Radio FAMA Żyrardów

/ 9 odpowiedzi
104.1 FM ,radio Fama Żyrardów ,czy lepsze niż nasze radio Sochaczew.
Jest nawet i radio Fama Tomaszów Mazowiecki i powiem szczerze w 1000% leprze niż ta nasza chała Sochaczewska . Dla nich Dr Alban ; its my life , to nowość !!!! 

(2015/04/04 13:04)
Szkoda, że nowi właściciele, czy współwłaściciele - nikt tego nie ie do końca - porobili jakieś dziwne ruchy. Pozwalniali z firmy ludzi, którzy coś umieli, mieli niezły głos, nauczyli się wielu rzeczy i je ogarniali, a zostawili i dołożyli do składu takich, którzy nie potrafią poprawnie się wysławiać, a dykcje i głosy mają takie, że zwyczajnie ranią uszy.

(2015/04/06 22:39)
A kogo zwolnili ? Raczej są te same głosy na antenie.

(2015/04/07 09:12)
nie mam nic przeciwko radiu sochaczew,ale ogolnie to nie do słuchania ,powinni trochę posluchac innych rozglośni i wziąć przyklad.Co do radia Fama Zyrardow to popieram dobra muzyka .

(2015/04/07 11:46)
wszystkich ,został tylko jeszcze  Zbynio 

(2015/05/14 21:45)
jakie miasto i rządzacy.... takie drogi.. takie dni tego miasta.... taka iluminacja wzgorka zamkowego za ktora juz podczas trwania imprezy zaczal przepraszac rzecznik...i takie radio... 
zrozumcie wreszcie - jestesmy czarna dziura na mazowszu.

(2015/05/15 08:06)
moja uwaga do radia Sochaczew-"wiadomości lokalne-w Żyrardowie...,w Błoniu...,w Łowiczu...",brakuje mi natychmiastowych informacji o np. korkach-utrudnieniach ruchu  spowodowanych wypadkiem ,tak trudno pogadać z szefem Policji żeby ktoś z komendy,z pierwszej ręki przesłał info do rozgłośni a ta natychmiast poinformowała słuchaczy?wiem że czasem Policja jest spóźniona (samochód potrącił motocyklistę na Warszawskiej-1-go maja,kilkanaście metrów od komendy a radiowóz przyjechał po kilkunastu minutach,ostatni,po straży i pogotowiu),i to by było na tyle

(2015/05/15 08:44)