pytanie do przewodniczącej rady miasta

/ 18 odpowiedzi
Kilka razy próbowałem ,żeby zadać Pani przewodniczącej Rady Miasta pytania ,. ale nigdy nie dostąpiłem tego przywileju , wiec postanowiłem, że tu na forum zadam Pani moje pytania. I proszę o odpowiedź , bo jestem mieszkańcem tego miasta , płacę podatki , biorę udział w wyborach , wiec żądam chyba niewiele.
1/ Pani Przewodnicząca , czy to prawda , że Pani , odrzuciła wniosek radnych o zwołanie nadzwyczajnej sesji rady Miejskiej . Sesja ta miała dotyczyć problemów , cen wody i ścieków , stanu technicznego mostu na Bzurze i innych ważnych dla naszego miasta problemów.
2/ Czy to Pani podjęła taką decyzje , czy była Pani przez kogoś do tego namawiana, lub działalność Pani była przez kogoś inspirowana.
Ja wiem ,że te pytania dla obecnie rządzących są nie wygodne , ale My mieszkańcy mamy prawo wiedzieć , kto podejmuje takie decyzje .Zakładam ,że Pani czyta to forum , ale gdybym się mylił , to w 100% jest ono obserwowane przez Pana rzecznika , obecnego Osieckiego burmistrza , który na tym forum bierze czynny udział , a zdarza się czasami ,że rozmawia sam ze sobą. Jesteśmy mieszkańcami Sochaczewa , ale czasami odnoszę takie wrażenie , że Wam ludzie do rządzenia nie są potrzebni , ze to balast z którym nie warto się liczyć z małym wyjątkiem . My Wam jesteśmy potrzebni podczas wyborów, bo bez Naszych głosów , nie zajmowalibyście tych stołków. Ale wybory już blisko , i stołek , trzeba będzie oddać , bo Was ludzie nie akceptują . CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
Przewodnicząca/y może odrzucić wniosek radnych np z uwagi na braki formalne.Może też odrzucić wniosek wskazując, że tematyka objęta wnioskiem radnych będzie zbieżna lub identyczna z najbliższą planowaną sesją. Tym samym zamyka się usta opozycji.Takie przypadki sie zdarzają i wystarczy poszukać w google.Radni wnioskodawcy są w takiej sytuacji na spalonej pozycji. Radni bezradni.

(2014/05/05 22:17)
Nie pierwszy raz Pani Przewodnicząca stosuje metody dyktatorskie.Większość w Radzie pozwala Burmistrzowi i świcie jego ,na taki styl zarządzania Miastem.To jest karygodne,nie ma nic wspólnego z dobrymi obyczajami,tylko z interesem grupy rządzącej.Podobno miał być zgłoszony na tej radzie wniosek o odwołanie Przewodniczącej z powodu częstej arogancji .A na METRO szkoda energii.

(2014/05/06 15:40)
Ignorować przygłupa.

(2014/05/06 22:16)
Pogadaj se jeszcze to se polepszysz

(2014/05/06 22:23)
Olaf, Matro - miejscowy głupku,

Ocena osób które przyjeżdżają do Sochaczewa jest tak:
brud, smród i ubóstwo,
nikt nie dba o zieleń, parki, nie remontowane od lat chodniki, ulice, pseudo rynek z jakimś wytryskiem z boku.

Przewodnicząca rady miasta z tego co widziałem jej zachowanie to typowy babochłop, bez krzty szacunku dla osób myślących inaczej do tego bardzo agresywna. Chociaż często mówi o swojej religijności :)
Osoba kompletnie nie przygotowana do pełnionej funkcji.

A tak na marginesie:
Olaf do budy :)

(2014/05/07 10:54)
Szarma, a może by tak złożyć oficjalne pismo w UM, a po otrzymaniu odpowiedzi przedstawić ja na forum?

(2014/05/08 10:06)
wszystek rysiek ja już różne  szkoły dawno temu skończyłem a ty idź do budy bo wypadałoby abyś w końcu zdobył jakiś zawód, no chociaż  zawodówka by ci się przydała.

(2014/05/08 10:24)
Reage77
Pismo można złożyć , ale jestem przekonany , że odpowiedzi nie będzie . Radni opozycyjni tych pism naskładali wiele a odpowiedzi jak nie było to podobno nie ma. Ta władza nie odpowiada , ta władza narzuca i za nasze podatki wyczynia różne bzdurne rzeczyoraz tworzy dla znajomków coraz to nowe miejsca pracy. 

(2014/05/08 12:24)
Pitolicie bo jakby pisali to by odpowiedzi mieli. jak nie maja to jest droga aby takie odpowiedzi uzyskac. jezeli tego nie robia to potrafa duzo szkac a malo robic i tyle. 

(2014/05/10 13:31)
Twoje zalogowanie teraz świadczy o Twojej głowie . Piszą i piszą a odpowiedzi nie ma . Masz na to receptę . Słuchamy .

(2014/05/10 22:11)
Zgadzam się z oceną przyjezdnych, bród smród i ubóstwo, oto cały Piotrogród. 

(2014/05/11 01:07)