Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie

/ 99 odpowiedzi / 9 zdjęć

Czyli pozostaje tylko czekać na następne innowacyjne projekty Przemka Gaika

A Novoosieckim podziękować za lata wyzysku, okłamywania nas, arogancji, nieudaczni*ctwa

 i co najważniejsze zadłużania nas wszystkich i naszych dzieci !!!!!!

plany Gaika to jak ananasy w moim ogródku hhihihihihihi nie wierze w ani jedno słowo .

(2014/06/11 07:59)

Moim zdaniem każda inicjatywa - ( bez względu czy komus się podoba czy nie) jest słuszna... jełsi nie robimy nic to cofamy się :(

 

(2014/06/11 08:50)
router. dokladnie! pieprzenie jak plany osieckiego. wszyscy gadaja na poczatku aby ich wybrac a potem gowno robia. dawajcie glosy na ruch narodowy! oni zrobia tu porzadek.

(2014/06/11 09:13)
Panowie i Panie ruszam z moją kampanią wyborczą. Oto moja "taktyka dla sochaczewa".

- bezpłatna komunikacja miejska
- bezpłatna woda
- bezpłatne ścieki
- bezpłatne pomyje
- brak podatku od nieruchomości dla firm
- inkubatory przedsiębiorczości
- asfaltowe drogi dla każdego
- odbudowa amfiteatru
- dopłaty 50% do rachunków energetycznych (wybudujemy elektrownie słoneczną na polach czerwonkowskich)
- bezpłatna propaganda tfu gazeta miejska (ziemia sochaczewska)
- dopłaty do obiadów w szkołach dla wszystkich
- żłobki dla wszystkich
- więcej pracy dla mieszkańców (moich znajomych i rodziny)
...


Jeżeli jakieś taktyki/obietnice mi się przypomną to dopiszę i też obiecam.
Ogólnie co chcecie to obiecam.
W przypadku gdyby obietnice dla dwóch grup się wzajemnie wykluczały to się nie martwcie bo i tak żadnej nie spełnię.

Głosujcie na mnie bo obiecuję najwięcej i gwarantuje że obietnic nie spełnię.
Kandydat szczery do bólu.PS. Jakby ktoś nie zauważył to powyższy tekst pasuje do wszystkich kandydatów. No może nie do Pani Pawlak ponieważ jeszcze nie zaczęła obiecywać.

(2014/06/11 10:36)
grzech bierz mnie na rzecznika jak juz dochrapiesz sie do koryta :)

(2014/06/11 14:57)
Spoko.
Jak już obiecuje to i Tobie mogę obiecać posadę.

Komu jeszcze?

PS. Jako rzecznik musisz umieć blokować komentarze i usuwać komentarze na facebooku i stronie sochaczew.pl

(2014/06/11 16:04)
To ja się piszę na stanowisko wicka...:) będę od przecinania wstęgi i chcę być fotografowany tylko w ładnych pozach...:) chyba jeden profil mam ładniejszy...:)
Grzechu obiecaj mi to...:)

Karol

(2014/06/11 20:39)

Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim MagistraciePrzemek Gaik temu wszystkiemu od dawna jasno i wyraźnie się przeciwstawia wystarczy wejść na http://gaik.e-sochaczew.pl/ potem na stronę : http://www.plandlasochaczewa.pl/ i... śledzić na bieżąco ...

(2014/06/11 20:43)
Tadeusz może masz rację przy tej pogodzie szansa na ananasy jest ale na super plan Gaika i jego zbawienie nie liczę wcale,powiem więcej nigdy nie wierzyłem w obietnice wyborcze nikogo,i teraz tez nie wierzę czy to Gaik czy kto inny,napisałem kiedyś że Pani Pawlak na burmistrza i tylko dlatego że niech może kobieta coś pokaże ale z bajek wyrosłem.

(2014/06/11 20:50)
karol997 
To ja też popieram Ciebie , ale nie wiem o co chodzi . Jak już dojdziesz do władzy to pamiętaj , że ja Ciebie popierałem . Karolu wickiem nie chcę być  , ale taki co finanse trzyma , to jest robota . Ja tylko taką robotę wezme

(2014/06/11 21:59)

WSZYSCY JESTEŚMY SOCHACZEWSKIMI PATRIOTAMI !!!

(2014/06/11 23:19)

tadeusz

pracuje nad tym.. w socho nie znam nikogo ale ostatnimi czasy zaciesniam wiezy przyjazni z biurem RN w wolominie :) moze cos na naszej ziemi sie wykluje :)

(2014/06/12 09:12)
Od dłuższego już czasu analizuję wpisy Tadeusza i teraz już jestem przekonany ,że to nikt inny jak tylko Pan Gaik . Oj widzę ,że zaczyna Pan naśladować  rzecznika burmistrza , który również ma tu , o ile dobrze liczę około 5 nicków , które wykorzystuję w ramach swoich potrzeb.Podobnie i Pan w swoich nickach , nie robi Pan nic jak tylko  wychwala , przechwala , a do tego obiecuje nierealne rozwiązania . Panie Gaik trochę przyzwoitości życzę.

(2014/06/15 08:59)
Ale przynajmniej jest uczciwy i z naszych pieniędzy nie płaci za klakiera. :P

(2014/06/15 09:31)

http://gaik.e-sochaczew.pl/ 

http://www.plandlasochaczewa.pl/ 

To jest jedyny jak do tej pory plan dla Sochaczewa.

(2014/06/15 13:41)
Bardzo mi schlebia , że Pan poczuł się i udzielił odpowiedzi na moje spostrzeżenia . Zapewniam Pana ,że moja opcja w stosunku do przyszłych kandydatów jest zerowa oczywiście  na starcie . Rzecz jasna  , że będę śledził poczynania wszystkich kandydatów .Utrzymując dobre kontakty z sąsiadami usłyszałem ostatnio od  sąsiada z parteru , który powiedział mi  mi , że to wszystko to wielkie gó...o i ściema przed wyborami . Tak naprawdę to nie wiem do końca kogo miał na myśli .

(2014/06/16 00:05)
z całą pewnością miał na myśli NOVOOSIECKICH !!!

(2014/06/16 00:33)

Zacznę od tego, że tym razem pobawię się jak „tadeusz” – będzie kolorowo, pogrubione i próby porównań – jego wpisów nie kasują to może i członek PO moich nie wykasuje.

„…Nasz Radny jak by nie spojrzeć od dawna na co dzień utrzymuje kontakt z każdym swoim wyborcom a i również z tymi którzy jeszcze się zastanawiali... na mapie naszego miasta trudno jest znaleźć radnego który mógłby dorównać zaangażowaniem codziennym w sprawy mieszkańców tak jak robi to Przemek Gaik i to od dawna...stwierdzenie że rozpoczął kampanię jest błędne on od dawna utrzymuje swoje Sochaczewsko-patriotyczne stanowisko…”  –  Boże ! aż bije obłudą, bałwochwalstwem i bezkrytycznym zaślepieniem bądź udawanym zaślepieniem, a jak ktoś sygnuje być może sam zainteresowany to pisze.

„…Gdyby wszyscy Radni starali się utrzymywać kontakt na równi codziennie przez swoją kadencję,tak jak to robi Radny Przemek Gaik i wykorzystując podstawowe środki przekazu informacji jakim jest www.youtube.com mieli byśmy pełny obraz działań wszystkich naszych Radnych…”  - fakt zarąbisty kontakt – wręczanie książek dzieciaczkom, plucie po władzach miasta oraz radzie miasta i tym samym po kilku tysiącach ich wyborców prze YT, brak nadzoru nad DPS, za to koleżanka platformiana (Delegaci sochaczewskiej PO RP na Zjazd Regionu Mazowieckiego): http://po.esochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=798&MediumID=144 , jakimś cudem bez wykształcenia medialnego staje się rzeczniczką szpitala zatrudnioną w dziale promocji i rozwoju ? Przyp. – radny jest członkiem Komisji Ochrony, Zdrowia i Polityki Społecznej ! Partyjny kolega Pana radnego ni stąd ni z owąd zajmuje się współpracą starostwa z biznesem Przyp. radny jest także członkiem, nawet wiceprzewodniczącym Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Jak za takie pieniądze Pan radny – jeden z etatowych zarządców powiatowych:

http://sochaczew-powiat.bip.org.pl/pliki/sochaczewpowiat/os_p042011gaikpp.pdf.pdf http://sochaczew-powiat.bip.org.pl/pliki/sochaczewpowiat/os_p_2012_gaik.pdfhttp://sochaczew-powiat.bip.org.pl/pliki/sochaczewpowiat/omz_gaik_przemyslaw.pdfwykonuje czynności które pozwalają na pracę także w innej firmie to znaczy, że tak na serio nigdzie dobrze i rzetelnie tak na 100 % nie wykonuje obowiązków. Dziwne jest także narzekanie starostwa na decyzję płacenia podatku przez szpital  - przecież pan od 2011 roku dodatkowy etatowy zarobił rocznie sporo więcej. Pan radny fakt , że sprytnie pozbył się konkurencji z PO, teraz próbuje sprytnie i konsekwentnie od czasu jak zaprzedał się za stanowisko i (średnią sochaczewską pensje) 7700 zł miesięcznie „sochaczewskiemu układowi zamkniętemu” niszczyć członków rady miasta (w szczególności radnego który wygrał dwoma glosami z członkiem rodziny pana zarządcy), burmistrza i ludzi im sprzyjającym. Na pytanie – CO PAN RADNY-ZARZĄDCA UCZYNIŁ WYMIERNEGO W TRAKCIE KADENCJI ? sprytnie unika odpowiedzi wysyłając swoje owczarki do walki z internautami na es. Którzy zamiast coś merytorycznego napisać kombinują jak zdyskredytować forumowicza wciskając od roku tą samą śpiewkę – „…ty taki a taki to twoje kolejne konto …” itd. itp. ale żeby coś konkretnego to na to ich już nie stać. Szanowne owczarki pana radnego-zarządcy ! dziś powiem , może napiszę wam coś ciekawego – nie glosowałem na obecnego burmistrza, nie byłem i nie jestem zagorzałym stronnikiem ani Rady miasta, ani władz miejskich ale TO WASZE WPISY ORAZ ZACHOWANIA STRONNIKÓW WŁADZ STAROSTWA ZBUDOWAŁY WE MNIE MUR MIEDZY WAMI, RADNYM P.G. ORAZ OPCJĄ REPREZENTUJĄCĄ WIĘKSZOŚĆ W STAROSTWIE, A MNIEJSZOŚĆ W MIEŚCIE ! Myślę , że nie tylko u mnie wasze zachowanie wzbudza odruchy wymiotne i chęć buntu. Wasze zacietrzewienie, negacja nawet dobrych decyzji, afera  w DPS i zaciemnianie jej, widoczne gołym okiem układy (a wciskanie nam, że oni są czyści, a miasto be), głosowanie przeciw odebraniu mandatu osobie skazanej i natychmiastowe zatrudnienie osoby w starostwie, radni pracujący w DPS itp. Można wiele wyliczać jeszcze ciekawostek, ale wy zamiast nas mamić i karmić obłudą powinniście zakasać rękawy swoich koszul i brać się za pracę twórczą i wymierną za te tysiące PLN które skubiecie co miesiąc z podatków ludzi zarabiających po 1200 netto na umowach śmieciowych. Nie macie krzty godności patrząc ludziom w oczy, ludziom często bezrobotnym, na zasiłkach lub pracującym ze te w/w 1200 zł, podczas gdy wy zajmujecie 5 różnych stołków i robicie ludziom wodę z mózgów.

Pan Panie Gaik jeszcze na żadne pytanie nie odpowiedział rzetelnie i wprost – ponawiam pytania:  1. CO PAN ZROBIŁ WYMIERNEGO I ODCZUWALNEGO DLA LUDZI W TRAKCIE SWOJEJ  KADENCJI NA STOŁKU WSPOŁZARZĄDZAJĄCEGO NASZYM REGIONEM ? 2. CO STAŁO SIĘ Z LUDŹMI PO KTÓRYCH PLECACH PAN WDRAPAŁ SIĘ NA SZCZTY WŁADZY PARTYJNEJ W POWIECIE ? 3. DLACZEGO PAN WYSYŁAŁ WNIOSKI-DONOSY NA CZŁONKÓW SOCHACZEWSKIEJ PO NA PRZEŁOMIE LAT 2010/2011, CO PANEM POWODOWAŁO OPRÓCZ CHĘCI WŁADZY I POZBYCIA SIĘ KONKURENCJI ? Może wreszcie Pan raczy odpowiedzieć plebsowi i nie oleje Pan po raz kolejny CZŁOWIEKA?! 

(2014/06/16 11:14)

Można wiele wyliczać jeszcze ciekawostek, ale wy zamiast nas mamić i karmić obłudą powinniście zakasać rękawy swoich koszul i brać się za pracę twórczą i wymierną za te tysiące PLN które skubiecie co miesiąc z podatków ludzi zarabiających po 1200 netto na umowach śmieciowych. Nie macie krzty godności patrząc ludziom w oczy, ludziom często bezrobotnym, na zasiłkach lub pracującym ze te w/w 1200 zł, podczas gdy wy zajmujecie 5 różnych stołków i robicie ludziom wodę z mózgów
wlasnie panie gaik... moze na ten temat porozmawia pan z wyborcami.. pan zeskanuje PIT-y za ostatnie lata? pan taki uczciwy to chyba zaden problem co? :)

(2014/06/16 12:31)
Czy jakiś moderator mógłby usunąć ten spam tadeusza?

(2014/06/16 13:18)
Tadeusz uspokój się, już mamy dosyć tego spamu.

(2014/06/16 15:21)
Jednego jestem już pewien.

NIE dla Pana Gaika.

Niech Pan Gaik podziękuje użytkownikowi tadeusz.

(2014/06/16 15:48)

"Tadeusz'u" szukam tu wypowiedzi rzecznika "Robert-cik" i nie widzę, daj jakiś link, może ktoś usuwa jego wpisy??

P.s. Jeżeli mogę o cos poprosić - przestańcie jak 3, 4-latki bawić się w kolorowanki! Odnoszę wrażenie że tu dzieciaki się zalogowały nie ujmując dzieciom bo często bywają mądrzejsze od dorosłych.  

(2014/06/16 17:05)
Wejdź, zobacz i zmień nasze miasto: WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL Panowie mamy temat:

Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie

Robert-cik pokazał jak bardzo gorąco za sprawą plandlasochaczewa.pl robi się w Magistracie nie traćcie nadziei.

(2014/06/17 08:30)
tadeusz a co ty tak jesteś za tym Gaikiem,na siłę widzę chcesz uszczęśliwiać ludzi jego osobą.

(2014/06/17 09:42)