RECENZJA bywalczyń w clubie / siłowni GYMME

/ 15 odpowiedzi
Kochane jakie są wasze zdanie na temat clubu/ siłowni Gymme. bo teraz chodzę do zgrabnych babek ale sprzęt mają trochę stary i chcę zmienić siłownie i zastanawiam się nad Gymme
witam,akurat tu będę bronić zgrabne babki ,gdyż tak naprawdę dla kobiet maja wystarczająco dużo sprzętu ,kto chce to zawsze coś dla siebie wybierze,a ty droga kobietko jak ci nie pasuje to zmień no pewnie tylko nigdzie nie będziesz miała takiego fajnego trenera,Chodziłam trochę do gymme ,wiec tam juz wogole obrobisz im tylek ze maja malo sprzetu, wiekszy nacisk klada na zajecia taneczne ,idz do mario gym tam pelno facetow i speztu silowego duzo pozdrawiam i zycze wiekszego zapalu do cwiczen a nie do obrabiania komus tylka 

(2014/01/13 22:08)
Drogie panie. Przeczytajcie co napisałyście (dla pewności - chodzi mi o ilość błędów). I DO SZKOŁY!!! zamiast na siłownię bo tam komórka (szara) się wypala.

(2014/01/13 22:37)
dziękuję za wyczerpującą odp. i dlatego lepiej się ćwiczy i współpracuje z Mężczyznami 

(2014/01/14 09:22)
Znów BYKI.

(2014/01/14 11:53)
Ludzie,nie macie się czym zajmować.Każdy niech idzie tam gdzie chce,tylko po co krytykować jaki jest sprzęt, widocznie większości osób pasuje ta siłownia bo jest sporo Pań ćwiczących,jest fajny trener,miła ,domowa atmosfera.Osobiście chodziłam bardzo długo do zgrabnych babek ale z przyczyn rodzinnych musiałam zrezygnować ,ale polecam.Jeżeli chodzi o gymme to w większości są zajęcia typu, zumba, tmt ,itp.siłownia bardziej pod facetów.Mario gym fajna, ale dużo sprzetu siłowego-mało dla kobiet,a trojan to porażka ,ale każda siłownia jakoś funkcjonuje,więc każdy dobierze coś dla siebie.pozdrawiam

(2014/01/14 12:39)
chciałam poznać tylko opinie a zrobił się śmietnik. 

(2014/01/14 14:59)
Znów BYKI.

tobie już dziękuję za odpowiedzi. 

(2014/01/14 15:00)
Dziewczyna zapytała o opinie na temat siłowni, a "zjechana" została od plotkar i analfabetek... uwielbiam te forum sochaczewskie...

"witam,akurat tu będę bronić zgrabne babki ,gdyż tak naprawdę dla kobiet maja wystarczająco dużo sprzętu" napisała joanna88.

Siłownia "ZGRABNE BABKI" jak sama nazwa wskazuje jest dla kobiet - więc to naprawdę super, że mają wystarczająco dużo sprzętu dla kobiet...

Pozdrawiam

(2014/01/14 17:44)

DT
Witam PanieMamy prostą sprawę, która na takim forum nigdy nie zostanie rozstrzygnięta. Po odpowiedziach widać, że posty piszą osoby związane z konkretnym klubem i tylko smarują na konkurencję. Jestem trenerem personalnym z dużym doświadczeniem, znam sochaczewski kluby z wyjątkiem tego dla kobiet i wypowiem się zupełnie neutralnie. Skupiamy się na sprzęcie, który jest ważny, ale nie jest najważniejszy. Sprzęt siłowy jest tak samo ważny jak sprzęt cardio jeżeli kobieta chce osiągnąć zgrabną sylwetkę, ma on zapewnić nam możliwość treningu całego ciała i być w dobrym stanie technicznym i to tyle na temat sprzętu. Najważniejsze to dobry trener, któremu zależy na naszych wynikach. Zadajemy sobie jedno proste pytanie, co chcę osiągnąć??? Następnie udajemy się do klubu rozmawiamy z trenerem i oceniamy, czy ta osoba potrafi ułożyć nam trening, plan żywieniowy, ewentualnie suplementacyjny, czy zna ciało człowieka, kontuzje, urazy. Dobrze, zapytać kilka osób na sali o pracę trenera, bo co z tego, że ktoś ma wiedzę, jeżeli np nie interesuję się klientem. W ten sposób sprawdzamy klub, forom do końca nie ufajmy. Mam nadzieję, że pomogłem pozdrawiam  

(2014/01/20 14:01)
a jak wygladaja ceny karnetów na tej siłowni? (bez zajęc tanecznych)

(2014/01/26 01:30)
a jak wygladaja ceny karnetów na tej siłowni? (bez zajęc tanecznych)

(2014/01/26 01:30)
Od marca otwiera się nowa siłownia w Centrum Rekreacji i Odnowy- Fabryka przy ulicy Poprzecznej. Myślę, że warto poczekać. Pozdrawiam :)

(2014/01/30 22:22)
Nie jestem kobietom ale w temacie się orientuje. Gymme to bardzo fajne miejsce, z fajnymi trenerami, z dobrej klasy sprzętem. Oby miejsc o tak wysokim poziomie i zaangażowaniu pomysłodawców było wiele i to w różnych sferach naszego sochaczewskiego życia.

(2014/01/31 21:10)
o tej nowej farbyce to juz masa postów jest, autoreklama? :) 

(2014/02/01 15:28)
Z tą Fabryką to dziwnie wygląda sytuacja. Od stycznia śledzę newsy i tylko pojawiają się nowe zajęcia, a wszystko odbywa się w strasznych warunkach. Ale jak widać grunt to dobra reklama. 
Jeśli chodzi o Gymme klub ładny, ale nie znalazłam tam tego co chciałam. Do dietetyka ciężko się umówić, częściej chodziłam na zajęcia grupowe. O prowadzących zajęcia jako wymagający klient mogę bez problemu powiedzieć, że nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Minus Gymme organizacja, sala przepełniona ciasno. Jak zdecydowałam się na ćwiczenia na siłowni, mimo że liczyłam na jakieś prowadzenie to go nie znalazłam. W rezultacie po miesiącu zrezygnowałam z dalszego uczęszczania. W sumie to największe zastrzeżenia miałam do prowadzących ten klub, którzy też tam pracują i to mnie najbardziej dziwi, że w sumie przez ich niewielkie zainteresowanie zrezygnowałam. 
Fabryce daję jeszcze szansę, jak nie otworzy się w marcu to pomyślę, że to tylko napędzanie klientów na zajęcia w spartańskich warunkach...  Szukam dalej, a tymczasem chodzę na basen :) 

(2014/02/18 05:16)