PYTANIE do Pani Urszuli Pawlak

/ 13 odpowiedzi
Pani Urszulo,
czytam o pani wizji rozwoju miasta, o chęci niesienia pomocy mieszkańcom miasta. Proszę mi powiedzieć co Pani zrobiła dla chorego na białaczkę Kacperka Kamińskiego, Pani sąsiada, bardzo bliskiego bo przecież mieszkacie w tym samym bloku, nawet w tej samej klatce. Znacie się tyle lat......

Dorota
Pani Urszulo,
czytam o pani wizji rozwoju miasta, o chęci niesienia pomocy mieszkańcom miasta. Proszę mi powiedzieć co Pani zrobiła dla chorego na białaczkę Kacperka Kamińskiego, Pani sąsiada, bardzo bliskiego bo przecież mieszkacie w tym samym bloku, nawet w tej samej klatce. Znacie się tyle lat......

Dorota

Czyli jeszcze chore dzieci wciągniecie do kampanii wyborczej. Brawo! 

(2014/11/01 00:08)
Uważam, że Pani Ula nie ma kompetencji merytorycznych i osobowościowych bycia burmistrzynią.

Ale walenie w nią dzieckiem chorym na białaczkę jest czymś tak obrzydliwym, że tylko Bidon mógł to wymyślić

Zamiast pisać takie paszkwile, weź się człowieku za przygotowania twojego szefa do debaty, bo nie dostanie gotowych pytań, poćwicz aby się nie jąkał, do logopedy go wyślij. Pomyśl.

(2014/11/01 06:44)
czyli nic.......
dziękuję za odpowiedź
Nie "BIDON" - a Dorota

(2014/11/01 08:21)
dorata
To jest tak obrzydliwe, że nie warto nawet się nad tym pochylać. To właśnie gra ludzi Osieckiego . Takie będziemy mieli miasto przez następne cztery lata jak ,( chociaż w to nie wierzę) przejdzie Osiecki . I wy nazywacie się wyznawcami PiSU , a gdzie podstawowe hasło człowieka Szanuj bliźniego swego........Wy macie tyle wspólnego z Pisem co ja z podróżą na Marsa.Zakłamanie i obrzucanie błotem każdego , kto trochę mądrzej myśli od Was , oto wasz cel.

(2014/11/01 08:31)
Jasne Bidon ;) ładne imię sobie wybrałeś. 

(2014/11/01 08:38)
Jakim to trzeba być pojebem, aby grać chorym dzieckiem. 
Bidon nawet jak na ciebie, to przegięcie. Jesteś jeszcze większym dnem niż to za jakie cię uważałem. 
16- tego całe wasze towarzystwo się rozpieprzy i skończą się chore akcje. 

(2014/11/01 17:19)

Takie coś znalazłam w google. Co to za bidon? A co kaman ?

źródło: http://mojsport.blog.com/2014/03/02/akcja-wylacz-%E2%80%9Ebidona%E2%80%9D/

(2014/11/01 17:50)
do -dorata- szanowna pani Doroto,a cóż Pani takiego zrobiła dla tego chłopca i czego oczekuje Pani od Urszuli Pawlak? że stałym zleceniem -przelewem bankowym wspomoże rodzinę w potrzebie? że przyspieszy jakimś sposobem wizytę u lekarza - rehabilitację czy jakiś turnus sanatoryjny? może Pani ,Pani Doroto zaoferowała chociaż pomoc w przemieszczaniu się samochodem (dowóz i przywóz dziecka np. do szpitala)dla tej rodziny ? łatwo wytykać paluchem innych samemu chowając się w cieniu,drąż temat dalej Doroto--jeżeli Pani Urszula nie ma kota,psa, chomika albo nawet papużki-no to jak taką osobę nienawidzącą zwierząt można wybrać na Burmistrza?

(2014/11/01 18:06)
Nie tylko my mieszkańcy Sochaczewa mamy z nim problem. 

Przyłączam się do akcji WYŁĄCZ „BIDONA” 16 listopada. 

(2014/11/01 18:47)
Już miałem dziś tu nie zaglądać, bo w końcu Wszystkich Świętych... Ale jak widać Bidon nawet najbardziej świętych dni nie uszanuje! I jakie wyrafinowane metody - "na chore dziecko". Ale po pogrywaniu "staruszkami" z DPS-u należało się spodziewać eskalacji działań w tym stylu - problemy Staszica i Szpitala Miejskiego nie były aż tak nośnymi tematami dla propagandy partyjnej... Żadnych świętych dni, żadnych świętych tematów - a ponoć to takie kościółkowe towarzystwo...

Co do akcji "Wyłącz Bidona", to pisałem już na tym forum o niej i z całego serca poprę jej sochaczewską wersję! A przy okazji warto na blogu inicjatora akcji poczytać o tym, jakimi metodami klika, do której należy Bidon (choć zapewne i inni nasi zasłużeni rugbiści, którzy obecnie poszli w "generały" PZR) potrafią gnoić przyzwoitych działaczy.Czy w Sochaczewie stosują bardziej delikatne metody? Nie sądzę. Wpis o chorym dziecku to potwierdza...

(2014/11/01 19:42)
To cała prawda o Bidonie , a zarazem o obecnej władzy. Rzygać już się chce jak na nich mamy patrzeć.

(2014/11/01 20:46)

Alekg.

Szpital i Staszica są powiatowe. Administracyjnie odpowiada za nie powiat, więc  przepychanki urzędników  na ten temat nie mają  sensu.

Jeżeli chodzi o dps to uważam,  że nienależy odkładać tego w niepamięć. Wszak my też kiedyś możemy być podopiecznymi takiej placówki.

Należy ten temt utrzymywać "przy życiu", jednakże polityki do tego nie mieszać.

Każdy odpowiedzialny za sytuację  w tej placówce zapewne odpowie przed sądem.

teraz wyrażę opinię o setnie tego tematu.

Również uważam, że mieszanie Kacperka do spraw lokalnej polityki jest nie smaczne.

Podpinanie kandydatów, którzy sami nic o nim nie wspominali jest nie na miejscu ( pewna osoba wrzuciła filmik z oblania sie wodą  i wspomniała o wpłacie. 100 zł na Kacperka. Po obejrzeniu tego filmiku dałem upust flustracji w formie komentarza obrazującego udział stowarzyszenia, które zebrało pokaźną kwotę na rzecz ww. chłopca).

jeżeli chodzi o temat bidona, sam nabralem wątpliwości  po oskarżeniu blogera.

Nie mniej jednak, wątpliwości wątpliwościami.

Należy oceniać fakty nie opinię.

Faktem jest, że to nie "bidon" pozwał blogera.

opis blogera rownierz jest tylko opinią, nie faktem potwierdzonym przez odpowiednie organy państwowe.

Wybory, wyborami.

Ale pamiętajmy o jednym.

wszyscy jesteśmy Polakmi.

Niestety ludzie o tym zapominają.

Zamiast walczyć o wspólne dobro, wolą walczyć między sobą aby pokazać kto jest góra.

A w tej walce nie cofają się przed niczym.

Potrzebna jest 3 wojna światowa, aby znów rodak nie niszczył rodaka dla własnych korzyści .

(2014/11/01 23:57)
Bardzo ładnie Jarl to ująłeś.

(2014/11/05 22:10)