Przychodnia Stomatologiczna przy Szpitalu Powiatowym

/ 2 odpowiedzi
Moi Drodzy,
Chciałabym się z Wami podzielić pewną refleksją dotyczącą przychodni stomatologicznych w Sochaczewie. Otóż ostatnio moja 7 letnia córka miała problem z zębami. Nie ukrywam, że korzystaliśmy głównie z prywatnej opieki stomatologicznej ( Remedium lub OlaDent), oczywiście nie wspomnę o kosztach, ponoszonych z tego tytułu, które jak zapewne wiecie są niemałe. W dniu wczorajszym córa wróciła ze szkoły z bólem zęba, ząb wyglądał nieciekawie. Obdzwoniłam wszelkie moż
liwe gabinety stomatologiczne prywatne i wszędzie zaproponowano mi wizytę dopiero dzisiaj z rana (jedna z Pań zaproponowała mi podawanie dziecku leków przeciwbólowych przez noc ). Zadzwoniłam także do Przychodni Stomatologicznej działającej w Szpitalu Powiatowym. Powiem Wam szczerze, że zostałam bardzo mile zaskoczona. Przez telefon potraktowano mnie bardzo miło, Pani z rejestracji powiedziała aby przyjechać zarejestrować dziecko i po prostu poczekać. Dotarłyśmy ok 16 a już przed 17 dziecko siedziało na fotelu dentystycznym. I tu kolejna niespodzianka, Pani dr Sobczak - niezwykle miła,kompetentna, ciepła osoba (bez tzw. "focha" co niejednokrotni że zdarzało nam się w gabinecie prywatnym, raz miałam taki przypadek że Pan Doktor powiedział mi, że jest strasznie zmęczony i nie będzie  zabawiał dziecka, wiec albo wytłumaczę dziecku że ma się dobrze zachowywać i nie bać albo rezygnujemy z wizyty) z fajnym podejściem do dzieci. Wniosek z tego taki: nie zawsze trzeba wydawać pieniądze, żeby dostać się z dzieckiem do stomatologa. W czasach narzekania na państwową służbę zdrowia z  czystym sumieniem polecam tę Przychodnię, ze szczególnym uwzględnieniem osoby dr. Sobczak. Pozdrawiam.
Potwierdzam , od pół roku leczę zęby u doktor Małgorzaty Sobczak, w szpitalnej przychodni,na NFOZ i miłe zaskoczenie.Byłem przekonany że tylko prywatnie można skutecznie leczyć ząbki, a tu pełen profesjonalizm ,ani przez moment nie poczułem się pacjentem drugiej kategorii.Czekając w kolejce do gabinetu, rozmawiam z pacjentami, okazuje się że mają podobne odczucia, leczenie skuteczne, z ,,ludzkim,, podejściem, a spora kasa zostaje w kieszeni.
Jedyne zastrzeżenia do sposobu rejestracji przez internet - to jakieś  science fiction .

(2014/10/27 22:27)
A długie terminy są aby umówić się na wizytę do wspomnianej Pani doktor? Można sobie zażyczyć znieczulenie? Są jakieś płatne usługi??
Dziękuję za odpowiedź

(2014/10/28 10:23)