Przemysław "Pieniacz" Gaik i jego koledzy...

/ 71 odpowiedzi / 2 zdjęć
Pan Przemysław "Pieniacz" Gaik ostatnio stał się bardzo aktywny. Co chwilę publikuje bloga, w którym jedyne czym się zajmuje to bicie piany na temat burmistrza Osieckiego. Sam żadnej oferty nie przedstawia. Tak to bywa z pieniaczami. Potrafią tylko bić pianę. 
Ale pan Gaik i jego przyjaciele mają też baaaardzo dużo za uszami. Będę to przypominał, bo mam wrażenie, że niektórzy na tym Forum mają krótką pamięć. 

Dziś mega afera zaledwie sprzed roku. Pamiętacie, jak cała Polska mówiła o załatwianiu roboty w starostwie powiatowym, o tym, że lokalna organizacja PO "ma wszędzie wtyki". Tak chodzi o reportaż TVN  „Legitymacja, czyli przepustka” wyemitowany na antenie TVN 24 w programie „Czarno na Białym” i udaną prowokację dziennikarską, na którą dał się złapać szef sochaczewskich "Młodych Demokratów" czyli przybudówki naszej lokalnej PO, którą jak wiadomo kieruje Pan Gaik. 

Tu znajdziecie ten reportaż 
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/legitymacja-czyli-przepustka,352514.html

A tutaj macie fragment artykułu z Ziemi Sochaczewskiej.
Pisały o tym też niemal wszystkie ogólnopolskie media. 

Jak się o nas oprzesz, to nie zginiesz, czyli jak działa sochaczewska PO

Reportaż Przemysława Wenerskiego „Legitymacja, czyli przepustka” wyemitowany na antenie TVN 24 w programie „Czarno na Białym”, to nowy, lokalny hit Internetu. Pokazuje on mechanizm działania sochaczewskiej młodzieżówki Platformy Obywatelskiej.

Reportaż wyemitowano 5 września w programie „Czarno na Białym”. Autor odwiedził Warszawę i bastion Polskiego Stronnictwa Ludowego - Hrubieszów, ale to właśnie Sochaczew ma w nim naprawdę mocne wejście. Przemysław Wenerski postanowił sprawdzić, dlaczego tak naprawdę ludzie wstępują do partii politycznych. Wnioski z naszego miasta określa jako „zaskakująco szczere”.

Scenariusz jest prosty: młody człowiek  chce zapisać się do młodzieżówki PO. Zanim jednak zostanie członkiem stowarzyszenia Młodych Demokratów, pyta: co z tego będzie miał? Okazuje się, że przychodząc na takie spotkanie nawet wprost „z ulicy” zyskać można wiele.

W przygotowanej przez program „Czarno na białym” prowokacji dziennikarskiej, student spotkał się z członkami sochaczewskiego koła. Rozmowa odbywała się przed budynkiem Starostwa Powiatowego i rejestrowana była ukrytą kamerą. Z rozmowy wynika, że to właśnie ta instytucja miała być miejscem odbywania stażu lub zatrudnienia.

- Chcesz od razu pracę, czy staż - pytał jeden z młodych demokratów, który przedstawia się jako przyszły kandydat na europosła ze znajomościami w PO na szczeblu wojewódzkim. - Jeżeli będzie problem, jest staż europejski za 988 zł miesięcznie. Tysiąc złotych zawsze masz. (…) Jest u nas przecież wydział promocji, który zajmuje się redakcją, gazetami i innymi pierdołami. Aczkolwiek tam bym cię nie pchał ze względu na to, że tam się naprawdę pracuje. A jednak na stażu jest się po to, żeby odpocząć.

Członkowie młodzieżówki reklamują swoje możliwości w zupełnie nieskrępowany sposób.

- My tu działamy solidnie. Przede wszystkim mamy szereg dobrych znajomości. To się przydaje w lokalnym rynku, jak i poza lokalnym rynkiem. Mamy tam w zasadzie wszędzie jakieś wtyki. Jak się na nas oprzesz, to nie zginiesz - kończą optymistycznie.

....

A tu fragment artykułu z Wirtualnej Polski 

Wstrząsające kulisy: Chcesz staż czy od razu pracę? 

Partyjna młodzieżówka jest lepsza niż biuro pośrednictwa pracy. – Chcesz staż czy od razu pracę? – usłyszał już na wstępie dziennikarz TVN24, który udając młodego człowieka po studiach, zapragnął zapisać się do platformerskiej młodzieżówki, czyli Młodych Demokratów. 

Działacz tej organizacji z Sochaczewa Kamil Białas nawet nie ukrywał, że partia jest od tego, by upychać swoich ludzi na stanowiskach. – Na stażu jest się po to, żeby odpocząć. 988 złotych i siedzisz u nas w urzędzie. Są osoby, które pracują tylko do 12, więc można sobie jeszcze coś dodatkowego znaleźć – instruował fachowo. Odradzał tylko wydział promocji w starostwie, bo tam – jak powiedział – naprawdę się pracuje. A do pracy, jak można by sądzić po zdjęciu, młody działacz raczej nie przywykł. W oświadczeniu wydanym po materiale TVN24 zapewniał, że „rozmowa miała charakter prywatny a przytoczone wypowiedzi miały charakter żartu”. Akurat! 

Cały reportaż Przemysława Wenerskiego obejrzeć można pod linkiem:

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/legitymacja-czyli-przepustka,352514.html

Dzień dobry !Co do bicia piany przez Pana Przemysława G. jakże "zacnego" Pana Radnego powiatowego - etatowego, dobrze opłacanego członka zarządu powiatu sochaczewskiego to w pełni popieram przedmówcę.Pozostałe jako tako po japońsku popieram.Chciałby tu ja, prosty Polak, według zdania Pana Radnego ciemny i głupawy bo wystarczy by jak to Pan Radny kiedyś pisał - "Nasze musi być na wierzchu czyli ostatni tekst musi należeć do nas" zadać prostych kilka pytań by Pan mógł odpowiedzieć i by Jego inteligentna odpowiedź byla na wierzchu:1. Gdzie można znaleźć Ustawowo obowiązkowe dokumenty które osoba publiczna winna umieścić tak by były ogólnie dostępne nazywane potocznie "oświadczeniami majątkowymi" ???-niestety oprócz artykułu na stronie"sochaczewianina" oświadczenia są chyba ? utajnione , a to jest jak wiemy wszyscy niezgodne z Polskim na razie obowiązującym prawem.2. BARDZO PROSIŁBYM Pana Radnego Przemysława G. zapewne i nie tylko ja o chwilowe zaprzestanie blogowania i plucia w burmistrza i Jego wyborców (bo nie wiem czy Pan zdaje sobie sprawę , ale obrażając P. Osieckiego który ma wciąż swój elektorat pluje Pan i na tych zwykłych ludzi !?), a wreszcie napisał Pan nam społeczeństwu sochaczewskiemu co Pan zrobił wymiernego w czasie blisko już 4-letniej kadencji dla przeciętnego mieszkańca powiatu (miasto też jest w powiecie), co Pan zrobił by żyło nam się lepiej ? I proszę także nie pisać bzdur o Staszica, Trojanowskiej, ale może Pan wspomnieć co Pan uczynił w sprawie DPS-u, bo jest Pan nadal w komisji i pobiera Pan dietkę za posiedzenia komisji. Na szpital Pan jak wiemy wpłynął, szczególnie na d. p. i r. szpitala, co widać na stronie sochaczewskiej PO (patrzcie delegatki na zjazd regionu). 3. Gdzie są Pańscy najbliżsi współpracownicy po który plecach dorwał się Pan do rządów najpierw w powiatowym zarządzie PO, a kontynuując dalej jest Pan dziś przewodniczącym koła - zarządu powiatu już nie ma ? Gdzie oni są , gdzie są radni wybrani z list PO  i dlaczego, w jaki sposób  Pan się ich pozbył ?
Jeszcze jedna wielka PROŚBA- niech Pan Panie Przemysławie nie unika odpowiedzi na powyższe pytania, okaż się Pan wreszcie mężczyzną z uova'mi, a nie jak  tchórzliwy szczawik - wszystkich których nie lubię będę szykanował , a jak mnie będą szykanować to do Sądu ich podam.
Pozdrawiam internautow

(2014/04/24 08:56)
 Mam pytanie bo często tu czytam, słyszę o panu Gaiku który to ostatnimi czasy jest mocno zaangażowany w politykę lokalną, czy to jest ten pan z Chodakowa który kiedyś jeździł taksówką TAXI?

(2014/04/24 12:19)

Masz pytanie Panie „metro” – „….czy to jest ten pan z Chodakowa który kiedyś jeździł taksówką TAXI” jeździł nie jeździł co ma do tego TAXI ? http://gaik.e-sochaczew.pl/blog/index.php?ID=14383 – „….W swoich działaniach wspiera lokalną przedsiębiorczość oraz działa na rzecz zacieśnienia współpracy samorządów różnych szczebli….”. Na pewno jest to Pan radny Powiatowy mocno wspierający lokalną przedsiębiorczość, bo z tego mniej lub więcej ale z czasem, z reguły w przyszłości  bywają profity, jakie ? nie mnie tu prowadzić dochodzenia. Prosiłbym by ktoś  mi wskazał jeden !! temat, jeden poczyniony krok, jedną próbę które wykonał Pan Radny w kierunku „zacieśniania współpracy samorządów różnych szczebli” Obserwuję działania tego Pana odkąd pojawiły się artykuły w lokalnych gazetach, wpisy tu na forum o tzw. wojnie w PO. Poznałem kilka osób z PO. Staram się analizować słowa które wypowiada Pan Radny w kontekście Jego przyszłego kandydowania na krzesło burmistrza. Nie daj Panie Boże nam takiego burmistrza ! Człowiek który manifestuje chęć współpracy, a za krzesło, za posadkę, za pieniądze wystawia swoich byłych współpracowników do wiatru nie jest godzien piastowania funkcji gospodarza miasta!! Tyle różnych filmików, wymyślanie kredytów, plucie po władzach miasta i jej wyborcach, wręczanie dzieciom książeczek, wyjazdy na darmowe wyżerki na różnych imprezkach pod publikę - Udany Kiermasz Wielkanocny w Niedzielę Palmową, ale na postawione pytania Jego Wysokość Pan Radny – etatowy członek zarządu powiatowego nie raczy odpowiedzieć zwykłemu obywatelowi – bo niby po co ? przecież jak podczas kampanii wyborczej na plakatach, ulotkach i banerach  Pan Radny pokaże wyborcom swoje oblicze i przewodnie hasło związane z tanią wodą, budżetem obywatelskim, że będzie rozkwit miasta pod Jego „burmistrzowaniem”, przybędzie miejsc pracy – ciekawe gdzie , kolejne hale magazynowe i 5 zł / godzinę na umowę zlecenie lub dzieło przez agencje pośrednictwa pracy? Rzeczą oczywistą jest, że nikt bez układów umowy na czas nieokreślony w tym mieście nawet w zakładzie samorządowym nie dostaje. Dlatego pytam po raz enty już- co Pan zrobił wymiernego w czasie blisko już 4-letniej kadencji dla przeciętnego mieszkańca powiatu (miasto też jest w powiecie), co Pan zrobił by żyło nam się lepiej ? - gdzie są Wasze – radnych i zarządu powiatowego, dyrektorów placówek Wam podległych  oświadczenia majątkowe? gdzie je zwykły obywatel może znaleźć? a może ma się od nich odp…….? Dlaczego Urząd miasta, łącznie z wyszczególnieniem Pana Posła stać na jawność - http://sochaczew.pl/home/wwwfragment/1238?title=Oswiadczenia-majatkowe&filterId=5&tabId=17&sochaczew&fragmentId=9?  Dlaczego gminę stać na to by był dostęp do Ich oświadczeń - http://www.bip161.lo.pl/?cid=392a Starostwa nie stać, czyżbyście mieli coś do ukrycia ? Dziwny jest jak dla mnie brak zainteresowania niedostępnością do oświadczeń lokalnej bezstronnej i obiektywnej gazety która w 2006 roku tak ostro atakowała ówczesnego Pana burmistrza Czubackiego:  http://sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=109, 03-11-2006 09:49 Ta sama gazeta roku 2011 przedstawia nam lakoniczne i niewiadomo skąd wzięte  - http://sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=18936, 30-07-2011 13:10, jak wszyscy wiemy bez podanej np. strony internetowej BIP można wszystko napisać, nawet w gazecie.  Może Szanowny Pan Jerzy nick na forum „jerzyk2205”  okaże się prawdziwym  facetem (jak na razie pomimo iż czasem nazywa mnie trollem, bo występuję anonimowo uważam człowieka – Pana Jerzego za jedynego godnego walki z P. Osieckim o stołek burmistrza) odpowie  na pytanie sprawie dostępu do oświadczeń, bo jak widać Pan przyszły kandydat na burmistrza to pytania od takich jak ja ludzi ma w głębokim poważaniu . Chyba starostwo powiatowe to nie  ekipa stojąca ponad prawem i takowe oświadczenia powinna składać do BIP?

(2014/04/27 10:57)
Panie Małolepszy , czy nie stać Pana na więcej , bo tych głupot to i czytać się nie chce . A tak nawiasem ile tych nicków Pan posiada , to powinno być karalne za zaśmiecanie internetu.My wiemy ,że Pan zrobi wszystko aby ta słaba ekipa została , ale wy już przegraliście co najmniej pół roku temu . Tylko niefrasobliwi mogą na Was głosować , a tych jest coraz mnie w Naszym Sochaczewie. Lepiej byłoby dla Pana gdyby Pan nie ukrywał się za coraz to innym nickiem. Byłby Pan bardziej wiarygodny.

(2014/04/27 22:42)
Panie boloyang, nie potrzeba być prawdziwym facetem, żeby wejść na stronę starostwa powiatowego, w BIP http://www.sochaczew-powiat.bip.org.pl/ i w zakładce oświadczenia majątkowe uzyskać wszystkie interesujące i aktualne informacje, dotyczące radnych, członków zarządu i pracowników starostwa.Bardzo proszę przyjąć do wiadomości, że nikogo nie nazwałem trollem za anonimowość, mimo, że to idzie w parze, a za sposób prowadzenia dyskusji. Dyskutuję z wieloma anonimowymi rozmówcami, ale tylko nielicznym zarzuciłem trollowanie.

(2014/04/28 19:37)
 Bo widzi pan panie Jerzy ludzie którzy chca dobrze dla tego miasta dyskutowali by o programach, koncepcjach i strategiach dla tego miasta w sposób merytoryczny, natomiast pieniacze będą tylko jątrzyć, szukać haków, potknięć,  będa wymyślać  jakieś głupoty że ktoś 30 lat temu  mógł pić tanie wino w bramie, że się upił na imprezie, że jeździł po pijanemu na rowerze a Milicja go nie złapała bo pewnie miał układy itp. Typowe pieniactwo polityczne. Więc niech ci panowie pieniacze wezma się lepiej do rzetelnej roboty, poczytają trochę książek, idą do logopedy i niech się solidnie przygotuja jak chcą sprawować władzę w tym mieście zamiast ciągle jątrzyć i szukać dziury w całym. Obawiam się niestety że ludzie ci nie maja nic sensownego nam do zaoferowania i dlatego zniżyli się do tzw. brudnej, nieczystej czarnej Kampanii Wyborczej, ja takim nie ufam!

(2014/04/28 21:56)
...chodzi o reportaż TVN  „Legitymacja, czyli przepustka” wyemitowany na antenie TVN 24 w programie „Czarno na Białym” i udaną prowokację dziennikarską, na którą dał się złapać szef sochaczewskich "Młodych Demokratów"...

Jeżeli ktoś myśli że Kamil Białas (były goniec pocztowy) ma wpływ na politykę kadrową jest równie niepoważny co wypowiedzi wspomnianego Pana Kamila, takie rzeczy możliwe tylko u Osieckiego.

Burmistrz natomiast toleruje takie zachowania jak molestowanie stwierdzone przez sąd pracy w jego przekonaniu chyba jest to dopuszczalne ? Co się dzieje w tym Magistracie za zamkniętymi drzwiami?

Ciekawe jaką opinię mają na ten temat kobiety naszego miasta czy tak jak Pan Burmistrz również pochwalają decyzje o nieukaraniu sprawcy tylko po cichu przeniesienie delikwenta do innej placówki. Odszkodowanie szkoła musiała zapłacić czyli my wszyscy!!!

"Nawet więźniowie w zakładach karnych mają kodeks honorowy i wiedzą jak traktować zboczeńców, pedofilii, oraz gwałcicieli kobiet..."

Pan Burmistrz nie wyciągnął żadnych konsekwencji co do swojego podwładnego dając tym samym ciche przyzwolenie na tego rodzaju zachowanie no cóż odszkodowanie zapłacili nie z własnej kieszeni ...

info:

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/ponizal-i-molestowal,102688.html http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=26453Poniżał i molestował ? reportaż TTV

Pisały o tym też niemal wszystkie ogólnopolskie media!!! 

(2014/04/28 23:08)

Brawa dla Tadeusza! Co może wiedzieć niejaki Białas na temat pracy w Starostwie ? Nic,  chciał być chwilę ważny i wymądrzał się podpuszczany przez jakiegoś cwanego dziennikarza. Przecież Białas nie był dyrektorem czy nawet kierownikiem lecz zwyczajnym chłopcem na posyłki, zatem nie można jego słów brać poważnie. Dlaczego mieszkańców nie bulwersuje fakt że dyrektorem szkoły w Chodakowie został bohater jednego z programów telewizyjnych, bohater sex afery Zigniew Pakuła. Czy Burmistrz Osiecki nie wiedział powołując Pakułę na to stanowisko  o problemach  tego typa?  Czy taka osoba powinna pracować z dziećmi i młodzieżą odpowiedzmy sobie sami. Osieckiego nie obchodzi ze ta sprawa jest ohydna ale to że Pakuła jako radny powiatowy głosuje tak jak chce Burmistrz.

(2014/04/29 21:32)
Panie Januszu ale jak ma się do tego odnieść przeciętny mieszkaniec naszego miasta, czy na podstawie pomówień i plotek skoro Prokuratura z tego co wiadomo sprawę umorzyła?

(2014/04/29 23:47)
Czy ktoś wie ile ten Pan Gaik zarabia i za co on w ogóle bierze pieniądze? Jakie ma obowiązki, bo na stronie powiatu tego nie znajdziemy?

(2014/05/11 12:00)
rob-imi
A czy na stronie U.M jest ile zarabia rzecznik , lub dyrektorka z Kramnic, i inni poprzyjmowani po wyborach przez Osieckiego.

(2014/05/11 20:05)
a ile kuc zarabia ,może napisze,jak już taka szczerość. 

(2014/05/11 21:54)

"Czy ktoś wie ile ten Pan Gaik zarabia i za co on w ogóle bierze pieniądze? Jakie ma obowiązki, bo na stronie powiatu tego nie znajdziemy?"

stanowisko pan Gaika stworzone zostało tylko w jednym celu , aby mieć większość w radzie.

jest to tak obrzydliwe ze ludzie przy jesiennych wyborach powinni dać temu upust i pokazać panu Korysiowi i Ciurze gdzie jest ich miejsce bo na pewno nie w samorządzie powiatowym gdzie rządzą układy i układziki.

novjan

(2014/05/11 22:24)

Hej urzędaski z Osieckiej łapanki na swoich tekturowych stołkach ci wszyscy tzw. ''NOWI'' jak bardzo boicie się o swoje posadki jak wam nie na rękę Pan Gaik jak bardzo nie na rękę burmistrzowi konkurent polityczny.

(2014/05/11 22:48)

Przeczytajcie tekst Pana Gaika a odpowiecie sobie sami jak bardzo jest Gaik potrzebny:

Proponuję Burmistrzowi poważnie podejść do konstruowania budżetu na kolejny rok pamiętając o tym, że od mieszkańców w formie podatków i opłat powinno się pobrać tylko tyle pieniędzy ile jest potrzebne dla realizacji zaplanowanych zadań.

(2014/05/11 23:01)
Router
Ja po studiach pełnych  ( nie prywatnych) po 18 latach pracy zarabiam 2350 plus 15 % premii i dodam ,że nie pracuję w Sochaczewie. Czy to Panu wystarczy .Ale to nie ma nic wspólnego , z tym ,że Sochaczew na dzień dzisiejszy ma najgorszego burmistrza jaki mógł Nam się przytrafić.

(2014/05/11 23:17)
NovJan
A może odpowiesz ile stanowisk stworzył po wyborach Osiecki w UM, spółkach miejskich oraz zakładach budżetowych , i o tym też należy pamiętać przy wyborach Panie rzeczniku.Pan też dostał posadę od Osieckiego  zaraz po wyborach , czy się mylę? Za jakie zasługi , może Pan Nam to ujawni .A tak nawiasem , jak się Panu te nicki nie pomyłą.

(2014/05/11 23:24)
kuc napisał:"A może odpowiesz ile stanowisk stworzył po wyborach Osiecki w UM, spółkach miejskich oraz zakładach budżetowych , "nie wiem ile stworzył , pewnie dużo ale nie o tym jest ten wątek wiec staram się trzymać tematu.Stwórz watek o urzędzie miasta to również będę krytykował miasto za działania w tym zakresie.staram się obdzielać "pochwałami" równomiernie miasto i starostwo, czego nie można napisać/powiedzieć o Tobie - jesteś monotematyczny w swoich osądach wiec wniosek jest jeden - masz dużo wspólnego ze starostwem.Zacznij być bardziej obiektywny we wszystkich swoich opiniach- Starostwem również(podobnie jak miastem) nie zarządzają anioły - syf w obu jest na podobnym poziomie.
novjan

(2014/05/12 10:18)
Boloyang=bidon ofkors.

(2014/05/19 15:05)

Szanowni państwo – Panie  lub Panowie ? (w danych kobieta pisze jak facet?)„Jon SnoW”,  „kuc300”,  „tadeusz”,  bardzo na serio, bardzo mi przykro jest z powodu Waszej marnych prób łączenia mnie z jakimiś internetowymi blogerami, nickami czy jeszcze innymi jakimiś dziwacznymi nazwami. Każdy z Was próbujący mój nick łączyć z jakimś innym  był, jest i będzie w błędzie, jestem pojedynczą osobą, jestem tez osobą jak się wgłębicie w moje wpisy raz krytykującą władze miasta innym razem władze powiatu. Ostatnio częściej władze powiatu z powodu wciskania nam ludziom mieszkającym w tym mieście głodnych kawałków w temacie Staszica (proponuję byście zaczęli pisać, że jest to wina burmistrza szczecina bo jest on takim samym właścicielem ulicy jak Pan Osiecki), cen wody i ścieków (ceny były wysokie już za Pana Jerzego jak był u władzy), kredytów na podłączenia (skąd i czy jakieś prowizje ktoś dostanie za ich wdrożenie?) itp. itd. Temat DPS jest pięknie blokowany i starannie unikany we wpisach tych trzech w/w osób. Dla Was to temat zamknięty, a dla nas mieszkańców ważny choćby z powodu krążących plotek np., że Pani była dyrektorka DPS już pracuje w jednej ze szkół – czy jest to prawda ? Pięknie na kolorowo co niektórzy piszą nam o etatach stworzonych w UM, piszą , że radny Gaik jest niezastąpiony i tylko on jest przyszłością Sochaczewa. Ja chciałbym zapytać Was tak krytykujących  wszystko co miejskie CZY GODZICIE SIĘ NA NIELEGALNE DZIAŁANIA RADNYCH I OSÓB ZAJMUJĄCYCH KIEROWNICZE STANOWISKA W ZAKŁADACH, PLACÓWKACH CZY INSTYTUCJACH SAMORZĄDOWYCH ? Proszę o odpowiedź  bez kręcenia i krotko TAK lub NIE ?!  Ja NIE godzę się by radni podpisywali umowy z nieboszczykami, a inni radni  taką osobę jeszcze bronili a samorząd zapewnia jeszcze  pracę, to samo NIE godzę się  by osoby piastujące kierownicze stanowiska dopuszczały się takich czynów jak opisywane w prasie nawet krajowej dotyczące domu „opieki” nad ludźmi starszymi ! Co do Pana niezastąpionego – „lekarstwa” dla miasta to jak wszyscy wiemy każdy lek ma działania uboczne i w związku z tym czy Pan niezastąpiony, nieskazitelny raczy odpowiedzieć na 2 (dwa) pytaniaGDZIE SĄ LUDZIE NA KTÓRYCH PLECACH OSIĄGNĄŁ PAN PEŁNĄ WŁADZĘ W SOCHACZEWSKIEJ PO ? Czy plując w stronę burmistrza w temacie załatwiania  czy tworzenia  miejsc pracy pod osoby Pan ma czyste sumienie  i nie załatwił nikomu  z PO lub swojego stowarzyszenia ?  Proste pytania na które większość zainteresowanych pewnie zna odpowiedzi ja usłyszałem coś ale chce potwierdzenia lub zaprzeczenia. Do Panów trzech wymienionych na początku jeszcze jedno pytanko – pisząc o etatach w UM, o strachu ludzi tam pracujących oraz o tym że powinni się już bać macie Panie/Panowie na myśli i nadzieję że to Wy zasiądziecie na tych tekturowych krzesełkach, czy macie je już podzielone i obiecane ? Jesteście dziwnie pewni swego, a ja myślę , że powinniśmy poczekać do czasu wyborów, a potem stołki dzielić. Panie Jerzy, nie jestem debilem (mino iż za takie coś Pan mnie ma) i po necie poruszać się umiem , szukałem i w BIP,  ale dopiero niedawno odnalazłem Wasze zeznania podatkowe.  Ładnie można zarobić 4 lata wręczając dzieciaczkom książki, plując po opozycji, proponując jakieś „tanie kredyty”, a tak na serio nie przyłożyć ręki do niczego dobrego. Mam nadzieję , że ci krzykacze potrafią odpowiedzieć na proste pytania i znajdą na tyle odwagi by odpowiedzieć krótko i na temat, bez zbędnych komentarzy. Swoją drogą ile osób jeszcze będzie pisało brednie wychwalające Pana P.G. i ile osób na Jego osobę tu jeszcze pracuje?  Jak coś - także potrafię kolorować, w podstawówce  bawią się w kolorowanki.

(2014/05/25 15:11)

boloyang kilka wizyt u psychiatry może być bardzo pomocne dobry fachowiec otworzy Ci oczy na zło jakie wyrządziła kadencja osieckiego jak przejrzysz na oczy wtedy obudzisz w sobie elementarne pokłady patriotyzmu i uczciwości czego jakoś nie zauważasz u innych ...

(2014/05/25 15:55)

boloyang kilka wizyt u psychiatry może być bardzo pomocne dobry fachowiec otworzy Ci oczy na zło jakie wyrządziła kadencja osieckiego jak przejrzysz na oczy wtedy obudzisz w sobie elementarne pokłady patriotyzmu i uczciwości czego jakoś nie zauważasz u innych ...

(2014/05/25 15:55)
W imieniu Redakcji użytkownika "tadeusz" proszę o niestosowanie pogrubionej czcionki, wersalików itp. W sieci jest to rozumiane jako krzyk, całkiem zbędny w dyskusji.

(2014/05/25 18:16)
Hehe i ty mnie wysyłasz do lekarzy ? śmieszny jesteś człowieczku ! dostałeś zadanie ośmieszać i szykanować wszystkich którzy mają inne zdanie niż twoj szefo? śledzić net 24/24, światek, piątek i niedzielę? to żenujące jest - niby facet a nie umie odpowiedzieć na prosto i jasno zadane pytanie, a zamiast tego wysyła innych do lekarza. Widocznie sam masz alkoholowe problemy , ze innych wysyłasz na piwko (nie pijam piwa), a że tobie był, może nadal jest psychiatra potrzebny to nie mierz wszystkich jedną miarą. Póki co wystarcza mi czasem  taki ogólny od przeziębienia lekarz, jeśli potrzebujesz psychiatry pędź !!! nie zwlekaj, ale nie wysyłaj innych. To ze nie jesteś FACETEM to już wiem , nie musisz odpowiadać na pytanie - milczenie oznacza zgodę, a to oznacza że popierasz to co zrobiła była radna i co się stało w DPS. Nie pisz lepiej nic i skończ te kolorowanki , to po prostu jest śmieszne dziecino. 

(2014/05/25 18:17)
Bidon to znowu Ty , idź do domu i umyj się bo sam gó...m się obrzucasz. Takich pseudo rzeczników , to żadne miasto nie ma , bo by ludzie  zlinczowali takiego jak ty człowieczka . A piwo Bidon pijesz i to dużo , bo skąd masz tą słoninę na brzuchu . Dla mnie i moich znajomych jesteś obleśnym facetem , a do tego bez żadnych perspektyw na przyszłość.

(2014/05/25 19:48)