Przeprosiny dla Pana Janusza Szostaka

/ 66 odpowiedzi / 4 zdjęć

• konto usunięte

PRZEPROSINY DLA PANA JANUSZA SZOSTAKA
W związku z lapsusem który zamieściłem na forum e-sochaczew, w którym  nie było zamiarem obrazić i zniesławić pana Janusza Szostaka ale nierozważnie pomyliłem sprawy próbując zrobić porównanie dwóch spraw i  przez  moją niezręczność w pisaniu. Przepraszam Serdecznie Pana Janusza i informuję wszystkich   że  głupoty napisane przeze mnie nie są zgodne z prawdą w najmniejszym procencie. ZWRACAM SIĘ Z SERDECZNĄ PROŚBA O PRZYJĘCIE PRZEPROSIN. Osobnik Olaf
hahahah Olaf obsrał się, że dostanie pozew :)padaj do stóp i błagaj o wybaczenie

(2014/02/12 23:44)
Shitmonster okrutniku, okaż nieco serca Olafowi, przecież to taki mały internetowy sraluch.

(2014/02/12 23:54)
Dlaczego nie rozumiecie, że przeprosiny to normalność a nie tchórzostwo. Czy nikt z was nigdy nikogo nie przepraszał, żony, brata, siostry, kuzyna, kolegi, koleżanki. On robi czasem takie porównania dając skrajne przykłady i czasem to wychodzi śmiesznie a czasem żałośnie. Znamy go to cały Olaf. Miał odwagę zrobić to na forum a może odważy się zrobić to osobiście, co mu doradzam. Jesteśmy ludźmi więc zachowujmy się jak ludzie. Mam nadzieję, że Pan Janusz Szostak przyjmie przeprosiny i sprawę na tym zakończy. Olafowi zaś radzę więcej powściągliwości w tekstach, mniej polityki na forum i trochę lepszego języka. Masz chłopie rodzinę, znajomych więc szanuj ich, siebie i forumowiczów o innych poglądach. Nie mieszkasz na bezludnej wyspie, nie ośmieszaj się wypisując bzdury.

Karol

(2014/02/13 00:15)
Teraz już za późno na przeprosiny :)
Pójdziesz siedzieć za zadawanie pytań.

(2014/02/13 00:17)
Karol Dzięki bo dobrze mi doradziłeś. Jaka wódkę mam kupić i gdzie i kiedy pijemy?

(2014/02/13 11:06)

usuneli moj post olafku wiec napisze mniej dobitnie..

olaf wszystkim dookola ublizales, madralowales sie na kazde tematy, obrazales ludzi, cwaniakowales a teraz kwilisz jak prosiaczek :) kozak ze wsi to przy tobie pikus.. boisz sie wziac odpowiedzialnosc za swoje slowa teraz???? slaby jestes... prawie nikt nie mial szacunku do ciebie na tym forum ale to ze w tak glupi sposob probowales sie wykpic odpowiedzialnosci za wlasne slowa to juz totalny upadek... szacunku wiecej ma dama stojaca przy autostradzie.

a kwilenie ze wlasnie jestes ciezko chory albo jestes po rozmowie z panem komisarzem bo ukradli ci login to juz masakra.. :) upadek z hukiem reszteg godnosci.

i prosze nie usuwac tego postu. nikogo nie obrazam a swoja opinie na temat ma prawo wyrazic.

(2014/02/13 11:36)
 Może i nie obrażasz ale jesteś w postach bardzo kąśliwy. Dama przy autostradzie, heh to brak szacunku dla samego siebie.  Swoje zdrowie bo tak się mówi i pieniądze ładować w czyjąś ...? I to jest porażka dla takiego faceta, jeśli nie jesteś w stanie zbajerować jakąś laseczkę to przyznaj" Najlepsza baba to własna graba" :))))
Ale robić z ręki waginę a z fallusa wariata, też przykre :(

(2014/02/13 12:07)
moim zdaniem z wódką i przeprosinami  to powinieneś być w redakcji u Pana Szostaka.A niech ta sprawa nauczy cie przy okazji czegoś.

(2014/02/13 12:54)
Olaf nie wiem co ci jest ale ty nawet nie zrozumiałeś tak prostego tekstu kacperskyy-ego.

(2014/02/13 14:14)
Sądzę, że Olaf w dalszym ciągu nie rozumie problemu i próżne nasze tłumaczenia.

Karol

(2014/02/13 14:29)
Olaf był, jest i już zostanie osobą niepełnosprawną intelektualnie, która ktoś na nasze nieszczęście nauczył stykać w klawiaturę komputera.

(2014/02/13 14:38)
Wasza ocena mnie na podstawie auto ilustracji mało mnie obchodzi. Dobrze ze chociaż widzicie swoje wady, przykre że widzicie je akurat we mnie, no ale cóż ten typ tak ma. Prawda wszystki rysku i kacpersku?

(2014/02/13 15:11)

wy też umiaru nie znacie. Nie kopie się leżącego.

(2014/02/13 15:11)

x2x
a dlaczego nie?

jeśli leżący jest wyjątkową kanalią i zasłużył na to w pocie czoła?

(2014/02/13 15:15)
Ten "leżący" na prywatnej poczcie groził mi pobiciem, a jak chciałem dać mu w gębę to zaczął mnie straszyć policją.
Taki z niego twardziel :)

(2014/02/13 15:30)
rysku ty człowieczku śmieszny na prywatnej poczcie pisałeś różne rzeczy obraźliwe  w stosunku do mnie i mojej rodziny pisząc wprost, czy mam przekopiować tutaj co wypisywałeś o mojej żonie, czy mam śladem i nauką skierować przeciwko tobie sprawę do sądu, i ty się jeszcze dziwisz że chętnie dałbym ci po gębie?
 Ja przynajmniej potrafię się zachować i przeprosić skoro popełniłem błąd a ty z Kacperskym i paru innymi osobami nakręcasz się w spirali nienawiści przeciwko mnie. Takie objawy to chyba początki jakiejś zwichrowanej psychiki, masz problemy to się wyżal bliskiej ci osobie jeśli taka jest zamiast emanować agresją.

Kacpersky nie dwie ale jest tu kilka osób na przyzwoitym poziomie które potrafią szanować drugiego człowieka i mimo różnic światopoglądowych, politycznych i merytorycznych  potrafią też rozmawiać w miły sposób na kulturalnym poziomie

(2014/02/13 15:46)
Słuchajcie, ja też kilka razy miałem spięcia z Olafem, ale trzeba docenić to że przeprosił, i to jeszcze osobę która jest naprawdę wg. mnie słabym dziennikarzynom, szukającym taniej sensacji i mającym kompleks przegranych wyborów.

(2014/02/13 16:17)
olaf a co ty tu o kulturze pie.... kiedy sprawa sie rozpoczęła od Twych pomówień i lżenia człowieka a konkretnie Pana Szostaka na forum publicznym. Najpierw zachowałeś się jak ostatnia kanalia, manipulator i oszust a teraz kultury chcesz uczyć pozostałych? weź się człowieku lepiej już w ogóle nie odzywaj bo pogrążasz się zupełnie. Nie mam nic do Twej osoby ale poziom żenady jakim prezentujesz po prostu jest przytłaczający. Sądziłem, że jesteś jakimś niewyżytym dzieckiem z gimbazy więc szkoda mi było w ogóle zabierać głos ale teraz czytam o żone itd. to po prostu kopara mi opadła, że dorosły człowiek może się tak zachowywać i coś takiego wypisywać... żal

(2014/02/13 16:20)
 Już nie odwracaj kota ogonem, nie chcę wklejać tych tekstów które przysyłał mi ten osobnik o loginie wszystkieryski bo bym ci udowodnił ale to były takie porażające teksty że wolę przełknąć ślinę i nie chcę aby inni to czytali, a sądzę że nie jednemu by tu się włos zjeżył na głowie co ten nikczemny mały człowieczek potrafił nawymyślać. Wiele osób z forum znam osobiście , innych z widzenia, a tych anonimowych staram sobie jakoś wyobrazić i po tym co ten ktoś pisze obraz ryśka rysuje mi się jak takiego menela z parku lub zaflejtuszonego  pijaka z pod budki z piwem o bardzo płytkiej inteligencji, wątpię aby była chociaż dwucyfrowa?
 Nie wiem czy znalazł by się chociaż jeden post w którym mnie nie obraził, a moderatorzy na to pozwalają!

(2014/02/13 16:45)
OLAF, MATREO I INNI,  KTO JEST KTO?
OSOBIŚCIE NIE NADĄŻAM ZA ZMIANAMI!!!!
POZYTYW Z POSTA JEST TAKI, ŻE BYLE SPECJALISTA-FACHOWIEC W KAŻDEJ DZIEDZINIE, NIE BĘDZIE MÓGŁ OBRAŻAĆ INNYCH BEZKARNIE !!!!!!

(2014/02/13 17:53)
zajarzył błąd,zrozumiał ,przeprosił, i o so chodzi,o so?z ręką na sercu - ja chyba ze dwa razy usuwałem swoje bleblanie bo mnie nerw z żyły wyskoczył-jakk piszą w Biblii--kto jest bez winy niech pierwszy postawi piwo!--no to się napiłem.....,na Sochaczewianin.pl Pan Szostak przyjął przeprosiny Olafa

(2014/02/13 20:12)
Jest proste rozwiązanie na problem pt.OLAF niereagować,niekonwersować,poprostu traktować jak apostrof między wpisami .Powoli sam się wyłączy nawet przy ciągłych zmianach (NIK)łatwo poznać prymitywny język owego osobnika wszystko wiedzącego szkoda ,że bez wiedzy.

(2014/02/14 08:34)
plastek ty ze swoją wiedzą nie nadajesz się aby moje trzewiki pucować.

(2014/02/14 09:47)
Olaf miejscowy głupku przekopiuj choć jednego maila w którym obraziłem twoją rodzinę !!!
Wiem o czy pisze, ponieważ takiego maila nie było, pisząc swoje kłamstwa pokazujesz jakim jesteś człowiekiem, choć określenie człowiek w twoim przypadku przychodzi mi z trudem.
Byłeś, jesteś i zawsze będziesz podłym, małym człowieczkiem bez honoru i szacunku dla innych.

(2014/02/14 09:57)
wszystkieryski  nie ma szans, bo on już tego maila nie ma, słyszałem od jednego z policjantów że włamali mu się na skrzynkę i ukradli tego maila :D

(2014/02/14 10:29)