PUBLICZNE WYJAŚNIENIA DLA PORT

/ 9 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam serdecznie osoby odwiedzające ten post.

Chciałbym publicznie na łamach forum portalu e-sochaczew przedstawić wyjaśnienia dotyczące w ostatnim czasie dość nagłośnionej sprawy "zakładki Goldenline".

Zgodnie z adnotacją administratorów serwisu Goldenline, zakładka ta została utworzona 24.02.2005r.

Jak każdy człowiek w pewnym okresie swojego życia - poszukiwałem pracy, gdzie jednym z moich źródeł był serwis Goldenline. Aby dodać preferencji dopisałem serwis e-sochaczew z czystej głupoty nie zwarzając uwagi na konsekfencje.

Mimo iż moje obecne stanowisko pracy nie jest w żaden sposób pośredniczone przez w/w serwis zakładka ta została. Ostatnie logowanie do niej nastąpiło (także zgodnie z adnotacją administratorów Goldenline) 19.06.2005r.

Nie posiadam potrzeby kożystania z usług tego typu portalów, a ta zakładka poszła mi w niepamięć.

Mimo iż uważam to za głupotę tak jak w słynnej aferze o WIEPRZOWINIE I WOŁOWINIE z Wołomina, to jednak sprawa poszła za daleko i stała się tematem tabu dla dość ordynalnego człowieka a może i ludzi.

Chciałbym poinformować wszystkich iż NIGDY NIE BYŁEM TWÓRCĄ BĄDŹ TEŻ WSPÓŁTWÓRCĄ SERWISU
E-SOCHACZEW.

PREZESÓW I WSZYSTKICH LUDZI E-SOCHACZEW ORAZ GŁĘBIEJ WTAJEMNICZONYCH W SPRAWĘ KTÓRZY POCZULI SIĘ ZA TO OBRAŻENI CHCIAŁBYM BARDZO SERDECZNIE PRZEPROSIĆ. informuje, że zakładka dla świętego spokoju oraz nasycenia emocjonalnego osoby rozpropagującej sprawę - ZOSTAŁA USUNIĘTA

PORTAL E-SOCHACZEW JEST PIERWSZYM I NAJLEPRZYM SERWISEM INTERAKTYWNYM MIASTA SOCHACZEW I NIECH TAK ZOSTANIE ...
Wydaje mi sie ze jak sie szuka pracy to potrzebne sa referencje a nie preferencje. Ogolnie nie do konca chyba znasz znaczenie slow ktorych uzywasz (kontekst zdania w jakim uzyles "tematem tabu"). Ale mniejsza z tym, ogolnie teraz tez "zrobiles" serwis ktory nazwales sochaczat i oglaszasz ze jest to reaktywacja starego serwisu (sochaczat "POwRUcił"). Otoz nic nie reaktywujesz, tylko zrobiles cos nowego i podszywasz sie bezczelnie pod czyjes dzielo (moje:D ). Czyli reasumujac tak samo jak w 24.02.2005r. lales wode swoim przyszlym pracodawca tak samo robisz to teraz na swoim serwisie:) pozdrawiam

(2007/02/07 11:17)
Skoro już piszesz coś co sam nazywasz "PUBLICZNYM WYJAŚNIENIEM" a sam masz problemy z pisaniem poprawną polszczyzną czysta przyzwoitość wymagałaby żebyś ten tekst chociaż przez worda przepuścił. "konsekfencje, ordynalnego, rozpropagującej, zwarzając, pośredniczone, kożystania, NAJLEPRZYM" chyba przy dużo tych błędów jak na 1 PUBLICZNE wyjaśnienie... Pomijając już błędy rzeczowe wymienione przez Skopka

Co do samego tematu średnio chce mi się wierzyć w "adnotacje administratorów Goldenline" ponieważ sam widziałem jak byłeś na swojej wizytówce online przed rozpoczęciem tej całej "afery". Oprócz tego zanim wizytówka została ostatecznie usunięta dzięki interwencji redakcji warszawa.pl (również pisałeś, że jesteś twórcą tego "najleprzego" portalu) usunąłeś tylko informacje o e-sochaczew.pl...

(2007/02/07 12:36)
A mi wydaje się że to "Wyjaśnienie" ze wszyskimi jego niedoskonałościami poprostu wyjaśnia wszystko. Jednoznacznie określa poziom intelektualny oraz etyczny osoby która je popełniła. Niech takie zostanie. Sami wiecie co o tym myśleć. Nieprawdaż? NIe pomagajcie mu!

(2007/02/07 12:49)
Nie wiem dlaczego tak raptownie zmieniłeś zdanie na to wszystko .... jeżeli byś się czasem pokazał na GG i byśmy się spotkali w sprawie której już dawno mieliśmy to zrobić, to napewno byś zmienił zdanie ..... a co moich błędów to nie ukrywam , może i mam problemy z ortografią, nie każdy jest idealny ....
przeprosiłem wszystkich, całą dokumentacje konta goldenline mam na mailu, daty które podałem wcześniej są w niej zawarte ....
Co do innych projektów które są realizowane i rozwijane tak jak SochaCzat - prosze nie obarczać mnie nimi jako właściciela firmy COMPLAY Media Center - bo nim nie jestem .... właścicielem firmy jest Grupa Biznesu CALMEIN z Warszawy i to oni odpowiadają za jej strategie .... calmein@calmein.com

Pozdrawiam i chciałbym już zakończyć ten temat ...

(2007/02/07 12:55)
Przypominam Ci, że na GoldenLine napisałeś o sobie również: "Właściciel centrum mediowego COMPLAY Media Center(R) w Sochaczewie". Ciekawe co w ogóle w tej zakładce było prawdą?

(2007/02/07 13:01)
Na pewno nie był to wiek (w zakładce 25 lat), zawód (tam było wpisane jakieś stanowisko w Microsofcie), posiadane umiejętności (bardzo długa lista języków programowania a wszystkie strony stoją na GOTOWYM CMSie JOOMLA!).

Ciekawy sposób na szukanie pracy...

(2007/02/07 13:57)
Mnie najbardziej rozbawiła końcówka: "ambocja (chyba miało być ambicja), honor i ustępliwość to największe atuty".

(2007/02/07 14:20)
Chciałabym zwrócić Państwu uwagę na jedną rzecz. Nie wiem dokładnie o co poszło, mniej więcej się domyślam. Nie znam gościa, ale czytałam jego wyjaśnienie. I pomimo wielu błedów, które tam się znalazły, sens nie uległ zmianie - on Was przeprosił, napisał że e-sochaczew.pl jest najlepszy itd. W takim przypadku albo ktoś przyjmuje przeprosiny, albo nie. Pozdr

(2007/02/07 14:51)
OK - ja w swoim imieniu przyjmuje przeprosiny, zakladam, ze ten mlody czlowiek zrozumial swoj blad i wiecej nie bedzie podszywal sie pod czyjes osiagniecia.

Z mojej strony to koniec calej sprawy, choc nie wiem jak skonczy sie ta cala historia dla niego, bo pewna firma wyslala juz do nas maila z informacja, ze ta sprawa byc moze skonczy sie w sadzie.

A przy okazji to jest kolejny dowod na to, ze wbrew pozorom Internet nie jest tak anonimowy jak sie wydaje.

pozdrawiam
Jarek

(2007/02/07 15:41)