Przedszkole w Sochaczewie

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Brochów
Witam.
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki w okolice Sochaczewa (5 km). Malucha będziemy musieli "zameldować" w przedszkolu (4 latka).
Możecie polecić jakieś albo podpowiedzieć, które omijać szerokim łukiem?

Grzegorz
jeśli nie będziecie mieszkańcami Sochaczewa to chyba trudno będzie zapisać dziecko, ponieważ pierwszeństwo mają mieszkańcy, no chyba że prywatnie, jest kilka przedszkoli tego typu, najlepiej przyjść i sprawdzić samemu, bo opinie mogą rozbieżne, jak zwykle to bywa.

(2014/05/13 13:14)
Polecam z całą odpowiedzialnością przedszkole z  dzielnicy Chodaków, przedszkole im Tuwima. Super kadra i  przedszkole z kilkudziesięcioletnią bogatą tradycją. Fachowa kadra , wszystkie panie po studiach pedagogicznych , miłe i super kuchnia, a to też ważne. Brawo dla tej placówki. Polecam

(2014/05/13 13:17)
ja również polecam przedszkole w Chodakowie, ewentualnie Akademia Smyka. Nie polecam zaś 'Niepubliczne przedszkole Małe Zuchy'. Jest tam jedna szczególna pani (małolata, blondyna) która jest strasznie bezczelna i arogancka, do tego nie potrafi wykonywać swoich obowiązków. Także pozdrawiam serdecznie panią Alicję G.

(2014/05/14 15:19)
 Polecam przedszkole "Leśne Skrzaty".Świetna placówka w pięknym otoczeniu.Panie opiekunki bardzo fajne.W przedszkolu cały czas "coś się dzieje"( wycieczki,przedstawienia,angielski 2 razy dziennie,dodatkowe zajęcia).Mają własną kuchnię,czysto,schludnie...Ja jestem bardzo zadowolona.

(2014/05/14 15:34)
Polecam Swiat Malucha w Sochaczewie, co prawda moja starsza corcia chodzi do szkoly na ul. Stadionowej (tez jestem bardzo zadowolona) ale mlodsza chodzi do przedszkola, wlasnie do swiata malucha. Nie mam najmniejszych zastrzezen. Fajne zajecia,przyjazne ciocie, duzo urozmaicen,a co najwazniejsze wygodna lokalizacja, wszedzie blisko :) 

(2014/05/20 14:02)