Radni miejscy głosujący za obligacjami

/ 82 odpowiedzi / 2 zdjęć

Chciałem wszystkim  pokazać nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań
       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :

1/  Gonta  Jolanta

2/  Karaś  Arkadiusz

3/  Cichocki  Marcin

4/  Dorywalski  Sławomir

5/ Dybiec  Krystyna

6/ Kaczmarek  Sylwester

7/ Kowaluk  Waldemar

8/  Stasiak  Edward

9/  Wojewoda  Jakub

10/ Zdzieszyński  Sylwester

11/ Rutkowska  Bożena

Zapamiętajcie te nazwiska przy zbliżających się wyborach

(2013/11/17 18:36)
To już się robi niesmaczne, najgorzej jak na forum naschodzi się takich bez kultury.

(2013/11/17 20:14)
No tak, największy cham domaga się kultury od innych.
Żenada.

(2013/11/17 21:01)
 Największy cham to ty jesteś a maczetaostra dopiero po tobie!

(2013/11/17 21:11)
Panie Robercie Dobrogost  - olaf

Pan się powstrzyma z tymi wycieczkami do piszących tutaj , bo to nie licuje z prawdziwym 
chrześcijaninem za jakiego Pan się uważa . I niech Pan nie kłamie , do tego jeszcze świadomie , bo to również grzech . Ja Pana znam i wiem ,że jest Pan niezbyt skomplikowanym urządzeniem chodzącym po tej ziemi . 

(2013/11/18 08:40)
Najwyraźniej wolą radnych PIS ku i SOFO su, zmierzamy ku modelowi DETROIT. To może od razu zmieńmy nazwę naszego grodu z Socho, na Nowe DITROIT, miasto upadłe, gdyż na to właśnie się zanosi i to w najbliższych 2 latach. Będzie pasowało do Nowej Suchej, z tym tylko że gmina ta nie pakuje się w finansowe kłopoty.

(2013/11/18 09:07)

"maczetaostra" - "Zajmuje się ekonomią i międzynarodowymi stosunkami i zależnościami w krajach uni". Popieram osoby piszące , że jesteś raczej maczetątępą ba i to maczetabardzotępa ! Ktoś napisał ci co masz umieścić na esoch.., przesłał ci meilem , lub dostałeś na pendrive (dziwne, ze umiesz obsłużyć skrzynkę meilową i pena) i tak ograniczasz się zgodnie ze swoim intelektem do czynności kopiuj-wklej, kopiuj-wklej, kopiuj-wklej. Heh, wiem już skąd kryzys w unii - jak mamy takich ekonomistów którzy w ten sposób zajmują się stosunkami i zależnościami zawsze będzie bieda i tępota, będziemy tylko kopiować i wklejać :)

Dziękuję nie mam więcej ochoty nadmuchiwać pustego tematu.

(2013/11/18 09:38)
boloyang

Bawią mnie wasze stany poddenerwowania, czyżbyś miał coś do stracenia w razie zmian a zmiany będą , czy może jak inni 

: nie jesteśmy od nikogo zależni , nie pracujemy w Sochaczewie i takie tam inne ble, ble: 
i inne podobne bzdury  

Więc do dzieła

Chciałem wszystkim  pokazać nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań
       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :

1/  Gonta  Jolanta

2/  Karaś  Arkadiusz

3/  Cichocki  Marcin

4/  Dorywalski  Sławomir

5/ Dybiec  Krystyna

6/ Kaczmarek  Sylwester

7/ Kowaluk  Waldemar

8/  Stasiak  Edward

9/  Wojewoda  Jakub

10/ Zdzieszyński  Sylwester

11/ Rutkowska  Bożena

Zapamiętajcie te nazwiska przy zbliżających się wyborach

(2013/11/18 09:53)
 To faktycznie wyborcy powinni się zastanowić czy wybierając tak tępych i obłudnych radnych  jak maczetaostra nie szkodzą miastu

(2013/11/18 10:01)
Panie Dobrogost- olaf 
Uderz w stół a nożyce się odezwą . Zamij się człowieku graniem na weselach bo o sprawach miasta nie masz pojęcia .

(2013/11/18 10:42)
 Nie będziesz mi mówił co mam robić panie Gaik a sam masz takie pojęcie że to dzięki wam nie  doszło do remontu ul. Staszica

(2013/11/18 11:13)
boloyang

Bawią mnie wasze stany poddenerwowania, czyżbyś miał coś do stracenia w razie zmian a zmiany będą , czy może jak inni 
: nie jesteśmy od nikogo zależni , nie pracujemy w Sochaczewie i takie tam inne ble, ble: 
i inne podobne bzdury  

=======================================================
maczeto ostra, tępa czy nijaka nie  oceniaj innych wg siebie. Jedyne stany jakie mam siedząc tym razem przed monitorem to stan rozbawienia.
Ty za to nie ukrywasz nic ? nie ukrywasz , że Radni głosujący przeciw pozbawianiu Urszuli K. mandatu Sami Prawi Sprawiedliwi i Uczciwi, nie ukrywasz że ty może masz coś grubszego do zyskania ??
Zastanów się chłopczyku co za bzdety wypisujesz i zanim zechcesz coś komuś w usta w cisnąć pomyśl czy nie dostaniesz rykoszetem - ja nie mam nic do zyskania ani do stracenia oprócz życia - 66,5 wiosen i od ponad roku zasłużona i ciężko wypracowana emeryturka.
A ty idź do lekarza chłopcze.

(2013/11/18 11:45)

Nie będziesz mi mówił co mam robić panie Gaik a sam masz takie pojęcie że to dzięki wam nie  doszło do remontu ul. Staszica

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy to ten pan Radny próbujący być zaradnym ? Nie no nie wierzę, nie może być ! Nie chowałby się facet grający tak honorowego człowieka za kolejnym Nickiem, Co jak co ale nie przemawia to do mnie, choć wszystko jest możliwe.

Remont Staszica  to nie dzięki starostwu nie został zrobiony, a po prostu - za drogi krajowe odpowiada generalna dyrekcja dróg .., za wojewódzkie drogi wojewódzki zarząd dróg, za powiatowe powiat, za gminne gmina, a za miejskie miasto ! Proste jak drut, powiat odpowiada za remont i żeby nie wiem co nam pisali za bzdety to nikt inny nie jest winien brakowi remontu tej drogi ! mogą zwalać na buregomistrza, na elfy i białe myszki co i tak nie zwalnia nikogo z władz starostwa z odpowiedzialności za brak remontu i tylko władz starostwa, a cała ta próba spychania na innych odpowiedzialności to tzw. SPYCHOLOGIA STOSOWANA !

(2013/11/18 12:40)
boloyang
Jestem przekonany ,że w usta to Tobie coś wciskali i z tego wszystkiego rozum postradałeś .Śmieszysz mnie koleś i tyle.

(2013/11/18 12:59)
boloyang
Jestem przekonany ,że w usta to Tobie coś wciskali i z tego wszystkiego rozum postradałeś .Śmieszysz mnie koleś i tyle.

Ty rozśmieszasz całe forum !! O rozumie lepiej nie pisz nic, to tak na wszelki wypadek byś jeszcze bardziej się nie ośmieszał kopiuj-wklej, kopiuj-wklej, zapomniałeś dodać do wpisu. Masz coś przeciw glosującym za obligacjami a niby masz się za finansistę-ekonomistę itp. itd., a średnio inteligentny szympans wie ze obligacje są tańsze od kredytu, ale ty wiesz lepiej i więcej... Dziwne że masz mentalność ..... i nie byłeś przeciw głosującym za zachowaniem mandatu dla pani Urszuli K. - czyżbyś popierał w swej mentalności podrabianie podpisów zmarłych ?? Bywaj chory na władzę człowieczku.

(2013/11/18 13:41)
boloyang
dziadku moja rada jest prosta nie jedz w tym wieku masełka bo zje Ciebie miażdżyca i do domu nie trafisz . W tym wieku dziadku trzeba się oszczędzać , a nie wypisywać takie głupoty. Mając 66.5 roku to siedź i licz a nie dyskutuj, a jak nie wiesz co masz liczyć to Ci powiem ale i tak zapomnisz dziadku.

(2013/11/18 15:52)
P>S  boloyang

A nie mówiłem mniej masełka , może coś żeś napisał o 14.10 ale nie publikowałeś chyba zapomniałeś ale w tym wieku to się zdarza coś Ci się ubzdura i myślisz ,że to prawda . Podejrzewam ,że tak jest ze wszystkimi Twoimi wpisami , bo BOLO to Ty może jesteśale na pewno nie yang . Teraz się zdrzemnij to może Ci się przypomni o tym wpisie Ha, Ha.

(2013/11/18 16:01)
Wiesz co to screen ? Jak ty nie wiesz to zapytaj osobę która usunęła wpis, a raz jeszcze jego treść przypomnę ci w październiku 2014. Wygrałeś potyczkę z dziadkiem , ale "hehe" robi ten kto robi to ostatni. Nie to forum to inne , wszystkich nie ściągniesz do siebie. Ups. Wnuki mnie nauczyły obsługi komputera. Na koniec blockquote z wpisu o 14.10 (pewnie zaraz ponownie zniknie), a w związku z poniższym kończę dyskusję w tym temacie i z tą (maczetaostra) osobą: "Jakakolwiek konwersacja z prostakiem jest bezcelowa, on sprowadzi mnie do swojego mniej niż zerowego poziomu i pokona mnie swoim doświadczeniem na tym poziomie."

(2013/11/18 16:59)
boloyang

Ja z Tobą dyskutowałem , ale Cię nie obrażałem . Jak sam widzisz wszyscy , którzy popierają obecną władzę , mają taki styl i taki język dyskusji jak TY .Wpis jak widzisz nie zniknął po prostu zapomniałeś czy takowy napisałeś , zdarza się , ale to nie jest język który obraża , najwyżejjęzyk współczucia. Nie wiem czy to zrozumiesz , i znów nie zarzucisz mnie stekiem obraźliwych słów. Korzystaj póki możesz .

(2013/11/18 17:33)
boloyangJa z Tobą dyskutowałem , ale Cię nie obrażałem . Jak sam widzisz wszyscy , którzy popierają obecną władzę , mają taki styl i taki język dyskusji jak TY .Wpis jak widzisz nie zniknął po prostu zapomniałeś czy takowy napisałeś , zdarza się , ale to nie jest język który obraża , najwyżejjęzyk współczucia. Nie wiem czy to zrozumiesz , i znów nie zarzucisz mnie stekiem obraźliwych słów. Korzystaj póki możesz .

Złamię żelazną zasadę i napiszę ci Mr maczetaostra ostatni post. Nie,  nie ty nie obrażasz, jak czyste rączki, biały kołnierzyk odbieram komuś rozum ale nieeee ja nie obrażam :

wysłano: 2013/11/18 12:59

maczetaostra

boloyang

Jestem przekonany ,że w usta to Tobie coś wciskali i z tego wszystkiego rozum postradałeś .

Słodziutkie niewiniątko, biedne pokrzywdzone i straszące "korzystaj póki możesz" - a adres mój chcesz ? przyjdziesz? będziesz miał odwagę? stanąć twarzą w twarz porozmawiać na argumenty nie na sączenie jadu?

Dodam jeszcze jedno i po raz ostatni - to że piszę w tym momencie w obronie obecnej władzy w mieście nie oznacza stronniczości i ślepego popierania tej władzy (głosowałem na Panią Pawlak, ale teraz już nie będę bo zamiast coś robić dla miasta głosuje ciągle na NIE, a nie jest wszystko złe !) nie należałem do PZPR, ani ZSMów itp. i  do żadnych partyjek i stronnictw, nie jestem chorągiewką na wietrze - gdy upadnie partia to mam stowarzyszenie itp. Jestem wolnym facetem , wolnym od partyjnych gierek i innego plugastwa zwanego polityką, a jak poczytasz posty i masz to o czym pisałeś - rozum, to zauważysz krytykę władz miasta i powiatu, Otwórz szerzej oczy , zdejmij klapeczki a powiększy ci się horyzont. Zacznij szanować ludzi z odmiennym zdaniem a przekonasz się , ze nikt nie napisze ci że nie chce z tobą konwersować.

Tym razem żegnam.

(2013/11/18 18:59)
boloyang
"korzystaj póki możesz"  -chodziło mi o przemijanie a nie o Twój adres .Więcej zaufania , i nie szukaj na siłę wrogów . Ja nim nie jestem.

(2013/11/18 19:22)

Także wolę dyskusję na argumenty nie plucie sobie nawzajem po oczach i obrzucanie się obelgami i nie dzielę ludzi na głupszych i mądrzejszych, do konwersanta podchodzę jak do równego sobie  wszystkim co można o ile mnie nie obrzuca błotem i nie ma na wejściu za głupszego od siebie.

Jam Ci też nie wróg Mr maczetaostra, a facet z trochę innym zdaniem, Ty uważasz , ze radnymi nie powinni być głosujący za obligacjami ja uważam że radnymi nie powinni być popierający podrabianie podpisów zmarłych, czyli nikt z obecnej rady nie powinien znaleźć się w radzie miasta a osoby popierające podrabiaczy ze starostwa i popierający obligacje też nie. UWAŻAM , ŻE MAMY KONSENSUS - NIKT Z OBECNYCH RAD MIEJSKIEJ I POWIATOWEJ ORAZ Z OBU ZARZĄDÓW NIE POWINIEN ZANLEŹĆ SIĘ W PRZYSZŁYM ZARZADZIE I RADACH OBU SZCZEBLI. Teraz chyba ze mną się zgodzisz jeżeli jesteś uczciwą, czystą, sprawiedliwą i oddaną mieszkańcom miasta i powiatu osobą !

Pozdrawiam

(2013/11/18 20:06)
boloyang
Wywód prawidłowy i nawet jestem skłonny przyznać Ci rację , ale kto wtedy zasiądzie na tych stołkach?Myślisz ,że jak przyjdą inni to będzie lepiej , inaczej . Ja bym jednak kilka nazwisk tak z jednej ,jak i z drugiej strony oszczędził , bo wszak to  doświadczeni ludzie .  Ja mam swojego kandydata na burmistrza i wierzę głęboko ,że wtedy skończy się ta wojna lokalna,ale  niech każdy robi to co uważa za stosowne . Jestem daleki od narzucania swojej woli . Ważne ,że miedzy Nami doszliśmy do tako jakiego porozumienia. Pozdrawiam

(2013/11/18 21:49)

Ja też mam swoją/ego kandydata/kę, ale odpowiada mi każdy oprócz człowieka mającego w opisie min. „…w swoich działaniach wspiera lokalną przedsiębiorczość oraz działa na rzecz zacieśnienia współpracy samorządów różnych szczebli. ? Moim zdaniem wystarczy poczytać tu na es... , poczytać gazety, obejrzeć Yt i widać tą "pracę nad współpracą", a raczej nad destrukcją współpracy w każdym jej zalążku.

Dobranoc

(2013/11/18 22:37)