przychodnia lekarza rodzinnego w szpitalu

/ 7 odpowiedzi
Czy ktoś kto korzysta z usług nowej przychodni lekarza rodzinnego przy szpitalu mógłby się wypowiedzieć na jej temat. Przychodnie rodzinne bowiem na terenie Sochaczewa nie budzą raczej zaufania.
Od grudnia jestem w tej przychodni, póki co nie narzekam. Plusem jest to, że nie ma kolejek. Wczoraj byłam z córką na bilansie, młoda została profilaktycznie osłuchana przez Panią Doktor. W poprzedniej przychodni była osłuchiwana tylko przed szczepieniem i jak była chora.

(2014/02/26 12:18)
to jak nie ma kolejek to wielki plus:) do mojej przychodni żeby się zapisać to kilka dni wcześniej trzeba wiedzieć, że się zachoruje żeby kartę wyjąć i dodatkowo...na godzinę i nie ma...zmiłuj... ;)

(2014/02/26 12:34)
Również przepisałam córkę do przychodni w szpitalu. Jestem mile zaskoczona, Pan doktor bardzo miły i pomocny dokładnie zbadał, zalecił badania które jego zdaniem powinniśmy zrobić, skierowania do specjalistów (córka często choruje) w poprzedniej przychodni ciągle antybiotyki żadnych badań a o kolejkach nie wspomnę.

(2014/02/26 13:58)
Mój tata korzystał z usług tej przychodni.Został przyjęty od razu i gruntownie przebadany.Byliśmy naprawdę miło zaskoczeni.Zresztą doktor Bołoz i doktor Gałecka to jedni z lepszych specjalistów w Sochaczewie.Nie spotkałam dokładniejszych lekarzy.

(2014/02/26 20:43)
bołoz to od dawna jest niedościgniona renoma dla innych lekarzy

(2014/03/03 12:39)
Ja jestem bardzo zadowolona z tej przychodni, zawsze jestem przyjęta ja i moje dzieci. Profesjonalizm pod każdym względem. Pediatrzy cudowni interniści też. Kolejek brak i miła obsługa. Pozdrawiam i życzę powodzenia mojej nowej Przychodni Lekarza Rodzinnego przy szpitalu!!!

(2014/03/06 07:00)
niestety przycisk nowy watek nie dziala przynajmniej u mnie.
szlag czlowieka trafia:
pan ordynator z wloclawka - przez niego umiera dwoje dzieci - jest zwolnoiony z pracypan kierowca tira - przez niego umiera dwoje ludzi - idzie siedziec na 10 lat
pan W - zabija czlowieka podczas cofania - to nic nienormalnego - zabieraja mu prawko i tylechlopak traci panowanie nad pojazdem, zabija czlowieka - idzie siedziec

(2014/03/10 21:14)