Pytanie do adminów o funkcjonalność forum

/ 9 odpowiedzi

Czy kiedyś będzie można w cywilizowany sposób cytować posty na forum? ;)

W tej chwili to jest masakra.

Do tego, niby pojawiła się opcja edycji ale nie działa. Zawsze mam komunikat "Czas do edycji postu minął" pomimo, że upłynęło dosłownie kilka minut.

tak tak! prosimy cos z tym zrobic... blockquotey zarowno przez edycje html jak i normalna droga nie ida.. robia sie cuda, wszystko sie miesza :(

a edycja postow po zmianie interfejsu portalu nie chodzi wogole. po sekundzie juz nie mozna edytowac :(

(2014/07/03 08:32)
do -Kasperskyy- kiedyś już obaj pisaliśmy o tym ale nie pomogło,jakieś opory redaktorzy mają przed tą poprawką,nieraz po kilku chwilach człowiek by coś dopisał,skreślił aby nie zaśmiecać forum drugim postem a tu zonk! bo już żeby zamieścić łapki przy każdej wypowiedzi (łapka w górę,łapka w dół-)to marzenie

(2014/07/03 09:05)
no właśnie,nawtykałem Tobie od  kaSperskich zamiast napisać kaCperski i po 5 sekundach czas edycji minął, --do roboty redaktorzy,wyjść z Red Tube i działać !

(2014/07/03 09:08)
Witajcie :) 
1. My w redakcji nie tworzymy forum, to dział IT a nie redaktor czy handlowiec może wprowadzić jakieś zmiany... ale oczywiście przekazaliśmy uwagi do pionu informatycznego :)
2. My sami też nie możemy edytować swoich postów ;) póki co, należy rozważnie pisać a nie "tulululu" na klawiaturze w nerwach albo poruszeniu. Dla nas też możliwość edycji (nawet cudzych) wątków byłaby lepszym rozwiązaniem, ponieważ zdarza się, że trzeba usunąć czyjś obraźliwy wpis i przez to czasami się rozłazi wątek rozmowy, czy wymiany zdań....( swoją drogą, byłoby to fajne narzędzie, gdybyśmy mogli zmieniać wszystkie ku*** i spier***aj na np. "motyla noga" i "podążaj stąd" ;) )
3. Nie przesiadujemy na red tube.... popieramy ekologię, a to nie RT sadzi drzewka ;P
pozdrawiamy :)

(2014/07/03 09:58)
testing...
Już działa. Dzięki za zgłoszenie błędu - pzdr.

(2014/07/03 10:31)
do -redakcji- "podążaj stąd" !-mocne,nie znałem:-)--dopisek się zmieścił,czas odpowiedni,dzięki

(2014/07/03 11:04)

DZIE KU JE MY! :)

(2014/07/03 11:37)

gaj
Ciekawe czy to poprawionoprzy próbie złamania tekstuostatni wyraz poprzedzającego wersułączy się bez spacjiz pierwszym wyrazem ostatniegowersu :) 

(2014/07/03 12:29)

gaj
Chyba tak :)

(2014/07/03 12:30)