwo jakieś opinie na temat przedszkoli w Sochaczewie. 
Gdyby się nie udało państwowo to gorąco polecam Leśne Skrzaty. Synek z chęcią uczęszcza. Bardzo dobra opieka i mnóstwo zajęć. Dzieciaczki celebrują m.in. każde "święto" - ostatnio dzień pizzy, dzień kota itp. 

(2015/02/18 08:36)
A ja polecam Przedszkole "Promyk". We wrześniu zaryzykowaliśmy i zapisaliśmy tam dziecko (ryzyko polegało na tym, że przedszkole dopiero otwierało się i nie można było zasięgnąć opinii innych) i jesteśmy zachwyceni. Nasz synek chętnie tam chodzi. W przedszkolu dzieje się naprawdę dużo rzeczy, ale najważniejsze jest to, że nauczycielki pracujące tam mają super podejście do dzieci. Nasz synek jest w nich zakochany :) Z rozmów z rodzicami wiem też, że jest kilkoro dzieci przeniesionych z innych prywatnych przedszkoli i rodzice są bardzo zadowoleni. Widzą znaczną różnice na korzyść "Promyka". Gorąco polecam :)

(2015/02/22 16:45)
Równie polecam "Promyk". Mam doświadczenie zarówno z przedszkolem miejskim (nr 7), jak i prywatnym (Świat Malucha). Promyk wypada zdecydowanie najlepiej. W porównaniu z dwoma poprzednimi, Promyk nie jest jedynie "przechowalnią" dla dziecka.

(2015/02/25 18:08)