Relacje z uroczystości 35 Lat Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie

/ 12 odpowiedzi
http://www.youtube.com/watch?v=R21kSIep9A0
Ode mnie Oskar za obrazy , Panie Antonii i Panie Małolepszy obejrzyjcie sobie to w/g Was piękne miasto . ZKM podlega Osieckiemu , ale jaki burmistrz takie te spółki miejskie . Żadnego nadzoru , tylko kopanie dołów pod innymi , to najlepiej Wam wychodzi.Po prostu nie nadajecie się aby rządzić Sochaczewem.

(2014/05/11 21:33)
Nie chodzi o burmistrza , ale o nadzór nad tą spółką . To wszak ludzie jemu podlegli , pewnie że nikt nie postawi policjanta przy każdej wiacie, ale utrzymanie porządku wokół niej to chyba nic trudnego .

(2014/05/11 22:11)
Router
Bywasz w stolicy , a czy tam mieszkają inni niż my , NIE , tylko nadzór jest inny, i nie nazywaj ludzi pojebami , bo to raz ,że niegrzecznie a po drugie obrażasz Nas mieszkańców.

(2014/05/11 23:10)
jeśli chodzi o Warszawę to wcale nie czyściej czy nie ma malunków po ścianach itp.,chodzi o to by zadbać o porządek ,a u nas co?,piesek na spacer kupa na trawniku a pani idzie dalej,papierek zamiast do kosza to siup na ulice,i jeszcze by można wiele takich przykładów ,dlatego zacznijmy od siebie a miasto na pewno będzie czyściejsze i  milsze dla każdego.

(2014/05/12 07:43)
to wspomnij jeszcze o bamberach co chate 150m2 wyje** dzialeczka jest a merolem worki wywozi do smietnikow na osiedla blokow lub do lasu wyrzuca bo nie stac go na pojemnik za 12 PLN...

(2014/05/12 07:53)
kacperskyy,to prawda tak jest dokładnie,sami zaśmiecamy a pretensja  do władz że brudno w lasach,krzakach,nie szanujemy wkoło nas niczego bo nie nasze ale czysto byśmy chcieli mieć.

(2014/05/12 09:47)
Ten filmik pokazuje coś innego poza zarządzaniem Komunikacji Miejskiej.
Pokazuje działalność kibolskiej patologii w Sochaczewie.
Widać ją na każdym kroku.
Każda nowa czysta ściana momentalnie jest zamazana jakimiś bazgrołami ku chwale ukochanej drużyny.
Każdy obiekt użyteczności publicznej zdewastowany co by pokazać reszcie plemienia "jaki to jestem silny i zajebisty".
Niestety ale Sochaczew to małe rozległe miasto bez monitoringu na każdym rogu.
Przez to wspomniana grupa czuje się bezpieczna i bezkarna.
Karanie poprzez roboty publiczne, będące swego rodzaju publicznym piętnowaniem, byłyby bardzo adekwatne do takich występków.

(2014/05/12 10:46)
 Grzech ale dlaczego rządzący durnie nie walczą z ta patologią a nawet zakwalifikowali to jako sztukę Grafitti a nie niszczenie mienia publicznego?. Jakby tak sąd dał takiemu debilowi z milion zł grzywny i kazał przepracować  500 godzin przy odnawianiu na rzecz miasta to może by się czegoś nauczyli ci wandale.

(2014/05/12 13:46)
Jak to?! Milion grzywny?! Dla kibica?! Patrioty?! W głowie się nie mieści...Znam typa który dumnie wstawił zdjęcie z flagą , podpisane że patriotyczny wieczór, a jak dałem mu komentarz, co ostatnio zrobił dobrego dla Polski, że nazywa się Patriotą, to usunął mój komentarz, i takich właśnie to patriotów mamy w Polsce, którzy w większości Patriotyzm wyrażają przez portale społecznościowe, nazywanie innych lewakami, mazanie po murach, itp...

(2014/05/12 14:18)
Ale jak nazwać grzecznie a jednocześnie wyjątkowo dobitnie tych którzy niszczą i dewastują mienie publiczne czyli to na co wszyscy się wspólnie składamy,myślę że gówniarstwo to właściwe sowo, aczkolwiek trudno znaleźć w słowniku kulturalnych słów i zwrotów określenie właściwe dla tych buszmenów.

(2014/05/12 14:34)
 A to jest kilka grup patriotów  w Polsce, Bartosz tych co demolują stadiony, malują na ścianach  to oni tylko sami tak o sobie mówia. Wiesz gdybym mówił jaki to ja jestem przystojniak, po miesiącu  mówili by o mnie narcyz jeśli nie podparł by tego tym co o mnie kobiety mówią, tak samo jest z tym . Narodowcy to jakas młodzieżowa grupa która przyciąga młodych jak jakaś subkultura, czasami nawet nie wiedza dlaczego się przyłączyli i do czego. Najlepiej jednak Bartosz być bezmózgim konformistą posłusznym władzy licząc że obleci go nagroda jak bedzie posłuszny albo sobie coś załatwi jak przyjdzie potrzeba. Nie każdy jednak tak chce.

Niestety to jest świat zachodu, weź jedź gdziekolwiek  na zachód to jest wszędzie i prawie się przyzwyczailiśmy do tzw. graffitti, tylko że jak ci zaczna malować na prywatnych domach, klatkach schodowych, albo nie daj Boże auto komuś wymalują to już będzie niszczenie prywatnej własności, a w sumie niszczenie mienia publicznego  jest tym samym. Może niech Sejm uchwali gdzie mogą sobie na legalu malować a gdzie nie, kurna olek mamy tego Posła z Sochaczewskiej Prawicy czy Nie?

(2014/05/12 14:53)