Remont ul. Staszica – plany lub wizualizacja

/ 29 odpowiedzi / 5 zdjęć

Czy koś wie gdzie można zobaczyć plany remontu ul. Staszica lub jej wizualizację po remoncie?

Chodzi mi o to, że wczoraj (niedziela 21.06) szedłem sobie remontowanym odcinkiem i widzę że już są kładzione krawężniki, ale zastanowił mnie jedna rzecz - zwężenie na wysokości ul. Narutowicza.

Czy to tak ma być, czy tylko mi się wydaje że w tym miejscu ul. Staszica będzie zwężona do jednego pasa?

Pozdrawiam,

Marcpro

Tam są tak szeroki chodniki że powinno się ich kosztem poszerzyć tę ulicę a nie zwężać.

(2015/06/22 16:35)
do -marcpro-może od Narutowicza będzie jednokierunkowa,zdjęcie mogłeś kliknąć i wkleić

(2015/06/22 18:42)
Tam będzie zakaz dla samochodów , a cała ulica ma być ścieżką rowerową, tak będzie zdrowiej.

(2015/06/22 22:18)

do -marcpro-może od Narutowicza będzie jednokierunkowa,zdjęcie mogłeś kliknąć i wkleić

OK.

Dzisiaj jak będę wracał, to zrobię zdjęcie i je wkleję.

(2015/06/23 10:31)
oglądałem front robót,wydaje mi się że zostawili (poprzez zawężenie) więcej miejsca dla parkingów za Narutowicza naprzeciw straży,swoją drogą powinien być dostępny na stronach miasta plan takiej ulicy po remoncie,nie szukałem,może jest?

(2015/06/23 18:18)
Tak jak pisałem, wklejam kilka zdjęć.
Stan na wczoraj (wtorek, 23.06), godz: 19:00

(2015/06/24 09:53)
Ponieważ nie wiem jak wkleić kilka zdjęć do jednego posta, to zrobię to w kilku:

(2015/06/24 09:55)
I jeszcze jedno:

(2015/06/24 09:55)
I ostatnie:

Wygląda to tak, jakby w tym miejscu miała to być ulica jednokierunkowa lub z ruchem wahadłowym.
Albo zostawią ją tylko na osobówki, bo nie wiem czy dwa autobusy dadzą radę się minąć w tym miejscu.

(2015/06/24 09:56)
no ciekawi mnie jakie tym razem rozwiazanie z kategorii "od czapy" zaserwują nam nasi urzednicy :)

zobaczymy czy rangą swoją przebie liste sochaczew top 100 :)
- sciezka rowerowa olimijska
- sciezka rowerowa traugutta
- rondo kolo wiaduktu
- swiatla przy kauflandzie dzialajace cala dobe
- pseudo synchronizacja swiatel kaufland - statoil. jak na jednych jest zielone to na drugich czerwone i tak w koło macieju (Światła przy Kauflandzie ? odpowiedź na interwencję)bardzo podoba mi sie pointa figi w tym artykule.
dalej: - parking parkuj i idz - wysepka kolo bailandii
co my tam jeszcze mamy? :)

(2015/06/24 11:16)

czy to będzie jednokierunkowa ulica, że taka wąska?

kto to projektował?

(2015/06/24 12:13)
podobno na tych zwężonych odcinkach ma być ruch wahadłowy

(2015/06/24 12:44)
proponuję wymianę naszych urzędników na osoby kompetentne i wykształcone kierunkowo stosownie do zajmowanych stanowisk pracy a ponadto myślące racjonalnie, zamiast upłynniać ruch w mieście tylko go teraz spowolnią i utrudnią !

(2015/06/24 13:12)

Podobno Staszica ma być tylko dla pojazdów wolnobieżnych.

Podobno.......

Ile jeszcze głupot tu się pojawi?

(2015/06/24 18:22)
@Brodacz

No to czekamy na jakieś konkrety.
Jeśli je znasz, podziel się.

(2015/06/24 21:16)
Wszystkie drzewa wycięli, jedno zostało, to teraz będzie jego objazd ;P

(2015/06/25 09:08)
A może to wgl będzie droga jednokierunkowa, a w tych zatoczkach miejsca parkingowe bedą?

(2015/06/25 09:15)
Po cichu mam nadzieje że nie będą zrywać i pruć drogi/chodników bo ktoś czego zapomniał :),albo na wiosnę pojawi się znajomy ciągnik marki Ursus a zanim sympatyczni panowie wylewający asfalt z wiaderka :P

ps: Byłem tam wczoraj ale jeszcze trzeba poczekać bo póki co to wróżenie z fusów :(

(2015/06/25 10:37)
od strony Narutowicza nie może być zwężona bo widać drzewo, wiec przecież go nie przestawili, dalej jest zwężenie pewnie na miejsca parkingowe i może wydaje się że jest węziej

(2015/06/26 13:01)

od strony Narutowicza nie może być zwężona bo widać drzewo, wiec przecież go nie przestawili, dalej jest zwężenie pewnie na miejsca parkingowe i może wydaje się że jest węziej

To spójrz proszę na pierwsze wklejone przeze mnie zdjęcie i powiedz mi czy chodnik z prawej strony przed remontem też był taki szeroki??

Bo mi się wydaje że nie, ale może się mylę.

(2015/06/26 13:52)
Wszystkie kanały technologiczne panie burmistrzu w ciągu całej ulicy są popękane wręcz zdruzgotane w chwili obecnej obsypywane kruszywem zaraz wjadą walce drogowe które jeszcze bardziej je połamią... Powinny moim zdaniem zostać wymienione... pozostawienie ich w takim skandalicznym stanie spowoduje że za trzy może cztery lata w ich okolicach asfalt się załamie... i trzeba będzie ponownie kleić nawierzchnię... Po co taka fuszerka... Czy nie może pan nakazać aby prace zostały wykonane porządnie od razu??? Powtórzę dla zrozumienia istoty problemu... pozostawienie starych i zniszczonych [popękanych] kanałów technologicznych spowoduje zapadanie się asfaltu w ich obrębie!!!  
foto poniżej to pierwszy kanał technologiczny widziany od strony okrąglaka na obecnie remontowanej ul. Staszica w naszym mieście!!! 

(2015/06/26 14:35)
tego typu rzeczy powinny być robione solidnie i z naciskiem na to że to jest główna niemal ulica tu dobrze tadeusz napisał ,nie chcemy za 4 lata kolejnego paraliżu i koszmaru korków w mieście.

(2015/06/26 14:47)

Podobno Staszica ma być tylko dla pojazdów wolnobieżnych.
Podobno.......
Ile jeszcze głupot tu się pojawi?

kto to może wiedzieć? :D
a może to miast Warszawskiej jak obiecywał 5 lat temu burmistrz tam właśnie będzie deptak? :D

(2015/06/26 14:49)
Jeszcze dobrze nie zaczęli a pan Tadeusz już widzi ,,druciarstwo,, :) może dajmy im chwilę a potem komentujcie co wyszło nie tak ???

Wirtualnych fachowców jak widać nie brakuje w tym kraju.

(2015/06/26 14:56)
Obsypują kruszywem te kanały więc szykują się aby zamaskować je asfaltem... ''drogi'' ''obywatelu85'' więc nie ma co siedzieć cicho!!! Kilka dni temu te kanały były doskonale widoczne... gołym okiem było widać że się nie nadają do użytku teraz je obsypano... Ciekawe kto nadzoruje przebieg tych robót drogowych... te kanały w całości i to wszystkie powinny być wymienione na nowe!!! są popękane i zniszczone doszczętnie!!! 

(2015/06/26 15:35)