Rejstrator jazdy.

/ 6 odpowiedzi
Jakie polecacie rejstratory jazdy?Jakie są wasze opinie tych urządzeń?
80 %b to są rejestratory jednej firmy tylko pod inną nazwą dla konkretnego odbiorcy,różnice kosmetyczne,mógłbyś kupić z dwoma kamerkami ale to kaprys,rejestrator montujesz i nie ruszasz bo po co?włączasz zapłon -nagrywa,wyłączasz zapłon-kończy,jakby nastąpiło jakieś zdarzenie wtedy można zgrać na komputer lub jakiś nośnik,myślę że koszt 80-100 zł plus karta pamięci-kup 8 giga,wystarczy na 3 godz nagrywania (nagrywa w pętli),ogólnie dobra rzecz-nie miałem(i nie chcę mieć) zdarzeń i kraks,ale dwa przypadki z pieszymi-(gdyby się coś stało,bo wyłazili z pomiędzy samochodów) dałyby mi szanse na obronę,ogólnie polecam

(2014/01/04 09:28)
polecam dobra rzecz,własnie dzięki temu wybroniłem się ostatnio z czyjejś głupoty.(blondynka hihih)

(2014/01/04 09:32)

s82
Dzięki wielkie za podpowiedź.Właśnie miałem dziwną sytuacje i sprawie sobie takie cudo.Nie chce tylko przepłacić.A ceny są bardzo różne.

(2014/01/04 12:19)
do s82-jak napisałem wcześniej 80-100zeta plus karta,ja jadąc samochodem przez ul.Pokoju miałem sytuacją że kobieta-"kobieta-kobieta--BABA W MORDE BITA POWINNA BYĆ"-wyleciała mi z pomiędzy szeregu stojących tam samochodów,zahamowałem, oparła się na mojej masce i po odtworzeniu tego na kompie stwierdziłem że miałbym dowód że nie ja jestem winny jakby coś,mówię-niech  ta kamerka się nie przyda ale niech jest.

(2014/01/04 14:22)