Przejście dla pieszych przy Ogródku Jordanowskim

/ 4 odpowiedzi

Czy ktoś może zrobić porządek ze światłami przy Ogródku Jordanowskim. Czasami żeby przejść na drugą stronę ulicy trzeba czekać około 4 minut. System ręcznej zmiany nie działa jak powinien. Wielka porażka !!!!!!!!!!!

Powiem więcej! 

Przejście dla pieszych na Warszawskiej i na 600 lecia też.

(2017/09/05 13:40)

system ręcznej zmiany nie sdziała kiedy w dzień jest normlny ruch,automat zmienia,nie nacickać i nie robić z siebie niekumatych

(2017/09/10 11:35)

Tutaj się mylisz. Jak nie wciśniesz to zawsze bedzie CZERWONE dla pieszych mimo że samochody się zatrzymają. A jak wciśniesz na 5 s.(już za póżno)  przed zmianą świateł to też będzie CZERWONE dla pieszych bo system nic nie zmieni. Jakaś sierota to chyba projektowała...........

(2017/09/11 12:44)

Ta sama osoba zaprojektowała zapewne światła Statoil-Kaufland.

https://e-sochaczew.pl/n/swiatla-przy-kauflandzie/47077

Sądząc po odpowiedzi MZDW, osoba, która odpowiadała to na własne oczy nie widziała tego skrzyżowania i w jaki sposób działa sygnalizacja. Zapewne przeczytała instrukcję bądź założenia projektu i jeszcze nie wie, że sochaczewska rzeczywistość to zupełnie co innego niż projekty i założenia :)

Sygnalizacja blokuje ruch całą dobę i nie ma tu żadnych wątpliwości. Godzina 3.00 rano a człowiek stoi na czerwonym pod Kauflandem bez większego sensu.

Synchronizacja ze światłami koło Statoila? To fikcja. Wciskasz przycisk na przejściu (Statoil), włącza się czerwone dla pojazdów, wiadomo. Chwilę potem zmienia się na zielone, samochody ruszają zatrzymują się pod Kauflandem bo światło 4 sek wcześniej zmieniło się na czerwone. Lub odwrotnie: pojazdy stoją pod Kauflandem w kierunku Statoil. Piesi czekają pod Statoil (jest zielone dla pojazdów). Samochody ruszają spod Kauflandu i w tym momencie koło Statoila włącza się czerwone.

Ta sytuacja ma miejsce zarówno w godzinach pracy Kauflandu jak i poza tymi godzinami.

(2017/09/11 14:44)