Pytanie do wyznawców PiS

/ 34 odpowiedzi / 9 zdjęć
@petersi jest i nasz sochaczewski poseł

(2019/12/02 09:14)
Nie są prowadzone prace nad ustawą, która zapewniłaby rekompensaty wzrostu cen energii w przyszłym roku, poinformowała minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Jej zdaniem ceny dla gospodarstw domowych (grupy taryfowej G) mogą wzrosnąć o 5-7%.

(2019/12/03 11:43)
Piotr Siedziewski , „petersi” - nie wiem jakich taktownych słów użyć z zasobu słownika języka polskiego by spróbować odpowiedzieć ci grzecznie, a może raczej wskazać ci, że nazywanie np. wyborców PiS’u potwierdzasz ty i ci co ich tak nazywają też samych siebie nazywają wyznawcami poko, obywateli RP, wiosny, razem, psl, sld itp. itd. Wybacz, ale ja nie jestem wyznawczynią konfederatów pomimo że oddalam glos na Konfederację, oddalam swój glos ponieważ tak uznałam, jest to mój wolny wybór i wara ci ode mnie podobnie WARA ci OD WYBORCÓW INNYCH PARTII, STOWARZYSZEŃ czy Bóg wie czego jeszcze – TRZEBA BYĆ HIPOKRYTĄ I KANALIĄ , A NIE DEMOKRATĄ BY MIEĆ ANSE DO WOLNEJ WOLI INNYC LUDZI – SUWERENA !!! Założę się, że jak wchodzisz w rzeczywistym świecie między ludzi (o ile wchodzisz ?) bo potrzebujesz z kimś porozmawiać lub coś załatwić i ewentualnie masz świadomość, że 75 % z nich mogło głosować na PiS to i tak wylizujesz im odbytnicę by tylko załatwić sprawę. Skoro już tak wargujesz na ten PiS, a jeszcze głośniej (on line wypisujesz) na ich wyborców to napisz tu szczerze – uczciwe się przyznaj (tak po ludzku, nie wspominam o męskości?!) – czy mając dziecko – dzieci, zrezygnowałeś z „pincet plu"(jak mawiał twój idol wincent), tak szczerze! Pobrałeś i z racji, że nienawidzisz PiS’u, ich WYBORCÓW (drukiem WYBORCÓW bo to do …wy nędzy nadal są LUDZIE TACY JAK ty!) i może oddałeś te pincet na cele charytatywne czy pobrałeś i wykorzystałeś ?Udajesz mądralę tylko tu na „ES” czy tam też?
Odpowiedz wreszcie – ujawnij się, miej odwagę ! czego ty wyznawcą jesteś ?
- wiosny – idei lbgit?
- poko – sprzedaży Polski i powrotu ziem polskich w łapy zaborców i okupantów lub podziału miedzy III rzeszę a czerwoną zarazę?
Może do jeszcze innych kast i sekt, pamiętaj - nie osądzaj innych swoją miarą! To, ze ty jesteś fanatykiem lub wyznawcą jakiejś partyjki kasty, czy sekty lub jakiegoś polityka nie oznacza to iż inni NORMALNI LUDZIE są twojego pokroju. JEŻELI NIE ZAMIERZASZ ODPOWIEDZIEĆ NA ZADANE PYTANIA TO NIE SKROB JUŻ SWOICH IDIOTYCZNYCH "MĄDROŚCI" ! Najpierw zachowaj się jak taktowny , dobrze wychowany czlowiek - mężczyzna i odpowiedz na pytania.

(2019/12/04 09:41)
KStku, nie ma to jak "merytoryczne" argumenty. Znowu stek wyzwisk oraz solidna dawka hipokryzji i PiSowskiej propagandy. Znowu powraca temat "czerwonej zarazy" w poko, no bo już ta "zaraza" w PiSie oczywiście nie przeszkadza. Kolejna bzdura z propagandy: "sprzedaż Polski w obce łapy" - za rządów PiS w ręce obcokrajowców rocznie wpada 2 razy więcej ziemi niż za rządów PO-PSL.

(2019/12/04 16:16)

n Mohamed AliObserwuj
28 listopada o 23:01
Mon nom est Chris,
J'ai trois ans
Mes yeux sont gonflés ..
Je ne peux pas y voir.
Je dois être bête,
Je dois être mauvais,
Quoi d'autre aurait pu faire,
Mon papa est si fou?
Je voudrais être mieux,
J'aimerais ne pas être laid,
Alors peut-être ma maman,
Voudrais toujours me faire un câlin.
Je ne peux rien faire,
Je ne peux pas parler du tout,
Ou bien je suis enfermé,
Toute la journée.
Quand je suis réveillé,
Je suis tout seul,
La maison est sombre,
Mes parents ne sont pas à la maison.
Quand ma maman rentre à la maison,
J'essaye d'être gentil,
Alors peut-être que je vais juste obtenir,
Un coup de fouet ce soir.
Je viens d'entendre une voiture,
Mon papa est de retour,
Du bar
Je l'entends maudire,
Mon nom est prononcé,
Je me presse,
Contre le mur.
J'essaie de me cacher,
De ses yeux diaboliques,
J'ai tellement peur maintenant,
Je commence à pleurer.
Il me trouve en pleurs,
M'insulte,
Il dit que c'est ma faute,
Il souffre au travail.
Il me gifle et me frappe,
Et me crie plus encore dessus,
Je me libère enfin,
Et cours à la porte.
Il l'a déjà verrouillé,
Et je commence à hurler,
Il me prend et me jette,
Contre le mur dur.
Je tombe sur le sol,
Avec mes os presque brisés,
Et mon papa continue,
Avec plus de gros mots.
"Je suis désolé !", Je crie,
Mais il est maintenant beaucoup trop tard,
Son visage est énervé,
D'une forme inimaginable.
Le mal et la douleur,
Encore et encore,
O s'il vous plaît laissez-le en finir avec moi !
Et il s'arrête finalement,
Et se dirige vers la porte,
Pendant que je suis là, immobile,
Affalé sur le sol.
Mon nom est Chris,
J'ai trois ans
Ce soir mon papa,
M'a assassiné.
Et vous pouvez aider,
me rend malade à l'âme,
Si tu lis ceci,
Et ne le transmets pas
Je prierai pour ton pardon,
Tu dois être,
Une personne sans coeur,
Pour ne pas être affecté,
Par ce poème.
Et si tu es touché,
Fais quelque chose !
Alors tout ce que je te demande de faire,
C'est de partager ça !
Zobacz tłumaczenie
1 komentarz
Lubię to!
KomentarzUdostępnij
Komentarze
Hoekstra GershomHonteux. ..
Ukryj lub zgłoś
Lubię to!
·Odpowiedz
·Zobacz tłumaczenie
·1 d
Napisz komentarz...

(2019/12/04 19:29)
KStku jak sobie to przetłumaczysz , to wyjdzie Ci że jesteś najzwyklejszy czopek do dupy , ale przetłumacz , wtedy podejme z Toba dyskusje . , bo z zerem i brakiem znajomosci jezyków nie mam zamiaru podejmować dyskusji.

(2019/12/04 19:34)
@KStku, jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrażenie, że korzystasz z poniższego generatora do ich pisania

(2019/12/05 09:32)
Czy on jest normalny? Pisiory to pisiory bieda umysłowo intelektualna to najgorsza bieda z moliwych bied :)

(2019/12/05 14:04)
max-ton wygląda na to że musisz byc pisiorem :)

(2019/12/06 03:07)