Relacja z procesu oskarżonych z DPS Młodzieszyn - szok

/ 2 odpowiedzi
Po przeczytaniu artykułu na stronie miasta i w ziemi sochaczewskiej jestem w szoku. 9-ciu oskarżonych 100 tom akt, 400 świadków,Jadą jedna na drugą. Justyna N-S. wyznaje,że łączyło ją coś więcej z Januszem C. niż relacje przyjacielskie. Sodoma i gomora i okradanie staruszków.100 lat w pierdlu a i to będzie mało. http://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/27462?title=Ruszyl-glowny-proces-w-aferze-DPS&sochaczew
Z tego co widze w mediach bardzo n i e jasna sprawa wygląda na, porachunki elit lub jakieś sprawy może polityczne. Przykre że ucierpieli na tym i zostali wykorzystani bezbronni starsi ludzie, ja nie ferowałbym wyroków i nie sugerowałbym kto i ile ma siedzieć. Zabawianie sie w sąd ludowy na forum publicznym do niczego dobrego nie prowadzi...

(2019/09/15 22:55)
Ta sprawa przysłużyła sie do zmiany władzy w starostwie i dziwne dla mnie jest że znowu rusza sie ten temat w czasie wyborczym... Ciężko jest mi uwieżyć że komuś zależy na wyjaśnieniu sprawy, a raczej na pokazaniu jaka to jest sprawiedliwa dobra zmiana...

(2019/09/15 23:16)