Pytam się Panią Starostę Gontę dlaczego

/ 13 odpowiedzi
No cóż spotkanie z Panem kandydatem na Prezydenta udane, choć niektóre osoby mogłyby zdjąć BERETY aby dać szacunek kandydatowi. Byłem i Ja choć mówię od razu to nie mój kandydat, ale było całkiem , całkiem , więc i ja biłem brawo no nie za mocno . Myślę jednak , że te niektóre obiecanki można by było przyrównać do obiecanek GRECJI , że my to wyjdziemy z Unij i to na pewno i to zaraz po wyborach . Nic jednak takiego się nie stało . Podobnie Węgry za Rosją ale gdy trzeba o konkretach to ręka przycisnęła to co miała przycisnąć. No wreszcie koniec i jadę do pracy jest prawie 21. Myślę , że obiecali , a nawet walili w poprzedników , aby Ci otworzyli parking dla tych nocnych przy Starostwie .To był jeden ze sloganów wyborczych - Parking dla ludzi przez 24 godz. I widzę co widzę parking jak dotychczas zamknięty a znak informuje mnie , że niestety szlaban otworzą dopiero o godz. 7 , no wtedy to ja już wracam. Pytam się Pani Starosto Gonta kiedy otworzycie całodobowy parking przy starostwie tak jak naciskaliście na jego otwarcie przed wyborami . Czy teraz Pani zechce Nam odpowiedzieć , myślę co myślę , ale może się pomylę.
@zabczynski227 - dwadzieścia pięć lat demokracji, a my Polacy dalej łapiemy się na tanie przedwyborcze sztuczki. Im bardziej odrealnione tym bardziej nam pasują. I nikt potem nie pyta o to co obiecywano, a nawet jeśli się taki znajdzie, to mało kto na te pytania ma zamiar odpowiadać traktując sam fakt zapytania jako "atak".
Dwa światy: przed i powyborczy. 

(2015/01/31 21:16)
wabienko   mów za siebie, ja nigdy nie wierzyłem ani w jedna obietnicę żadnego polityka, wybieram takiego który  reprezentuje moje sprawy , a tak mnie życie nauczyło że zawsze sam liczę na siebie  a nie na mannę z nieba.

Ja wiem że   przesiąknięci nienawiścią lemingi będą tu kłamać, krytykować i palić głupa ale moim zdaniem Doktor Andrzej Duda to  młody energiczny i nowoczesny Prezydent na miarę Obecnych czasów.

(2015/02/01 00:15)
Panie Olaf 
Nie chodzi o kandydata tylko o parking , czy to takie trudne do rozróżnienia. Proszę więc na temat .

(2015/02/01 09:59)
Również uważam, że ten parking powinien być otwarty 24 h.
Ale Czy nie jest on za daleko od dworca? :)Chodniki co prawda są, ale niewyremontowane:)

P.sTaki mały joke nawiązujący do innego tematu z parkingiem:)

(2015/02/01 15:11)
TO może doczekamy się i wyremontowania chodników i otwarcia parkingu 24h.

(2015/02/01 17:49)
Chcemy parkingi 24/ h otwarte,Chodniki nowe, nie stare obdarte.Powiat niech w ciula nie leci,Niech słucha z forum gawiedzi.Najmadrzejsi jesteśmy w powiecie,Nikt jak my tyle tu nie plecie.Rządzić lepiej potrafimy,Każda tezę władzy obalimy.

(2015/02/01 23:24)
 Już wiem do czego przydaje się Małecki. Doniósł zastępczemu kandydatowi na prezydenta , że sochaczewianie chcą otwarcia parkingu. Bycie prezydentem od parkingów brzmi dosyć intrygująco

(2015/02/02 07:47)
Wspaniały zamysł w głowie twej się utworzył,Szkoda,  że to piszesz boś się trochę upokorzył.Zabawny chciałeś być  inaczej to wyszło,Pomyśl więcej,  by coś lepszego do głowy przyszło.

(2015/02/02 08:25)
odpowiedzi się sypią aż nie nadążamy czytać.

(2015/02/20 12:02)

taka sama sciema jak sygnowanie logiem P+R pseudo parkingu pod wieza cisnien.. z ktorym gowno ma wspolnego.. burminio sieknal jakis placyk miejski kilometr od dworca jarał sie tym w mediach...

zapraszam do ozarowa, blonia, teresina... kazdy wie jak mozna to poprawnie zrobic.

wiadomo.. zaraz nygusy powiedza.. lepsze takie gowno niz nic... ale tym sposobem to nic dobrego sie nie zrobi w tym miescie... bo wladza zna wasze myslenie I robi dokladnie to co chcecie.. czyli gowno.

(2015/02/20 12:46)
Parking przy Starostwie jest dla klientów  tego Urzędu a nie podróżnych PKP i jest otwarty w godzinach  funkcjonowania Urzędu, tak trudno to zatrybić?  Dla podróżnych PKP jest parking przy dworcu oraz ten nowy koło wieży ciśnień!

(2015/02/20 14:27)
Deluxe - OLAF czy jak tam Ci inaczej . Przypominam Ci ,że to nie kto inny jak obecnie rządzący poddawali krytyce godziny otwarcia parkingu zżymając się na nieludzkie traktowanie ludzi szukających miejsc parkowania , a pracujących na nocne zmiany . Poczytaj sobie wpisy.

(2015/02/21 19:11)
 No ale mimo wszystko nic na to nie poradzę, ludzie muszą się nauczyć korzystać z form dostępnych i zamiast lamentować na tym forum niech napiszą pismo do pani Starosty lub do Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Kierzkowskiego.

(2015/02/21 20:10)