Przedszkole

/ 4 odpowiedzi
gdzie w Sochaczewie jest prywatne darmowe przedszkole słyszałem że gdzieś na 15 sierpnia może zna ktoś dokładny adres.
W budynku Krupy jest te przedszkole.

Proponuję dowiedzieć się również w Leśnych Skrzatach - było coś takiego jak projekt unijny dla dzieci w wieku 3-5 lat, które nie były objęte wcześniej żadnym przedszkolem - to były warunki konieczne do spełnienia. Leśne Skrzaty to nowoczesne przedszkole Anglojęzyczne gdzie prawdopodobnie też zapewniają transport (bezpłatny) dziecka do i z przedszkola. Trzeba by było podjechać i się dowiedzieć o szczegóły. Jeżeli dziecko dostanie się z tego projektu to płaci się tylko za wyżywienie.

(2014/03/12 11:35)
Polecam Niepubliczną Szkołę Podstawową z oddziałami przedszkolnymi w Sochaczewie, siedziba mieści się w WSZi M przy ul. Stadionowej 4. Fantastyczne miejsce i niezwykle, jak na taką ofertę tanie - opłata to 50 ł miesięcznie za dziecko (rodzic nie musi kupować żadnej wyprawki). Super miejsce i kameralne.

(2014/03/12 15:58)
Ja polecam bardzo dobre prywatne przedszkole Babyroom. Moje dziecko chodzi tam już od roku i wszystcy jesteśmy bardzo zadowoleni :)

(2015/08/11 20:12)
Nie polecam tej szkoly ja dziecko wypisalam z owej szkoly duzo obiecuja a nic potem z tym nie robią dzieci mają. Wolnopas a przedewszystkim zdarzaly sie czeste wypadki w owej szkole na trzy panie nauczycielki tylko jedna byla ktora poteafila cos nauczyc reszta to stazystki ktore z dziecmi nie potrafią pracowac na lekcjach. Co do dyrekcji pieknie mówią a jak dostaną dotacje unijna to nie sluchaja juz zadnych uwag nie polecam bo napewno bedziecie narzekac. 

(2015/08/12 21:49)