Regeneracja przekładni kierowniczej

/ 6 odpowiedzi
Witam serdecznie,
Problem w Astra H  2005r. Czy jest w Sochaczewie dobry zakład, który zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczej.  Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.
Witam serdecznie,
Ponawiam zapytanie. Problem w Astra H  2005r. Czy może ktoś zaproponować dobry zakład, który zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczej.  Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

(2013/03/19 09:01)
Ja regenerowałem maglownicę w Vectra B w zakładzie DYNAMICA w Łodzi ul. Dunikowskiego 5. To chyba link do ich strony: http://www.maglownica.com/ Wymienili mi też listwę, chociaż nie wiem czy to było konieczne. Udzielają gwarancji na naprawę. Jak do tej pory minęły 2 lata i wszystko jest OK.

(2013/03/19 09:58)
Ja natomiast nie polecam zakładu Dynamica ,również vectra b  kupa pieniędzy i nadal to samo miałem
poszukałem używanej i do tej pory przejechałem 27 tkm bez problemów z maglem 
pytasz czy w socho jest zakład , w socho nie ma takiego zakładu
jest w wawie x 3 , zielonce , nadarzynie i łodzi
generalnie poszukaj na jakimś forum astry twojej kogoś kto sprzedaje części , przynajmniej ja bym tak zrobił

(2013/03/19 16:39)
Zapytam jeszcze , jakie masz objawy tej maglownicy
może to drążki kierownicze maja dość bądż krzyżak pod kierownicą

(2013/03/19 16:42)
Witam,
Dziękuje wszystkim za cenne informacje.
Usterka jaka jest to luz na listwie i od pewnego czasu wyciek oleju z obu stron od strony drążków :(
Słyszałem o tej Dynamice raczej negatywne opinie.
Zastanawiam się nad tą firmą  http://www.hydrosystem.pl/ teoretycznie maja system zarządzania jakością przez DEKRE i opinie raczej na plus

Info od gościa z firmy  Hydrosystem

" naprawą wymontowanej przekładni a typowy koszt
wynosi 495,00 netto + VAT. Jeśli zajdzie konieczność wymiany listwy
zębatej koszt całkowity wzrośnie do 650,00 netto + VAT
Wymienione są wszystkie uszczelnienia, tuleje, łożyska, klin dociskowy,
szlifujemy listwę zębatą i wałek ślimakowy, aby powierzchnia pod
uszczelnieniem była równa. Z głównych części wymianie nie podlegają:
wałek ślimakowy, listwa zębata, obudowa. Usługa jest wykonana zazwyczaj
w ciągu 1 dnia, otrzymuje Pan roczną gwarancję.
Naprawa jest wykonana kompleksowo, aby być pewnym, że pod każdym
względem przekładnia po naprawie będzie w 100% sprawna.
"

z używaną może być różnie.

(2013/03/20 09:18)
Ja mój samochód musiałąm zawieźć do Serisu Beta w Łodzi, bo akurat zepsół się podczas mojego wyjazdu do rodziny. Panowie fajnie i szybko zajęli się moim samochodem, tym bardziej kiedy powiedziałam że za parę dni wyjeżdżam i wiadomo - potrzebuję do tego samochodu. Cena też była bardzo w porządku, a przynajmniej tak mi się wydaje. ^^

(2019/01/28 22:52)