Pytanie o sąd rodzinny w Sochaczewie

/ 29 odpowiedzi
Widzę, że wątek się rozwinął. Nie wiem jakie konsekwencje mogą mieć ewentualne zażalenia na panią Sędzinę aczkolwiek, może warto by prezes Sądu dowiedział się w jaki sposób traktuje się tu ludzi. Jeśli ktoś jest zainteresowany napisaniem wspólnej skargi zapraszam na priv. Razem może coś zdziałamy. 
Tak przy okazji - dziś miałam rozprawę w innym wydziale i tam była genialna Sędzina (dwuczłonowe nazwisko T-T :). Merytoryczna, przygotowana , z bardzo wysoką kulturą osobistą. Nie wdawała się  w dyskusje ze skazanym, nie była stronnicza. Sprawiedliwa. Cóż, że wyrok nie był taki do jakiego dążyłam -  ale i tę kwestię dokładnie mi wytłumaczyła. Poza tym, już dziś mogła zamknąć temat, ale nie zrobiła tego, dając tym samym furtkę obu stronom na osiągnięcie ich celów w niedalekiej przyszłości. 
Mam jeszcze pytanie odnośnie kuratora -  czy można wnieść na niego zażalenie jeśli minął już czas jego dozoru?  Podczas całego dozoru odnosiłam wrażenie, że ta Pani również "trzyma ze skazanym". Wierząc jednak w jej zapewnienia, propozycje ominęłam moment gdy miałam jeszcze szanse na odzyskanie zaległych należności - teraz właściwie szanse są żadne...

(2015/01/12 20:06)
WitamMój mąż miał rozprawę o zabezpieczenie kontaktów z dziećmi z poprzedniego małżeństwa.Pani Sędzia nie zostawiła na nim suchej nitki, na mnie czyli obecnej żonie również nie.pomimo tego, że małżeństwo się rozpadło z winy obojga, ojciec jest na wysokim stanowisku państwowym,tak samo zresztą jak i jego była żoną, ma nieposzlakowana opinię,kocha swoje dzieci, płaci na nie bardzo wysokie alimenty,jeździ co tydzień by spędzić z nimi choć kilka godzin.Pani Sędzia wydała postanowienie nakazujące mu i wręcz nazwalabym to szantarzujace go iż łaskawie może spotykać się z dziećmi i mogą nawet u niego przenocować jeśli jego obecna żoną będzie się na ten czas wyprowadzać z ich wspólnego domu bo tak życzy sobie jego była żona. Sędzia tylko przy dyktafonie trochę się hamuje w swych komentarzach i rozważaniach. Nie liczy się z niczuimi uczuciami.pomimo licznych dowodów na straszna manipulacje małymi dziećmi,pomimo nagrań,SMS-ów,zdjęć nadal obstaje przy matce, choć ojciec chce tylko nadal muc kochać i widywać własne dzieci jako ojciec.pewnie mnie ochrzanicie że tak to jest jak się ma stare zobowiązania rodzinne i czego oczekuje jako ta drugą.jednak powiem wam iż doświadczamy znieczulicy tylko dlatego że mam męża który kocha swoje dzieci i nie chce być ojcem tylko od alimentów.tak dzisiaj działa polskie sądownictwo. Matka jest święta i nieomylna,a PAN niech płaci i spada....przepraszam,musiała to napisac

(2015/06/20 09:49)
Ojciec = bankomat. Znam to z własnego doswiadczenia ...

(2015/06/21 22:42)