Przemysław G. z zarzutami korupcji

/ 97 odpowiedzi
Nie sądziłem, że p. Gaik się na coś takiego odważy. Ale on jest wielki, bo powiedział coś, czego bali się powiedzieć bezpośrednio inni, w tym ja. Tak, ewidentnie w Sochaczewie jest układ zamknięty. Prokuratura ewidentnie współpracuje z "miastem", a w tle majaczą palmy Egiptu, gdzie ta współpraca została zapewne umocniona na wspólnym wyjeździe. Pani prokurator ewidentnie nie raz powiedziała "Ziemi Sochaczewskiej" za dużo. A ile powiedziała "poza kadrem"? Ta sama Pani umarza ochoczo postępowania w sprawie zniesławienia w internecie (zapewne o ile IP należy do kogoś z pracowników UM, lub jego popleczników), czy w "Ziemi Sochaczewskiej". No sprawa z p. Gaikiem to już przegięcie - żeby "Ziemia Sochaczewska" wiedziała wcześniej? Zresztą czy to przypadek, że właśnie "Ziemia...", gazeta ratowana przed upadkiem przez burmistrza? Dlaczego nie żadna inna gazeta? Ale z drugiej strony, to nie pierwszy raz, kiedy osoby zainteresowane cudzym upadkiem wiedzą w Sochaczewie wcześniej, że ktoś inny zostanie oskarżony, albo wręcz aresztowany... Ba! wiedzą dokładnie co do godziny kiedy osoby pomówione wyjdą z aresztu! Ale pomyślcie - w normalnym kraju prokuratura poczekała by z tym do wyborów, żeby nie być posądzoną o działalność agitacyjną. A tu takie coś! Chyba sondaże PiSowi na prawdę "leżą na ziemi", skoro już po takie desperackie metody sięgają!
Kawa z komendantem i udział miejskiej policji - ważny wątek! Niestety - zapewne prawdziwy! No ale cóż, skoro pani prokurator umorzy postępowanie w tej sprawie... No chyba, że przeniosą sprawę do Płocka, czy Sierpca... Ale myślicie, że tam nie ma koleżanek i kolegów? Uczynny kolega umorzy wszystko! No a zresztą - macki sięgają też i w drugą stronę, do Płocka!
Panie Gaik! Nigdy nie byłem Pana zwolennikiem, ale w tej sprawie będę Pana popierał! Masz Pan charakter! Tylko proszę iść drogą, o której Pan pisał: Prokurator Generalny, Krajowa Rada Prokuratury, Minister Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Obywatelskich i Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Sochaczewska, a nawet płocka prokuratura najpierw raczej wsadzi Pana do więzienia, trzy lata umęczy śledztwem, a potem umorzy postępowanie z braku dowodów... Tu nie ma sprawiedliwości - tu jest tylko Prawo i Sprawiedliwość! Prawo Hofmana i Sprawiedliwość Kamińskiego! A w tle zatroskany o sprawiedliwość społeczną (zapewne dla burmistrza) poseł Małecki, obrońca posad lokalnych prawników...

(2014/11/14 02:10)

wielki?

facet tonie jak tytanic... i nie chce isc sam na dno.

jak widzicie nie ma litosci, przyjaciol ani solidarnosci w polityce... raz z kims pijesz potem go oskarzasz. zero honoru.

(2014/11/14 07:46)

"Prawda jest taka, że nie jestem pierwszą osobą którą próbuje się „unieszkodliwić” w tym mieście poprzez pomówienia"

wiedzial pan i nic z tym nie robil? wiedzial pan ze takie praktyki sa stosowane i pan z tym nie walczyl??? nie wspieral pokrzywdzonych?? w tv ogladalem tylko jak pan ziomalą prace zalatwia w partii.... nigdy ani slowa... jak to pan powiedzial :)  "układzie zamknietym" w sochaczewie. czemu?

co za farmazony.... znam ludzi ktorzy wyznaja teorie spiskowe ale to???

przyjmujac nawet ze byla by to prawda to i tak stawia to pana w zlym swietle.. wiedzial pan ze inni tak sa gnoieni i nic z tym nie robil... rozumiem.... poki nie tyka mnie to nic nie robie.. a teraz pan gra wielkiego pokrzywdzonego bo panu koryto ucieka?

jakby pan z tym walczyl jako polityk to moze takich sytuacji by nie bylo - powtorze - przyjmujac ze to prawda.

(2014/11/14 08:01)
kacperskyy  polecam film o Gaiku  https://www.youtube.com/watch?v=5iDaSsJ9QLE

(2014/11/14 08:28)
Nie podejrzewałam, że nawet w takiej dziurze jak Sochaczew są prowadzone takie nieczyste gry. Dobrze, że mu nie "zrobili zawału" albo "samobójstwa" a akcie swojej desperacji, która jest już chyba na nad wyraz wysokim poziomie.

(2014/11/14 08:28)
"....Zapłaciłem za obiad własnymi pieniędzmi co wynikało z faktu, że przyjechałem do lokalu otworzonego przez mojego przyjaciela i uregulowanie rachunku własnymi pieniędzmi było dla mnie kwestią honorową. ...."
a z czyich pieniędzy  miał pan zapłacić jak nie ze swoich przy dochodach jakie pan otrzymuje z bycia płatnym członkiem zarządy  stać pana na obiad za 20 zł !!!!!!! wystarczy, że panie z DPS żywiły się na koszt mieszkańców !!!

Weź pan kolegów z Zarządu Powiatu  i wyjedźcie daleko daleko na jakiś prywatny folwark bo w Sochaczewie wasze żądy dobiegają kończa.

(2014/11/14 09:37)
"....Zapłaciłem za obiad własnymi pieniędzmi co wynikało z faktu, że przyjechałem do lokalu otworzonego przez mojego przyjaciela i uregulowanie rachunku własnymi pieniędzmi było dla mnie kwestią honorową. ...."
a z czyich pieniędzy  miał pan zapłacić jak nie ze swoich przy dochodach jakie pan otrzymuje z bycia płatnym członkiem zarządy  stać pana na obiad za 20 zł !!!!!!! wystarczy, że panie z DPS żywiły się na koszt mieszkańców !!!

Weź pan kolegów z Zarządu Powiatu  i wyjedźcie daleko daleko na jakiś prywatny folwark bo w Sochaczewie wasze rządy dobiegają kończa.

(2014/11/14 09:37)

(2014/11/14 09:38)

x2x
ależ Wam się teraz w dupskach zapaliło. Więcej dobrego jak złego dla p. Gaika z tej afery wyniknie.
Natomiast ciekawy jestem jak Ci wszyscy szczekacze z tego forum zachowają się w momencie gdy pozapadają wyroki za pomówienia?
Przeprosicie? Czy dalej będziecie ujadać?

(2014/11/14 09:50)
"gdy pozapadają wyroki za pomówienia?"x2x idź lepiej kozy wypasać, bo rozbawianie publiczności Ci nie wychodzi :-)

(2014/11/14 09:56)

x2x
"gdy pozapadają wyroki za pomówienia?"x2x idź lepiej kozy wypasać, bo rozbawianie publiczności Ci nie wychodzi :-)

nie będę Ci w paradę wchodził, niech każdy robi to co umie najlepiej.....

(2014/11/14 10:08)
Nigdy nie brałem głosowania na Gaika pod uwagę. Myślałem o Pani Pawlak. Teraz zagłosuje na tego gościa. Nie ma takich przypadków, że tuż przed wyborami wybucha taka bomba.

(2014/11/14 11:11)

pedros

ja wiem kazdy moze glosowac jak chce ale przerazilo mnie to jakimi kategoriami dobierasz sobie kandydatow... moze masz 18 lat to ewentualnie ci usprawiedliwi.

bede glosowal na goscia ktory scigany jest przez prokurature bo jednak napisal "to nie ja"

rozumiem ze twoimi idolami tez sa:

pani dyrektor z DPS ona tez mowi "to nie ja"
hofman .. on tez sie nie przyznaje
ruscy tez mowia ze nie zestrzelili boeinga nad ukraina.
i 3/4 tych co pierdza w ZK - oni tez twierdza ze sa niewinni i wsadzili ich za pomowienia

(2014/11/14 11:31)
kacpersky i nie widzisz różnicy w sprawach Hoffmana, pani z DPSu i Gaika? Nie widzisz róznicy w przedstawionych dowodach?
Gaik nie powiedział "To nie ja". Gaik powiedział "To nie ja i mam na to dowody" a to już znacznie więcej.
Wcale się nie dziwię Pedrosowi, bo ta cała afera jest tak bezczelna, że w moim odczuciu Gaik tylko zyskał niż stracił. Chociaż widać, że u niektórych po prostu nie i już. Nawet gdyby przedstawili dowody czarno na białym to znajdziecie swoje "haki". A dlaczego to a dlaczego tamto. Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale bez przesady.
Jeśli żądał łapówy to nawet jeśli wygrałby wybory to za jakiś czas straci posadę. Jeśli jednak nie żądał i prokuratura mu stawia zarzut na podstawie pomówienia cztery dni przed wyborami a Ziemia Sochaczewska pisze o nim Przemysław G. zasłaniając mu oczy to jest dla mnie bardzo śmierdzące i to nie ze strony Gaika leci ten smród.

(2014/11/14 12:08)
Szczawiu, ale Macierewicz też mówi że to zamach i że ma na to dowody.
Jarosław K. od kilkunastu lat mówi o dowodach na moralną winę tych niemoralnych i jeszcze ich nikt nie widział.

Czemu została pominięta nazwa firmy nowego brokera powiatowego?
Kto w końcu wygrał przetarg na ubezpieczenie szpitala?

(2014/11/14 12:24)
Proszę bardzo, nie jest to żadna tajemnica:

http://szpital.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=2677&MediumID=248

(2014/11/14 12:35)
Panowie o co się spieracie, po wysłuchaniu i przeczytaniu wypowiedzi kandydata nie można jeszcze o niczym przesądzać. Nie widzę tu wypowiedzi starosty i prokuratury w tej całej sprawie co jest bardzo istotne a i sam kandydat wspomina tylko o informowaniu starosty. Dziwna cisza w powiecie nastała a sam kandydat walczy o siebie. Czy sprawa DPS była nieznana starostwu i kandydatowi? Nikt jednoosobowo nie zmienia ubezpieczyciela dla tak dużych jednostek, bez przesady z tym co mówi i pisze kandydat. Powstrzymajmy się od prywatnych wycieczek tak jak to robi kandydat. Każdy ma przyjaciół znajomych z którymi się spotyka na kawie czy herbacie ale czy to powód do pomówień?

Karol

(2014/11/14 12:36)

pedros

ja wiem kazdy moze glosowac jak chce ale przerazilo mnie to jakimi kategoriami dobierasz sobie kandydatow... moze masz 18 lat to ewentualnie ci usprawiedliwi.

bede glosowal na goscia ktory scigany jest przez prokurature bo jednak napisal "to nie ja"

rozumiem ze twoimi idolami tez sa:

pani dyrektor z DPS ona tez mowi "to nie ja"
hofman .. on tez sie nie przyznaje
ruscy tez mowia ze nie zestrzelili boeinga nad ukraina.
i 3/4 tych co pierdza w ZK - oni tez twierdza ze sa niewinni i wsadzili ich za pomowienia

Mnie też przeraża w ramach jakich kryteriów dobierasz swoich idoli politycznych.Takie życie co zrobić. Odwieczny problem. Dwóch Polaków i trzy punkty widzenia.

(2014/11/14 12:36)

ja na to patrze z troche szerszej perspektywy niz A) oskarzenie (pomowienie) B) tlumaczenie sie

- od kiedy trwa ta sprawa?
- czy gaik stawil sie na wszystkie wezwanie prokuratury?
- dlaczego nawet nie wspomnial ze  taka sprawa jest na zeczy?
- czemu wczesniej do radia z tym nie poszedl wyjasniac?
- skoro ma takie dowody korupcji czemu nie zglosil tego rok temu? z jednej strony zadaje pytanie czemu po roku sie oskarza kogos a sam kisił dowody korupcji innego urzednika??
- ktos go pomowil? jeszcze nie wniosl okrazenia przeciwko pomawiajacemu?
- ta patologie w sochaczewskiej polityce ktorą opisal z takim dramatyzmem, czemu z nia nie walczyl od lat?? byl jej czescia? ktos zmienil nagle front? zmienil sie uklad? i chlop sie zdziwil?
- to nie pierwsza "afera" z gaikiem - widzielismy wszyscy jak proponowal kolesiom prace.. takie cos juz rodzi podejrzenia co do uczciwych zamiarow tego czlowieka

(2014/11/14 13:03)

ja na to patrze z troche szerszej perspektywy niz A) oskarzenie (pomowienie) B) tlumaczenie sie

- od kiedy trwa ta sprawa?
- czy gaik stawil sie na wszystkie wezwanie prokuratury?
- dlaczego nawet nie wspomnial ze  taka sprawa jest na zeczy?
- czemu wczesniej do radia z tym nie poszedl wyjasniac?
- skoro ma takie dowody korupcji czemu nie zglosil tego rok temu? z jednej strony zadaje pytanie czemu po roku sie oskarza kogos a sam kisił dowody korupcji innego urzednika??
- ktos go pomowil? jeszcze nie wniosl okrazenia przeciwko pomawiajacemu?
- ta patologie w sochaczewskiej polityce ktorą opisal z takim dramatyzmem, czemu z nia nie walczyl od lat?? byl jej czescia? ktos zmienil nagle front? zmienil sie uklad? i chlop sie zdziwil?
- to nie pierwsza "afera" z gaikiem - widzielismy wszyscy jak proponowal kolesiom prace.. takie cos juz rodzi podejrzenia co do uczciwych zamiarow tego czlowieka

Prawda jest taka, że nikt nie jest ani tak wspaniały jak by chciał być widziany ani też tak zły jak inni o nim mówią.Jak jesteś gościem po 30-stce i coś w życiu osiągnąłeś to zawsze musiałeś iść na jakieś kompromisy i w pewnych sytuacjach ugiąć kark i na coś oko przymknąć czy też pojechać czasem bo bandzie. Kwestia tego, czy to co zrobiłeś dyskwalifikuje cie do pełnienia funkcji o jakie sie ubiegasz czy też wręcz predystynuje :)
Ja na Gaika chyba przekornie zagłosuje. Z tego co wiem to Burmistrzowie imunitetów nie mają więc jak okaże się winny - przyjdą i go zamkną. 

(2014/11/14 14:06)

x2x
pedros, Szczawiu

dobre posty

nie dlatego, że broniące w jakiś tam sposób p. Gaika

dlatego, że są głosem rozsądku na tle tego forumowego szaleństwa.

Tak. Będę głosował na p. Gaika. Nie, nie mam zamiaru namawiać do tego innych. Moja sprawa i tylko moja

Pozdrawiam!

(2014/11/14 14:20)
Szczawiu, ale Macierewicz też mówi że to zamach i że ma na to dowody

Owszem. Ponoć ma. Ponoć.
W tym wypadku Gaik mówi, że ma i że przekazał to tu to tam. Jak wynika z artykułu z sochaczewianin.pl przekazał. To już o czymś świadczy. Przynajmniej dla mnie.

Zastanawiające jest też to, że taki sochaczewianin.pl, który niewątpliwie popiera Tomasza Połcia czyli kontrkandydata Gaika pisze artykuł i przedstawia fragmenty nagranej rozmowy, o której mówi Gaik. Ci którzy pierwsi wyskoczyli na FB z artykułem o zarzutach jak i Ziemia Sochaczewska w tym temacie już milczą.

kacperskyy dość powiedziałbym ci wąska ta Twoja szersza perspektywa.

(2014/11/14 14:47)

dobra.. dwa glosy bedzie mial..... na pocieszenie :)

(2014/11/14 14:48)
.

kacperskyy dość powiedziałbym ci wąska ta Twoja szersza perspektywa.

szczawiu tyle ile mialem mozliwosc rozkminic to: rozne zrodla, rozne watki itd. pelnej wiedzy na pewno nie mam ani ja, ani ty.. szanuje to ze ktos moze wierzyc w niewinnosc tego pana. OK. jasne. milego weekendu i dozo na wyborach!

(2014/11/14 14:57)

dobra.. dwa glosy bedzie mial..... na pocieszenie :)

ale ja nigdzie nie napisałem, że głosuję na Przemysława Gaika :)

(2014/11/14 15:07)