Rehabilitacja dla dziecka

/ 8 odpowiedzi
Czy jest w Sochaczewie godny polecenia rehabilitant pracujący z dziećmi? Moje dziecko (6lat) choruje na mózgowe porażenie dziecięce, potrzebuje usprawnienia,bo ostatnio gorzej sobie radzi. Możecie nam coś polecić?
Warto zapytać w przychodni Medicamed przy ul. Hanki Sawickiej.

(2014/03/14 10:55)
Polecam również przychodnię na H. Sawickiej. Pani Joasia jest ok. Też chodziłam na rehabilitację z dzieckiem z MPD. pozdrawiam

(2014/03/14 11:59)
Ja polecam Panią Kasię ze szpitala powiatowego. Ciężko się tam dostać, ale w mojej ocenie warto. Poradnia Aga na ul. Kochanowskiego w dawnym budynku spółdzielni mieszkaniowej specjalizuje się w "dzieciach", rehabilitanci bardzo mili, ale zajęcia tylko rano.

Nie wiem czy macie dobrego lekarza prowadzącego, ale jeśli nie to polecam dr Marcina Bonikowskiego z Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu. Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Jak by co to służę pomocą.

Pozdrawiam.

(2014/03/14 14:13)
Pani Katarzyna Giera ze szpitala również bardzo dobra i miła. Zgadzam się z poprzedniczką:)

(2014/03/14 14:47)
Poprzednikiem :))))))))

(2014/03/14 15:06)
Dzięki za podpowiedzi, skorzystam.  W "Adze" kiedyś składałam dokumenty,ale nas zignorowali, do dziś nie wiem dlaczego.
Dr Bonikowskiego znam, trafiliśmy do niego 2 lata temu, właściwie to jemu zawdzięczamy zdiagnozowanie córki. Szkoda tylko,że tak ciężko skontaktować się z nim. Teraz czekamy na analizę chodu i wizytę- w czerwcu.
Jesteśmy też pod opieką dobrego neurologa -dr Zalewska-Miszkurka.

Dziękuję :)

(2014/03/14 21:40)
Moja córka do AGI iczęszczała kilka lat. Ale rozstaliśmy się w niezbyt miłych okolicznościach. Nie polecam. Obecnie córka uczęszcza  7 rok do Ośrodka Specjalnego w Mocarzewie. Jest SUPER. Polecam

(2014/03/15 13:32)
Polecam Panią Katarzynę Giere. Pracuje w szpitalu 46 8649720

(2014/03/16 14:20)