Pytanie do Platformy Obywatelskiej

/ 46 odpowiedzi
W imieniu Sochaczewskiej Platformy Obywatelskiej Dziękuje i Serdecznie Pozdrawiam.
Józef Siwak

(2002/07/18 18:21)
Panie Korniku Uporządkujmy sprawy. Po pierwsze, Nigdzie w programie Platformy Obywatelskiej nie ma napisane że liberalizm = wal po głowie słabszego. Po drugie, Cały Powiat Sochaczewski to około 78 tyś ludności a więc dla kogo te 4800m powierzchni? Po trzecie, Chcemy aby władze traktowały Społeczeństwo naszego Miasta jak podmiot a nie towarzystwo które musi być posłuszne-pełna informacja ile ,co,jak,gdzie ,po co ,na co,itd.I wreszcie po czwarte chciałbym abyś drogi,, korniku,,miał rację co do poparcia dla,, PO,, Sochaczewskich Przedsiębiorców- zobaczymy po wyborach.
Pozdrawiam.
Józef Siwak

(2002/07/18 18:40)
głebszych nie - tylko płytkie.
Ja też pana o takie podejrzewam
- własnie o płytkie.
m.

(2002/07/19 16:56)
Czy to prawda, że do PO należą tylko kupcy?
Jestem elektronikiem, nie znam się na handlu, jeszcze się uczę.
Przeczytałem program PO na stronie www.plotforma.org.pl i posuje mi on.
Czy w Platformie w Sochaczewie są ludzie młodzi, z którymi mógłbym porozmawiać na temat programu i przyszłości młodych osób, którzy skończyli, lub kończą szkoły i nie bardzo mają z sobą co zrobić?

(2002/07/19 22:54)
Witam cię ,,dar,, Platforma Sochaczewska to Partia skupiająca w swych szeregach ludzi o róznych profesjach.Nie tylko kupców.Przy okazji Super Marketu rozgorzała dyskusja na temat budować czy nie budować nasze stanowisko poznałeś wchodząc na e-Sochaczew.Możesz być pewny że miejsce dla ciebie czeka, ludzi młodych też nam nie brakuje.
Zapraszamy : ul.Świerczewskiego 11- Wtorki,Piątki od 17 do 19.
Pozdrawiam.
Józef Siwak

(2002/07/19 23:23)
Coś Panu kiepsko idzie Panie Siwak. Miota się Pan więc podtrzymuję to co napisałem w innym watku - zraża Pan do siebie, a przy okazji do PO potencjalnych wyborców. Pewnie jesteśmy kmiotami, z których zdaniem trzeba sie liczyć tylko przed wyborami, ale właśnie taki wyborczy czas mamy teraz.
Nie jestem czerwony, dalej pozostaję zwolennikiem PO - liczę jednak na podniesiemie poziomu jej lokalnych reprezentantów.
Kiedy w Sochaczewie odbędzie się następne duże spotkanie organizowane przez PO ?

(2002/07/26 08:48)
Niezmiernie mi przykro że nie mogę sprostać Pana oczekiwaniom.Natomiast zwracam uwagę że połowa Pana wypowiedzi to zwykła socjotechnika,Wyborca nie musi się na to nabrać.Cieszę się że nie jest Pan czerwony i że pomimo moich niedoskonałości jest Pan zwolennikiem PO.Co do spotkania: to w każdym numerze,,Echa Powiatu,,ukazuje się informacja o Konkursie organizowanym przez Echo Powiatu i Platformę Obywatelską Powiatu Sochaczewskiego,,Wybory Człowieka Sukcesu,,
Pozdrawiam.
Józef Siwak.

(2002/07/27 21:09)
Niezmiernie mi przykro że nie mogę sprostać Pana oczekiwaniom.Natomiast zwracam uwagę że połowa Pana wypowiedzi to zwykła socjotechnika,Wyborca nie musi się na to nabrać.Cieszę się że nie jest Pan czerwony i że pomimo moich niedoskonałości jest Pan zwolennikiem PO.Co do spotkania: to w każdym numerze,,Echa Powiatu,,ukazuje się informacja o Konkursie organizowanym przez Echo Powiatu i Platformę Obywatelską Powiatu Sochaczewskiego,,Wybory Człowieka Sukcesu,,
Pozdrawiam.
Józef Siwak.

(2002/07/27 21:09)
Czy moglby Pan przyblizyc co oznacza czerwony i dlaczego jest dla Pana istotne czy ktos jest czerwony czy nie.

(2002/07/28 11:33)
Panie Siwak, człowiek pytał o spotkanie PO ,a nie o konkurs prasowy.Niech pan postara się odpowiedzieć na to proste pytanie.

(2002/07/28 15:34)
Panie socjaldemokrata, grupa T. Love,a szczególenie Muniek nie cierpią czerwonych. To za co pan ich lubi.

(2002/07/28 15:36)
czerwony jest zły bo jest czerwony.

(2002/07/28 15:42)
Jeżeli Pan Siwak nie lubi koloru czerwonego to jego sprawa.Ja lubie niebieski.Określanie kogoś,że jest czerwony swiadczy o głupocie tego kto tak twierdzi.Właśnie dzielenie na czerwonych,czy też innych powoduje,że Polska stoi w bagnie między przyszłością a przeszłością.Ktoś powie,że nie da się budować przyszłości bez historii.Tak, ale zamiast wciąż powracać do tego co było zacznijmy mysleć o przyszłości.Z Polaków smieja sie na zachodzie Europy.Śmieja się z naszego rozliczania ludzi komuny (takie rozliczenie trwa na koszt podatnika kilka lat).Parlamentarzyści, samorządowcy - związani z Solidarnością (obecnie różne odłamy) przy każdej okazji spierają sie z lewicowymi politykami (nie istotne czy masz lat 20 czy 40) o sprawy sprzed 89 roku.Tak więc grzęźniemy w bagnie.Dla mnie nie ma znaczenie kto jest z jakiej partii liczy tylko się to co ten człowiek sobą prezentuje i jaki ma stosunek do innych.Jeśli bedziemy nasz samorząd budować na uprzedzeniach politycznych to z pewnością zatrzymamy sie w rozwoju.Człowiek z uprzedzeniami nie może byc samorządowcem.
pozdrawiam :)

(2002/07/28 16:20)
Grupa T.Love rzeczywiscie nie lubi komunizmu i postkomunistow ja na szczęscie nie jestem sympatykiem komunizmu.Nie widze dlatego powodow dla ktorych mialbym nie lubic T.LOve. Muniek Staszczyk powiedzial ze byl taki okres w jego zyciu ze na kazdym kroku walczyl z komuną ,ten czas jak widac w jego zyciu sie zakonczyl co wychodzi na dobre grupie.

P.S. Jest tylko jedna piosenka ze slowami ktorej sie kompletnie nie zgadzam ale nie jest to bynajmniej piosenka polityczna.

(2002/07/28 17:45)
Jeżeli ktoś jest czerwony, to dlaczego udawać, że tego nie widzimy. Po to są ugrupowania polityczne, ażeby głosić inne zdania na tematy polityczne, ekonomiczne i społeczne. Mieliśmy już w przeszłości jedyną słuszną partię PZPR i klakerów z ludowców i psełdo demokratów. Zgadzam się całkowicie, że Polska stoi w bagnie między przyszłością, a przeszłością, ale czy dawni PZPR-owcy rozliczyli się ze swojej niechlubnej przeszłości. Dlaczego młodzi lewicowcy korzystają z kapitału (majątku) dawnych czerwonych łobuzów. Słowo - przepraszamy, to za mało.
Zgadzam się całkowicie z tym, że niezależnie od kolorów i przynależności powinniśmy wspólnie budować przyszłość narodową. Merytoryczne nie politycznie rozwiązywać społeczne problemy i budować lepszą ojczyznę, ojczyznę wszystkich nas.

(2002/07/28 23:16)
Przepraszam, że wejdę w słowo.
Według mnie, czerwony - to komuch po fest liftingu.

(2002/07/28 23:36)
Dla mnie czerwony to łagodne określenie starych komuchów, którzy za wszelka cenę starają się utrzymać przy korycie udając jednoczesnie, że to wszystko co działo się przed 89 rokiem robili tylko dlatego, że ich do tego zmuszano.

(2002/07/29 08:16)
W stosunku do Pańskiej osoby nie miałem i nie mam żadnych oczekiwań, jest Pan przecież dużym chłopcem i może robić co chce. Starałem sie tylko zwrócić uwagę na fakt, że zbyt swobodny a chwilami lekceważący sposób traktowania swoich adwersarzy nie przystoi reprezentantowi poważnej organizacji. To forum odwiedza nie tylko młodzież, choć myślę że i im taki nadmierny luz u osob publicznych? przeszkadza.

(2002/07/29 08:23)
Przepraszam, panie Józefie - to jakiego koloru są członkowie PO? Dziwnie mi czytać, że kategoryzuje Pan ludzi ze wszględu na przynależność lub sympatie partyjne. Sądziłam, że ludzie z Pańskiego ugrupowania są liberalni w każdym znaczeniu tego słowa. A epitet "czerwony" jest nacechowany negatywnymi emocjami, zatem ktoś mógł poczuć się urażony, nie sądzi Pan?

(2002/07/29 08:28)
Przepraszam, że znów wejdę w słowo, ale jeżeli koś
był "łobuzem" to nawet liberał powinien to jasno określać. Liberalizm nie koniecznie znaczy zgadzanie się z każdym i na wszystko. Są sytuacje i ludzie, gdzie trzeba określać sprawy po imieniu.

(2002/07/29 16:02)
Wydaje mi się,że każde ugrupowanie wyborcze trzyma swoich kandydatów w tajemnicy, ale przyjdzie dzień w którym rozsypie się worek informacji na ten temat.
Będą to zapewne ciekawe dni, a może i noce.

(2002/07/31 23:17)