Radio Sochaczew

/ 11 odpowiedzi
Od pewnego czasu zaczęłam słuchać tylko radia Eska, ponieważ naszego radia już się nie da słuchać. Wstajesz rano chcesz sie rozbudzić. Zamiast jakiejs piosenki na kopa słyszysz wiadomości albo wywiad które ciągle się powtarzają. Zero nowości , piosenek. Porażka. Najpierw dni Sochaczewa które nie są już takie jak przed laty a teraz radio, które powinno umilać dzień a niestety jak właczam to aż mi sie słuchać nie chce ;/
a pani w lodziarni byla nie mila ....
wpisz sie w ksiazke skarg i zazalen a nie smuty wylewasz na forum. 10 innym osoba sie podoba i jakos nie oglaszaja tego wszem i wobec.
koniec tematu.

(2015/08/27 13:04)
popieram kacperskyy ,jest tyle stacji radiowych że o Radiu Sochaczew można zapomnieć.

(2015/08/27 15:12)
Radio "Plus" 86,5 MHz-fajne dla 40+, ja odbieram koło 40 stacji, no ale potrzebna porządna antena.

(2015/08/29 09:46)
Skucha, oczywiście 96,5 MHz.

(2015/08/29 09:57)
o tak to dobre radio 96.50 

(2015/08/29 11:14)
Witam panowie i panie Forum jest od tego aby wyrazic swoja opinie i ludzie wyrażaja .tym którym podoba się jak gra radio Sochaczew może i jest wielu ale nie chca sie przyznac tak jak Ci co słuchaja Disco polo nikt nie słucha a w Iłowie ludzi było .No dobra ja uważam że radio Sochaczew dobrze gra tylko w Sobote od 7 do 13 szkoda tylko ze tyle reklam daja ale cóz z czegos muszą sie utrzymywac. Po za tym mam wrazenie ze prezenterzy maja ustalone odgórnie jakie utwory maja grac . i mam wrazenie że to co mówia jest nagrane bo taki prezenter odezwie sie raz na godzinę i powie tylko ze jeszcze usłyszymy taką czy taka piosęnke. Sama nazwa Radio SOCHACZEW czyli wiadomosci z sochaczewa i okolic przeciez mozna by było powiediec ze np żeromskiego jest zablkowana prosze omijac jak nie chcecie stac w korku. grac muzyke dla słuchaczy.Kiedys jak ktos miał ochote można było wysyłac Sms z utworem jaki chce sie posłuchac i grali , a teraz wielka łaske robia ze nie zagraja disco polo bo w sobote grają czy Krrit
zabroniła grac disco polo czy prezenterzy nie sluchaja tej muzyki i nie graja . a co do głosów owych prezenterow to duzo mozna by było powiedziec

Ja słucham VOX FM 104.4 fm

(2015/08/30 11:58)
Dokladnie tak. Zgadzam sie w 100%

(2015/08/30 21:57)
vox dobrze daje :) a i bogoria calkiem niezle sobie radzi :) no ale to nasze radio nie jest takie zle.. problem w tym, ze przynajmniej na antenie mocno sie nie zmienilo od dluuuugiego czasu.
pamietam poczatki,,, ekipa pelna energii, zapału, chęci do zrobienia czegos.. a pozniej skonczylo sie jak zawsze... kasa i żydostwo właścicieli skutecznie odstraszylo dobrych dj... wielu kontynuowalo kariere w takich radiach jak chocby radio pogada i inne znane rozglosne z warszawy.
kasa wystarczy i na prawde to mozna pieknie zrobic ale wiecie jaki jest u nas rynek.... cudów nie ma.

(2015/09/01 08:26)
FM104,10 na tym paśmie słucham RADIA FAMA ŻYRARDÓW.Dobra muzyka,dużo nowości,zero nudy i każdy znajdzie coś dla siebie.

(2015/09/19 15:26)
Radio Sochaczew jest jak Sochaczew... czyli wszechobecny sochaczewski poziom... styl lat 90tych...  w sumie to nawet bardzo rozrywkowy ma program... zawsze można się pośmiać... kiedy by się nie włączyło zawsze znajdzie się powód do uśmiechu... ze względów muzycznych... i politycznych...

a to burmistrz coś pod nosem po ''g*burminii'' a to kiedyś Małolepszy prowadził jakiś wydaje się kabaret???:-) można by powtórki teraz z tego puszczać.... to był by komercyjny hit po wyborczy hehehe... pod tytułem... ''Bidonowe zapasy sportowe w polityce... odc 1 pt: Na celowniku Novoosieckich''  hehehe  :-) 

właśnie słucham tego naszego radia :) laska ma fajny głos co przed chwilą zapowiadała ''only you''

(2015/09/19 16:43)
Tadeusz ty wiesz jakie ja mam zdanie na temat twierdzenia ze co złe w sochaczewie to Burmistrz ale nie otym chciałem. ostatni jadąc samochodem włączyłem radio Wawa 89,8 fm i zaskoczenie bo leciała tam muzyka Disco polo W dzien a u nas w radiu Sochaczew nie zagrają Disco polo bo to wsty jak to pani dj czy pan dj pokazą się na miescie przeciez to wstyd .Tylko ze radio Sochaczew dociera w okolice Sochaczewa a dj wielkie gwiazdy.A radio Wawa czy vox fm radio ogulno Polskie i Żaden z dj nie wstydzi się grac Disco polo. A jakie błedy popełniają Dj sochaczewskiego radia  wczoraj po 18 poleciały kawałki życzeń i odrazu zmaina a dj nawet nie przeprosiła za błąd Ale cóż jak by to Tadeusz napisał jaka władza takie radio

(2015/09/20 07:26)