Przegląd gazu BRC

/ 9 odpowiedzi
Gdzie w Sochaczewie lub okolicy mogę zrobić przegląd instalacji gazowej w samochodzie?
Oczywiście interesują mnie polecani mechanicy:)
uprzedze polecaczy.. za jakis czas bedziesz mial 10 postow polecajacych kazdy innego gazownika z czego 40% to sami beda sie polecac.
powodzenia :)

(2015/07/07 08:58)
no po takim wpisie to pewnie już nikt się nie odezwie;)

(2015/07/07 09:11)
pogadaj z bliskimi znajomymi, rodzina.. oni przewaznie nie maja interesu zeby kogos polecac. ja tak znalazlem mechanika, 7 lat temu i do innego nie jezdze.
a na forum i do tego anonimy? jedynie co mozna zrobic to rozeznac sie kto gdzie ma warsztat ale z pewna dozą nieśmiałości podchodzic do słów zachwytu :)

(2015/07/07 09:52)

xyx
napisz co to za generacja gazu,sekwencja podcisnieniowa czy moze wtrysk ciagły- tej ostatniej nikt w socho i okolicach nie ogarnie, nie zostawiaj auta u gaziarza,umow sie na konkretna godz. i patrz co robi najlepeij mu nie przeszkadzajac.

(2015/07/07 17:24)
BRC Sequent 24.11

(2015/07/08 09:25)
http://www.lpg-brc.pl/index3.html tutaj masz link do zakładów montujących, regulujących i serwisujących BRC w całej Polsce, wybierz jakiś blisko Ciebie 

(2015/08/02 12:53)
Najbliżej nas to chyba Radonice będą.
Byłem tam kiedyś, ale nie mogę powiedzieć, że było coś nie tak ani że jestem jakoś nadzwyczaj zachwycony. Było normalnie choć mam wrażenie, że trochę na biegu, ale to poniekąd wina prawdopodobnie właściciela zakładu który przez telefon (komórkowy) powiedział mi, że nie muszę się umawiać a wystarczy, że przyjadę. No to przyjechałem dzień przed wyjazdem na urlop a tam dwu chłopaków robi coś przy jakiejś furze i mówią mi, że za tydzień, bo czasu nie mają :) Ubłagałem bo z Socho nie będę jeździł wte i wewte przecież a i że muszę już bo miałem zrobić po 15 tys. km a już miałem prawie 19 tys. km zrobione :) Na szybko mi wymienili filtr fazy lotnej, wbili przegląd gwarancyjny i gra gitara. To znaczy jeździć jeżdżę, a co się dzieje w instalacji tego nie wiem. Tez muszę zrobić przegląd znowu bo kolejny miałem mieć po 30 tys. a kolejny po 45 tys. a właśnie się zorientowałem ze 44 tys. już zrobione.

Buniola zrobiłaś już ten przegląd?

(2015/08/03 11:38)
Jak chcesz mieć zrobiony tylko przegląd to pewnie ktoś Ci to w Socho lub niedalekich okolicach ogarnie, ale jeśli chcesz mieć ogarnięte porządnie i wyregulowane to polecam Kołomax w Łodzi - www.kolomax.pl  Wiem, że daleko ale wystarczy poczytać opinie, robią naprawdę kawał dobrej roboty,zakładałem u nich i rewelacja,żadnych problemów i instalacja założona na najwyższym poziomie.

(2015/08/11 09:21)
...a co się dzieje w instalacji tego nie wiem...
A co byś chciał wiedzieć?;) Jak by się "coś działo" to z pewnością byś wiedział :) Dopóki nie widać/czuć różnicy PB-LPG to lać i jeździć.

(2015/08/12 08:58)