Pytanie do wyznawców PiS

/ 34 odpowiedzi / 9 zdjęć
Jak tam idzie DEKOMUNIZACJA??? Dajecie się jeszcze nabierać na ten pusty slogan, którym wycierają sobie gębe politycy PiS? (z prezydentem na czele)
PiS jako jedyna partia w Polsce po 1989 roku wprowadził byłego sędziego stanu wojennego (Andrzej Kryże) oraz prokuratora stanu wojennego (Stanisław Piotrowicz) na najwyższe stanowiska państwowe.

O ile mnie pamięć nie myli to nikt inny nie krzyczał ze z systemu sędziowskiego musimy usunąć osoby pracujące w komunie . To w/g tego krzykacza nie można przyśpieszyć reform w sądownictwie , gdyż osoby pozostające opóźniają zmiany. A teraz okazuje się będzie można ? awansując Piotrowicza PZPR-owskiego prokuratora do Trybunału. Mimo istniejących zeznań świadków z kontaktu bezpośredniego z tym człowiekiem ( Piotrowiczem )pokazującym jego prawdziwą twasrz ze stanu wojennego. Brawo Panie Duda , może to dotrze do zwolenników PiSU .

(2019/11/22 11:16)
Chyba trzeba podbić bo coś tak zwolennicy PiS dziwnie zamilkli... zawsze mieli tyle do powiedzenia na temat "lewactwa" w opozycji...

(2019/11/22 23:58)
Dudzie i Kaczyńskiemu przeszkadzali sędziowie pracujący w komunie . Teraz jednak nie przeszkadza im Piotrowicz PZPRowski prokurator , ktory wybiela sie jak może . A moze Ci co dzięki komunie ukończyli uczelnie , oddadzą dyplomy , bo to się nie godzi , zajmować stanowiska mając ulończone uczelnie PZPRowskie.

(2019/11/23 23:07)
Jak można wybrać takiego człowieka na sędziego TK .Te bezmózgie i bezwolne istoty z PiS nic nie rozumieją ,człowiek ktory był w PZPR ,potem jako poseł przysięgał na kontytucję której postanowień nie przestrzegał, nie przestrzegał zasad ,norm moralnych ,dobrych obyczajów itp.On teraz ma być obrońcą konstytucyjnych praw????????
A wyznawcy PiS niechaj zrozumieja ze politykom tylko chodziło o to by postawić przy ich nazwisku i partii krzyżyk a teraz to oni postawili na Was krzyżyk i mają Was (przez grzeczność nie powiem gdzie) im szybciej to zrozumicie tym lepiej dla Was i dla Polski ośieszanej przez tych oszołomów z PiS.

(2019/11/26 12:31)
Teraz przypomnijmy kilka blockquoteów naszego ukochanego pana prezydenta:
"Ze zdumieniem odkryłem, że w polskim Sądzie Najwyższym znajduje się cała grupa sędziów, którzy orzekali, jako sędziowie należący do komunistycznej partii, którzy nawet orzekali w czasie stanu wojennego, skazując ludzi na więzienie."
"Jest cały czas wśród tych ludzi jeszcze wielu sędziów, którzy swoje pierwsze legitymacje sędziowskie otrzymali jeszcze od komunistycznej władzy."
"Wszyscy ci, którzy wiedzą o tym, że w Sądzie Najwyższym jest grupa sędziów, którzy nie tylko byli członkami komunistycznej partii przed 1989, ale są jeszcze wśród nich tacy, którzy splamili się tym, że byli funkcjonariuszami partyjnymi w stanie wojennym!"
Jak można być tak zakłamanym hipokrytą???... inaczej: co się stało z naszym narodem, że zgłupiał do tego stopnia, iż taki człowiek wygrywa w rankingach zaufania i ponownie chcą na niego głosować???

(2019/11/26 13:07)
krisd Nic dodać nic ując . I jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości , to nic go nie przekona . To człowiek , ktory oskarżał i przesłuchiował opozycjionistów w/g dokumentow, Jeżeli Wam to nie przeszkadza to już brak mi slów i wiem ,że nic Was nie przekona tylko bida.

(2019/11/27 21:13)
Nie bronię pana Piotrowicza i uważam ,że PIS ma lepszych kandydatów do TK .Dlaczego taki wybór nie wiem, ale jakiś powód musi być i nie jest to raczej działalność z czasów PRL.
A teraz o dekomunizacji,czy Piotrowicz to jedyny albo szczególnie jakiś ważny przedstawiciel z czasów komunizmu ,że tyle czasu mu się poświęca,czy usuniecie Piotrowicza z życia publicznego będzie oznaczało zakończenie procesu dekomunizacji w Polsce.Nigdy nie było chęci rozliczenia i wymiany elit po ponurych czasach komunizmu w Polsce.O ile mamy wolne wybory (częściowo bo wybieramy ludzi wskazanych przez te elity właśnie) to w sądownictwie nie zrobiliśmy nic.Sądownictwo, czyli trzecia władza w państwie oczyszcza się samo i jak widać idzie to słabo, skoro taki pan Piotrowicz funkcjonuje i ma się dobrze.Teraz 30 lat po upadku komuny, dekomunizacja nie ma już chyba sensu ,straciliśmy już tą szansę i dlatego teraz mamy taki bałagan.Ludzi funkcjonujących w naszym sądownictwie, działających w czasach PRL-u w naturalny sposób jest coraz mniej ,ale należy pamiętać, że nowi ludzie rozpoczynający swoje kariery już w wolnej Polsce nie decydowali o zmianach i jak chcieli awansować i coś osiągnąć musieli liczyć na przychylność swych starszych niezależnych kolegów.
A teraz pojedynek ,wyborcy PIS kontra wyborcy KO w ostatnich wyborach parlamentarnych (europejskich i krajowych) kto wprowadził więcej komunistów.
PIS -0 ,KO -3 (Miler,Cimosiewicz,Belka)

(2019/11/28 10:14)
@zbigsoch: chyba nadal nie rozumiesz problemu. Chodzi o zakłamanie i ogłupianie ludzi. PiS jest partią która najgłośniej drze japę o dekomunizacji a ich machina propagandowa wiecznie wciska kit ciemnocie, że to w opozycji są komuniści i eSBecy a tymczasem sami przytulili pod swoje skrzydła największą ilość PZPRowskich aparatczyków i wstawiają ich na najwyższe stanowiska państwowe. Nie widzisz w tym zakłamania?
Jeśli chodzi o wybory do PE to nie KO a KE (Koalicja Europejska). Europosłowie których wymieniłeś nie są z KO tylko z Lewicy. Poza tym dlaczego ograniczać się do PE. Policzmy ile byłych komuchów wprowadził PiS do parlamentu krajowego.

(2019/11/28 12:10)
Dzionek niechaj będzie dobry ! Szanowny Panie Piotrze Siedziewski lub jak Pan woli „petersi” i Panowie niewyznawcy PiS’u, ale skoro już Wy nazywacie WYBORCÓW PiS’u – SUWERENA wyznawcami to wyznawcami czego Wy jesteście? Nie komentuję ponieważ co wyznajecie Wy – plujący na swoich rodaków, a może i cześć Waszych rodzin dla mnie możecie wierzyć i w to co z siebie wydalacie, wisi mi to. Mój wpis może wydać się Wam obroną partii rządzącej, ale się mylicie. Nie głosowałem w tych wyborach, ale czy zagłosowałbym na Konfederację czy na PiS sam nie wiem. Brzydzi mnie Wasz fałsz i obłuda bądź co podkreślacie naiwność – od 1989 roku mamy „dekomunizację” tylko co w euro parlamencie robi jegomość Cimoszewicz, który był członkiem PZPR i nie to , że szeregowym członkiem, Pan Miller który też nie był szeregowcem w PZPR, więc kto ich wybrał – właśnie ci niewyznawcy pisu! Kto dopuszczał do protestów byłego oficera starszego w stanie wojennym pułkownika Mazgułę, w końcu które władze od roku 1989 pozostawiły emerytury po 25000 zł rzeźnikom pzpr’owskim ? Czego wy chcecie tak naprawdę ? Od razu napiszę, że wszystkie paluchy w dół latają mi też kolo odbytnicy, to tak dla jasności. Zgodnie z Konstytucją RP na którą tak się mocno powołujecie, a którą tak na serio też macie tam gdzie ja wasze „paluchy s dół” gwarantuje mi swobodę wyrażania opinii co właśnie czynię. Ta sama Konstytucja RP wyraźnie wskazuje charakterystykę POLSKIEJ RODZINY I JEJ SKŁAD , którą to np. platfusy, sld, razem i wiosna chcecie naruszać np. zezwalając na związki partnerskie ? dlaczego ? ponieważ uważacie, że Wam wolno łamać Konstytucje i wsio gra, ale jak inni coś nie tak zrobią to biegacie do brukselki i płaczecie, dawnym krzyżakom, prusakom, 123-letnim zaborcom, III rzeszy w ramię – chcecie ponownej sprzedaży Ojczyzny i Rodaków ? Nazywacie siebie „obrońcami demokracji” – to dlaczego nie szanujecie decyzji SUWERENA ? Kutwa dlaczego ? Nazywacie ich „wyznawcami PiS’u” telewizję polską „tvpis” to jak nazwać Was tolerujących takiego jak wczoraj pokazywały nie tylko polskie TV Biedronia, „polskich” prawników odbierających niemieckie nagrody, europosiolów występujących na forum europejskim przeciw Polsce ! Przeciw Narodowi tak naprawdę ! Powinni w Polsce dostać status „persona non grata”, potracić mandaty euro poselskie a w ich miejsca powinny odbyć się ponowne wybory. JESTEM POLAKIEM I NIE ŻYCZĘ SOBIE BY JAKAKOLWIEK KANALIA DONOSZĄCA NA MOJĄ OJCZYZNĘ WYSTĘPOWAŁA W UNII JAKO MÓJ REPREZENTANT !!! Kto, kiedy i czy wreszcie wprowadzi Ustawę o zdradzie Polski ? Na koniec zadam jeszcze jedno pytanie niewyznawcom pis – czego Wy jesteście wyznawcami (nie chcę Was nazywać jakoś sam nie wiem jak) i czy pasuje Wam, a może zależy? by Polska ponownie została sprzedana jak w 1772, 1793 i 1795 ? Pozdrawiam życząc więcej tolerancji, prawdy i empatii !!!

(2019/11/28 13:03)
Zapomniałem dodać, uważam, ze sędziów TK i SN powinien WYBIERAĆ SUWEREN

(2019/11/28 13:05)
@petersi faktycznie byłem nieprecyzyjny,powinienem napisać KE i KO (dla mnie to jedna cholera,chyba ,że Ty dostrzegasz jakieś różnice np.programowe) a do europarlamentu lewica nie startowała samodzielnie i wspierała się wzajemnie z całą opozycją (PIS-u),tu oczywiście problemu (zakłamania) nie widzisz.
Ja nie rozumiem, jaki Ty masz problem,czy z zakłamaniem PIS-u,czy z brakiem dekomunizacji.

(2019/11/28 13:18)
@jakubowejabluszko: widzę, że ty też masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, także powtórzę:
"PiS jest partią która najgłośniej drze japę o dekomunizacji a ich machina propagandowa wiecznie wciska kit ciemnocie, że to w opozycji są komuniści i eSBecy a tymczasem sami przytulili pod swoje skrzydła największą ilość PZPRowskich aparatczyków i wstawiają ich na najwyższe stanowiska państwowe. Nie widzisz w tym zakłamania?"

Przeszkadza ci że Adam Mazguła był za komuny żołnierzem? Ale pewnie to że cżłowiek z najbliższego otoczenia prezesa tysiąclecia - Leonard Krasulski również był żołnierzem (i to podoficerem w jednostce pacyfikującej robotników w grudniu 1970) już pewnie ci nie przeszkadza???
Widzę, też, że znowu powraca temat "donoszenia na Polskę". Rozumiem, że kiedy PiS donosił na Polskę będąc w opozycji to już ci nie przeszkadzało?
Właśnie dlatego nazywam was wyznawcami. Wierzycie w każdą brednie ktorą wciśnie wam propaganda PiS.
@zbigsoch: nie odróżniasz KO od Lewicy? Czyli według ciebie wszystkie partie które nie są PiSem to zło? :)

(2019/11/28 14:43)
@petersi nie widzę różnicy pomiędzy Koalicją Europejską a Koalicją Obywatelską jedyne co je różni to okoliczności, w jakich powstały.Można jeszcze do tych tworów dorzucić tzw.pakt senacki .To jest ogłupianie ludzi a skąd Tobie wyszło ,że to zło ,ja nie wiem i nie mam z takim stwierdzeniem nic wspólnego.

(2019/11/28 16:59)

gaj
Sorry jakubowejabłuszko. Takiego zblokowanego tekstu nie dało się czytać. Przeformatowałem go trochę. Dla pełniejszego zrozumienia Twoich intencji... :)

Dzionek niechaj będzie dobry!
Szanowny Panie Piotrze Siedziewski lub jak Pan woli „petersi” i Panowie <niewyznawcy> (którzy nie podzielacie poglądów) PiS’u.
Skoro już Wy nazywacie WYBORCÓW PiS’u, (SUWERENA) – wyznawcami, to wyznawcami czego Wy jesteście?
Nie komentuję, ponieważ co wyznajecie Wy – plujący na swoich rodaków, a może i (na) cześć(część?) Waszych rodzin(…) Dla mnie możecie wierzyć <i> w to, co z siebie wydalacie. Wisi mi to.
Mój wpis może wydać się Wam obroną partii rządzącej, ale się mylicie. Nie głosowałem w tych wyborach, ale czy zagłosowałbym na Konfederację czy na PiS sam nie wiem.
Brzydzi mnie Wasz fałsz i obłuda. Bądź co podkreślacie naiwność – od 1989 roku mamy „dekomunizację”.
Tylko co w euro parlamencie robi jegomość Cimoszewicz, który był członkiem PZPR. I nie to , że szeregowym członkiem(…) Pan Miller który też nie był szeregowcem w PZPR. Więc kto ich wybrał – właśnie ci niewyznawcy pisu!

Kto dopuszczał do protestów byłego oficera starszego w stanie wojennym pułkownika Mazgułę.

W końcu które władze od roku 1989 pozostawiły emerytury po 25000 zł rzeźnikom pzpr’owskim ?
Czego wy chcecie tak naprawdę ?

Od razu napiszę, że wszystkie paluchy w dół latają mi też (tuż?) kolo odbytnicy. To tak dla jasności(…)

Zgodnie z Konstytucją RP na którą tak się mocno powołujecie, a którą tak na serio też macie tam, gdzie ja wasze „paluchy s dół”, gwarantuje mi (ona) swobodę wyrażania opinii co właśnie czynię.
Ta sama Konstytucja RP wyraźnie wskazuje charakterystykę POLSKIEJ RODZINY I JEJ SKŁAD. Którą to np. platfusy, sld, razem i wiosna chcecie (chcą?) naruszać np. zezwalając na związki partnerskie ?
Dlaczego ? Ponieważ uważacie, że Wam wolno łamać Konstytucje i wsio gra.
Ale jak inni coś nie tak zrobią, to biegacie do brukselki (Brukseli?) i płaczecie.

Dawnym krzyżakom, prusakom, 123-letnim zaborcom, III rzeszy <w ramię> – chcecie <ponownej> (ponownie sprzedać?) <sprzedaży> Ojczyzny i Rodaków ?
Nazywacie siebie „obrońcami demokracji” – to dlaczego nie szanujecie decyzji SUWERENA ?
Kutwa. Dlaczego ?
Nazywacie ich „wyznawcami PiS’u”, telewizję polską „tvpis”(… )
To jak nazwać Was, tolerujących takiego jak wczoraj pokazywały nie tylko polskie TV - Biedronia, „polskich” prawników odbierających niemieckie nagrody, europosiolów występujących na forum europejskim przeciw Polsce ! Przeciw(ko) Narodowi.
Tak naprawdę !
(Oni) Powinni w Polsce dostać status „persona non grata”, potracić mandaty euro poselskie a <w ich miejsca> (a gdy to się stanie) powinny odbyć się ponowne wybory.

JESTEM POLAKIEM I NIE ŻYCZĘ SOBIE BY JAKAKOLWIEK KANALIA DONOSZĄCA NA MOJĄ OJCZYZNĘ WYSTĘPOWAŁA W UNII JAKO MÓJ REPREZENTANT !!!
Kto, kiedy i czy wreszcie wprowadzi Ustawę o zdradzie Polski ?(…)

Na koniec zadam jeszcze jedno pytanie niewyznawcom pis – czego Wy jesteście wyznawcami
(nie chcę Was nazywać. jakoś sam nie wiem jak)
I czy pasuje Wam, (a może zależy)<?> by Polska ponownie została sprzedana jak w 1772, 1793 i 1795 ?
Pozdrawiam życząc więcej tolerancji, prawdy i empatii !!!

Ten tekst o palcach jest ...rozbrajający. ;)
Tak
Empatia i tolerancja to deficytowy towar.

(2019/11/28 17:48)
@jakbowejabuszko.Czytajac Ciebie widze ze nie ma juz ratunku dla Polski ogłupieni sekciarze maja sie dobrze. I prosze nie nazywaj suwerena wyborca PIS bo nie dostali wiekszosci czyli 60% glosujacych byla przeciwko PIS. Te wasze utozsamianie wyborców PIS z Narodem i Państwem jest bardzo typowe tylko czekac az bedziecie innych palic w obozach i rozstrzeliwac. Jeden wódz jedna partia.... Noce krzystałowe sie niektórym zamarzyły.
A te powoływanie sie na demokracja .... Hitlera tez wybrali demokratycznie a to ze potem ta demokracja została zniszczona zmianami konstytucji, sadami i likwidacją wszelkich form niezaleznych. nie daleko jest Wasz Jarosław od małego wasatego malarza. Juz sekciarze zaczynacie wieszac, domagac sie golenia głów, kazdy kto ma inne zdanie jest zdrajca, tylko czekac na posprzatanie sadów i wyroki, obozy pracy, rozstrzelania i krematoria

(2019/11/28 19:43)
DYSKUSJA NA ARGUMENTY Z WYZNAWCAMI DZISIEJSZEJ PRO NIEMIECKIEJ I PRO KOMUNISTYCZNEJ OPOZYCJI
Poziom dyskusji z „@robbo2k” i jego argumenty:
Argument opozycji nr 1: „…ogłupieni sekciarze maja sie dobrze…” – Nie potrzebowałem informacji czy założyłeś sektę czy nie! Znam wiele osób przyznających się, ze są wyborcami PiS’u i są to ludzie na stanowiskach i wykształceni, a jedyne sekty (wg ciebie) do jakich nalezą to RODZINA i jeśli też uważasz za sektę to są wyznania katolickiego.
Argument opozycji nr 2: „…nie nazywaj suwerena wyborca PIS…” - O, czyli wg ciebie suweren to wyobraca komunisty dziś euro posła który potracił rowerzystę poruszając się samochodem bez prawka i przeglądu i uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy, to wyborca ludzi z samozwańczych elit pobierających nagrody od zaborcy i okupanta. Suweren to ktoś głosujący na dzisiejszą opozycję , a ten na PiS to idiota, tępak i sekciarz ?
Argument opozycji nr 3: „Te wasze utozsamianie wyborców PIS z Narodem i Państwem jest bardzo typowe…” – pretensje masz do kogo ? Przecież przelicznik donta obowiązuje od lat, przyznam ci , ze gdybym był wyborcą PiS zażądałbym od ciebie satysfakcji po męsku na ringu za obrażanie mnie. Nie napiszę tu jak mam chęć cię nazwać ale czym bo na pewno nie kim trzeba być by konkurencji odbierać prawo do nazywania się NARODEM. Dla mnie okazałeś się pisząc te słowa zerem – niczym, nawet próżnia jest pełniejsza od ciebie i to jest mój ostatni wpis komentujący twoje słowa, nie jesteś wart nawet splunięcia w twoim kierunku, a zastanowiłeś się czy twoja rodzina bliższa lub dalsza nie glosowała na pis?
Argument opozycji nr 4: „…az bedziecie innych palic w obozach i rozstrzeliwac…” – wszyscy wiemy ze takie argumenty i myśli siedzą w głowach tych co o tym wspominają
Argument opozycji nr 5: „Jeden wódz jedna partia.. Noce krzystałowe sie niektórym zamarzyły j.w. (4)
Argument opozycji nr 6: „A te powoływanie sie na demokracja .... Hitlera tez wybrali demokratycznie…” - pamiętamy ! wszystkie poprzednie Polskie władze od 1989 roku także !
I na koniec argument opozycji nr 7: „Juz sekciarze zaczynacie wieszac, domagac sie golenia głów, kazdy kto ma inne zdanie jest zdrajca, tylko czekac na posprzatanie sadów i wyroki, obozy pracy, rozstrzelania i krematoria” – Jeszcze raz – takie myśli kłębią się we łbach tylko kanalii które o takich rzeczach w ogóle mają czelność wspomnieć Jednak za karą śmierci dla np. pedofili, zdrajców Polski jestem ! jeżeli zaś pracę np. przy budowie, ramontach dróg przez skazanych lub pracę w kamieniołomie uważasz za obozy pracy to jak niewyborcza pis i jak się jednak okazuje sekciarz bo też mam rodzinę jestem za.
Nie wysilaj się robbo2k na dalsze swoje komentarze i zaczepki oraz blazeńkie opisy i porównania w moim kierunku bo na nie nie zareaguję z jednego ważnego powodu , wychowano mnie i w szkołach uczono: bym nie wdawał się w dyskusje z id…. ponieważ sprowadzi mnie do swojego zerowego lub chamskiego poziomu i z czasem pokona doświadczeniem. Więc na tym zdaniu zakończę wszelaką konwersację z tobą.

(2019/11/29 09:20)
Dobrze, że odezwał się jakubowejabluszko. Jest typowym przykładem "wyznawcy".
Kiedy PiS "donosił" na Polskę za granicą to była "troska o ojczyznę", kiedy obecna opozycja to robi to jest "ZDRADA! Śmierć wrogom ojczyzny!"
Kiedy jakiś były członek PZPR należy do obecnej opozycji to "KOMUNA! Komuniści i złodzieje! Raz sierpem, raz młotem...." No ale kiedy komuch należy do PiS to "przecież on nie robił nic złego. Pomagał opozycji"
Jak można dać się tak ogłupić przez propagandę jednej partii???

(2019/11/29 09:33)
Jakubowejabuszko.... jesteś niezłym trolem. Niby jestem przeciw ale jestem za... może ty sie zdecyduj, miotasz się straszliwie. W jednym masz racje. Szkoda narzędzi na kruszenie betonu dobetonuj sobie jeszcze jedna warstwe i daj nam spokój

(2019/11/29 15:24)
@petersi, używanie określeń wyznawcy zamiast wyborcy,ogłupieni zamiast przekonani niewiele mówi o zwolennikach PISu a więcej o Tobie.To ,że się z kimś nie zgadzasz,nie rozumiesz,nie możesz się pogodzić z wynikami wyborów nie znaczy, że masz rację.
Ja też mógłbym napisać tak o Tobie i co by to zmieniło ,zmienię w ten sposób Twoje poglądy?
Napiszę natomiast ,że się z Tobą nie zgadzam i mam inną ocenę sytuacji politycznej i dekomunizacji w Polsce.Do Ciebie mam tylko prośbę ,że jak decydujesz się coś ocenić to bądź obiektywny, wtedy taka ocena bedzie miała jakąś wartość (no chyba, że chcesz tylko komuś dowalić ).
P.S
Ogłupieni wyznawcy, Piotrowicza do Sejmu obecnej kadencji nie wybrali a opozycyjni do europarlamentu komuchów, a i owszem :)

(2019/11/29 19:08)

gaj
Zbigsoch
To nie najlepszy przykład. Raz dlatego, że byli tacy co na Piotrowicza zagłosowali. Dwa - bo został zarekomendowany i wybrany do TK przez ludzi którzy zostali wybrani w powszechnych wyborach.
Natomiast lewicowy wyborca nie ma dylematów moralnych, gdy głosuje na lewicowego kandydata.

(2019/11/29 21:19)
@gaj lewica nie równa sie komuna,są tam ludzie, którzy nie byli działaczami PZPR i takich można było wybrać,po drugie nie jestem taki pewien ,że na komuchów głosowali tylko lewicowi wyborcy,przecież oni startowali z tych samych list co cała opozycja i kto te listy zatwierdził z takimi "znakomitymi" nazwiskami.Analogiczna sytuacja z wyborami do Senatu ,czy na Pawlaka z naszego okręgu wyborczego głosowali tylko Ludowcy ?
A co do sytuacji z Piotrowiczem mylisz wyborców z politykami ,wyborcy PiSu zdecydowali ,że nie chcą Piotrowicza w polityce.Politycy zdecydowali inaczej ,zobaczymy czy im się to opłaci.Czy Ty miałeś wpływ na tworzenie list wyborczych do PE i jeżeli jesteś wyborcą PO to jesteś zadowolony z takiej koalicji z lewicą, która wystawia takich "zacnych"kandydatów.

(2019/11/29 23:01)

gaj
...A co do sytuacji z Piotrowiczem mylisz wyborców z politykami ,wyborcy PiSu zdecydowali ,że nie chcą Piotrowicza w polityce...
Chcesz powiedzieć że politycy zakwestionowali wolę wyborców wybierając p. Piotrowicza do TK?

(2019/11/30 00:11)
obsadzanie stanowisk ludźmi skompromitowanymi (na przykład Piotrowicz i Pawłowicz)pobłażanie aferzystom (Banaś)-premier NIE CZYTAŁ JESZCZE RAPORTU-on nie jest od czytania tylko od podejmowania decyzji po przedstawionej analizie prawników,konstytucjonalistów,w szystko w stylu-NO I CO NAM ZROBICIE ? Ziobro zakłada 1873 sprawę -skargę na kardiochirurga (oczyszczony z zarzutów ale...) bo mu ojciec zmarł,zresztą lekarz i kierownik Uzdrowiska,zmarł ojciec Premiera Morawieckiego-szef szpitala poleciał na pysk,no i co nam zrobicie?

(2019/12/01 18:14)
.

(2019/12/01 18:17)