Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie

/ 99 odpowiedzi / 9 zdjęć
tadeusz ,sorki ale chyba nie wierzysz w te cuda co to Gaik obiecuje,a co do planu to jak na razie najlepszy bo Gaik  jako pierwszy wystartował z wyborczą kiełbasa i swoim super planem,nie wiem czy ktos co to tu czyta i słucha daje wiare w te bajki. 

(2014/06/17 11:06)
I powiat Pana Gaika zgodził się na wycinkę ponad 300 drzew w Chodakowie.
Co Pan Gaik na to?

(2014/06/17 11:41)
no własnie jakoś cisza w temacie.

(2014/06/20 12:29)
I powiat Pana Gaika zgodził się na wycinkę ponad 300 drzew w Chodakowie.
Co Pan Gaik na to?

Aby takie zdarzenia jak w przypadku podłego wycinania drzew przez novoosieckich nigdy więcej nie miały miejsca!!! 

(2014/06/20 14:15)

teraz to on te swoje plany może sobie wsadzić w d...e.

jest w zarządzie powiatu - mógł interweniować(albo chociaż nagłośnić sprawę odpowiednio wcześniej) bo na pewno o sprawie wiedział

novjan

(2014/06/20 19:27)

http://plandlasochaczewa.pl/ !!! 

(2014/06/20 20:11)

bzdury to ty pleciesz i tyle , jest w zarządzie wiec na pewno to(pismo) do niego  dotarło i tyle - mógł nagłośnić/napisać na forum skoro nic nie mógł innego zrobić.

poczytaj te wszystkie swoje wypociny wielbiące Gaika - wiesz co osiągnąłeś? zrobiłeś negatywny PR Gaikowi bo chyba już tylko Ty go na tym forum popierasz(może nawet nim jesteś albo jednym z jego braci) - jeśli tak miało być - gratuluje - efekt osiągnięty

nie chciałbyś być na jego miejscu? - Widzisz jemu to nie przeszkadza - ważne ze kasa się zgadza na koniec miesiąca.

a ocene jego "doskonałych" pomysłów pozostawiam internautom

jeśli pan Gaik ma być alternatywą dla Osieckiego to ja mimo wszystko wole tego drugiego mimo ze jest fatalnym burmistrzem

novjan

(2014/06/20 20:50)

(2014/06/20 21:01)

Ja mam inną sondę – uliczną! :

Pan Maciej Małecki – 11 %

Pan Piotr Osiecki – 7 %

Pan Przemysław Gaik – 6 %

Pani Urszula Pawlak – 9 %

Pan Bogumił Czubacki – 5 %

Pan Jerzy Żelichowski – 9 %

Pani/Pan - Ktoś inny – 53 %

Krąży plotka po mieście, że od jakiegoś czasu członkiem sochaczewskiej PO stał się jeden z administratorów portalu społecznościowego  esochaczew, także do czasu aż się okaże czy jest to prawdą czy nie sonda wklejona przez ciebie „tadeusz” jest niewiarygodna ! Liczę, że masz na tyle oleum w dyńce by domyślać się z jakiego powodu – mała podpowiedź: istnieje możliwość manipulacji wynikami sondy ?! Proszę też nie pisać, że ja stwierdzam iż takie coś ma/miało miejsce, nie,  nie twierdzę, ale po aferze taśmowej dotyczącej ludzi PO możemy domniemywać takiego działania.

(2014/06/21 07:02)

Co do planu dla Sochaczewa to w ustach Pana Przemysława Gaik oraz gdziekolwiek pisany to jeden stek bzdur, kiełbacha wyborcza potrzebna tylko do kupienia głosów mieszkańców, a będzie podobnie jak na tych taśmach opublikowanych przez „wprost” tylko na mniejszą skalę. Ten Pan omamił sprytnie grupę ludzi z sochaczewskiej PO którzy pomogli mu przejąć władzę w powiecie, później zlikwidował struktury powiatowe i teraz ma pełnię władzy zarówno w PO RP (miejmy nadzieję upadającej) jak i w swoim stowarzyszeniu. Nadal Pan Gaik nie odpowiada na pytanie :– CO PAN ZROBIL WYMIERNEGO DLA LUDZI  BĘDĄC 3 LATA  W ZARZĄDZIE POWIATOWYM Z PENSJĄ 7700 zł / miesiąc ? Nie raczy Pan odpowiedzieć pomimo, iż jeszcze Pan nie jest pierwszym w mieście, już Pan olewa mieszkańców !

http://www.plandlapolski.pl

http://www.juliapitera.pl

Wystarczy dokonać porównania tych dwóch planów, przeanalizować pański Panie Gaik i nie mamy tu nic nowego, za wyjątkiem małej przeróbki dla potrzeb kampanii wyborczej na stołek burmistrza miasta Sochaczewa. JAK PAN ZOSTANIE BURMISTRZEM - NIE DAJ BOŻE !! TO Z 38 – TYSIĘCZNEGO MIASTA ZOSTANIE 20 TYSIĘCY MIESZKAŃCÓW  - PODOBNIE JAK W SOCHACZEWSKIEJ PO Z 40-PARU OSÓB JEST WAS 20.

http://www.plandlasochaczewa.pl/

BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSKA

TAŃSZA WODA I ŚCIEKI W SOCHACZEWIE

„..Zadaniem samorządu jest reprezentowanie interesu mieszkańców i rozwiązywanie ich problemów” – JAK PAN JAKO SAMORZĄDOWIEC REPREZENTOWAŁ MOJE JAKO MIESZKAŃCA INTERESY W CZASIE PAŃSKIEJ  KASENCJI ? Wręczał pan książeczki dzieciom i plwał na opozycję. Za 7700 zł miesięcznie! JAKI PROBLEM PAN ROZWIĄZAŁ ? Może remont Staszica lub Trojanowskiej?

PLAN DLA SPORTU - CZAS NA NOWE OTWARCIE

Animatorzy sportu” – ludzie z platformy, ze stowarzyszenia czy może kuzynostwo ??

Społeczna Rada Sportuile miesięczne zarobki takich „społeczników” wyniosą ?

SOCHACZEWSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

„- …budowanie życzliwej atmosfery..”  - nie musi Pan być burmistrzem by budować miłą i życzliwą atmosferę, przecież wystarczy posłuchać Pana na You Tube oraz poczytać pańskiego bloga,. Pańskie słowa mają się nijak i są daaaaleeeeko od tej „życzliwości”. Nie chcę człowieka który będzie tak życzliwy  dla mieszkańców miasta jak dziś dla 5300 wyborców obecnego burmistrza plus wyborców radnych reprezentujących większość w radzie miasta.

KULTURA I ROZRYWKA W LEPSZYM WYDANIU

„…- Jawne i uczciwe zasady współpracy z lokalnymi mediami.”   TAK JAWNE JAK WYSYŁANIE WNIOSKÓW O WYRZUCENIE CZŁONKÓW PO W 2010 I 2011 ROKU ?

POLITYKA KADROWA W SOCHACZEWSKICH URZĘDACH

- ciekaw jestem czy taka jak obecnie w PO , w szpitalu  w DPS i innych podległych starostwu?

SOCHACZEW MIEJSCEM PRZYJAZNYM DLA RODZIN

- rodzin Pana koleżanek i kolegów z „układu zamkniętego” ?

Jest Pan lepszy o Andersena i braci Grimm razem wziętych - podpowiedź bajkopisarze. Faszeruje Pan nas pięknymi bajkami, a skąd chce Pan czerpać kasę na te w/w – podwyższyć podatki od nieruchomości i gruntów o 100 czy może 200 %, bo przecież nie zwiększy Pan  obciążeń firmom skoro chce Pan przyciągnąć biznes, a ich też Pan zwolni z płacenia podatków na jakiś czas ? Chce Pan zaciągnąć kredyt w banku ?

Wg mojej znajomości pańskich poczynań, wypowiedzi, traktowania ludzi powinien Pan zniknąć z polityki i samorządu tak samo szybko jak Pan się pojawił, a może i szybciej, jest Pan niewiarygodny, mówi Pan o innych, że zaprzedają się za stołki, a oświeci nas Pan jak  i za co Pan zmienił w 2011 roku? Przecież cała PO wie i ta co opuściła szeregi i ci co pozostali w niej ze w 2010 woził się Pan z Panem Osiec kim , czyżby nic intratnego Panu nie zaproponował? Ja mam nadzieje, że ludzie nie dadzą się Panu omamić i nie oddadzą na Pana  Ich cennych głosów.

Co do „afery taśmowej” to moim zdaniem znajdą winnego, przypiszą go do PiS, że niby pracował i nagrywał dla PiS’u , premier z prezydentem zdelegalizują PiS, a Pana Jarosława zamkną do pudla i w ten sposób pozbędzie się PO konkurencji w wyborach do parlamentu w 2015 roku. U mas w mieście metodę robienia komuś czarnego pijaru się praktykuje non stop ze strony PO , jak nie platforma obywatelska to porozumienie obywatelskie. 

„tadeusz  wysłano: 2014/06/17 10:50

Żyjemy w jednym z Najdroższych miejscowości w kraju, Magistrat zagwarantował nam jedne z najwyższych stawek za wodę i wszystkich kosztów utrzymania naszych rodzin jakie można było zapewnić mieszkańcom. 

Większość z nas lwią część swojego budżetu domowego wydaje na opłacanie rachunków i opłacenie drogiego i mało wygodnego życia w Sochaczewie! 

Za decyzje Włodarzy miejskich płacimy wszyscy nic nie dostając w zamian aby żyło się nam lepiej. Podoba mi się plandlasochaczewa.pl i jak do tej pory nie znalazłem lepszej informacji dla Sochaczewa.”

„dragon36  wysłano: 2014/06/17 09:42

tadeusz a co ty tak jesteś za tym Gaikiem, na siłę widzę chcesz uszczęśliwiać ludzi jego osobą.”

Wydaje mi się Panie „dragon”, że ten „Tadeusz” ma już obiecane stanowisko naczelnika wydziału w Urzędzie Miasta, bo jak widać gość jest całkiem wygadany, pewnie ma ze 2 fakultety, albo ma wyznaczone co ma pisać, co można wkleić a czego nie ?! Pan Piotr, może Mariusz, Jakub, Dawid, Paweł mają umówione etaty i tylko czekają – „może się uda naszemu guru.”

Tyle z mojej strony na razie, poczekam aż poziom dyskusji stanie się normalniejszy bo na dziś zaczynamy sięgać dna, a ja zaczynam w tym uczestniczyć co mnie irytować zaczyna.

(2014/06/21 07:15)

Szanowny ROBERTcik właśnie o tej ''Gorączce'' jest ten temat :

Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie. W twojej wypowiedzi wyraźnie daje się odczuć Novoosiecką frustrację... 

(2014/06/21 07:49)
REWELACYJNE BAJKI DLA SOCHACZEWA

(2014/06/22 08:22)
Panie boloyang- Sochaczewianin 1980- lub, i to nick najważniejszy , ale o tym nicku w odpowiednim czasie NOVY SOCHO,  CZYLI PROSTO 
  BIDON NIE ŚCIEMNIAJ , NIKT WASZYCH KŁAMSTW JUŻ NIE KUPUJE. 

(2014/06/22 09:56)
Panie boloyang- Sochaczewianin 1980- lub, i to nick najważniejszy , ale o tym nicku w odpowiednim czasie NOVY SOCHO,  CZYLI PROSTO BIDON NIE ŚCIEMNIAJ , NIKT WASZYCH KŁAMSTW JUŻ NIE KUPUJE. 

Przepraszam, że się wtrącam w dyskusję. Uważam, że jak ktoś nie ma nic konkretnego w sprawie założonego przez kogoś tematu tylko przypisywanie innym użytkownikom posiadanie kilku kont to nie powinno się pisać nic. Załóżcie Panie/Panowie temat np. "Kto ma ile kont?" i tam dochodźcie, że "bolek" to ten i tamten , a "tadek" czy inny "ździcho" to też ktoś inny jeszcze. Ludzie kochani to już nudne jest, obrzydliwe i dla piszącej/piszącego haniebne, potwierdza osoba, że nie ma nic konkretnego do napisania tylko w kółko te same pierdoły. Ja też mam drugie konto którego nie używam nie wiem ile bo nie pamiętam hasła, a email którego kiedyś używałem też już dawno (z 5 lat) nie używany i pewnie administracyjnie wyłączony jest. I co mam się wieszać bo ktoś mi wyrzyga, że mam drugie konto. Osoby piszące podobnie do cytowanej powinny je,,,,ć się czyś ciężkim (by było skuteczne j..cie) w łby i może szare komórki wrócą tam gdzie być powinny? może?.

Co do w/w planów to spodziewam się rozwinięcia streszczeń, a wówczas będę komentował i zadawał pytania. Pozdrawiam i miłego niedzielnego popołudnia życzę.

(2014/06/22 11:51)
niezalezny

Czytając co Pan pisze , myślę , że ma Pan jakiś problem natury myślowej . Nie umie w/g mnie kojarzyć tematu. Ale podstawowe pytanie do Pana , co Panu przeszkadza dyskusja na temat ilości nicków. Ja się tym nie interesuję więc takie tematy pomijam , ale może dla kogoś innego jest temat do dyskusji . Dam Panu radę , jeżeli coś Panu nie leży to proponuję to pominąć na forum . Ot i po sprawie. 

(2014/06/22 12:45)
A mnie interesuje czy osoba publiczna jaką jest Rzecznik Pan Małolepszy korzysta z więcej niż z jednego nicka . Bo jeżeli tak jest , to te wszystkie głosy krytykujące innych sprowadzają się do jednego , który zmyślnie manipuluje poparciem dla rządzących. A ty niezależny nie trzymasz się tematu . Tematem nie są Twoje spostrzeżenia co do ilości nicków , a plan dla Sochaczewa. Jeżeli chcesz dyskusji na tema ilości nicków używanych przez Rzecznika to załóż swój wątek i wtedy tam podejmuj ten temat. Pozdrawiam wszystkich piszących.

(2014/06/22 13:00)
Pani/Panie szarma przeczytaj proszę mój wpis raz jeszcze ! Mnie właśnie w tym temacie nie interesuje ilość kont "kowalskiej" czy "iksińskiego" kim by ona/on nie był. Uważam, że "wielokontowość" co niektórych jest możliwa ale to widocznie  oni mają jakieś problemy.        W tym wątku czytam ten plan na bieżąco oraz czekam na dalsze pkt tego planu, a w późniejszym etapie na rozwinięcie - rozszerzenie o szczegóły planowanych przedsięwzięć gdyż na tym etapie są to informacje w formie haseł, czyli Pan Przemysław sygnalizuje nam jakie zadania stawia sobie do realizacji, ale bez szczegółów będą to tylko nic nie znaczące hasła.  Sorry, ale proszę czytać ze zrozumieniem i nie zarzucać komuś kogo może się znać (bo akurat ten nick sporo ludzi zna) czegoś co nie jest faktem. Miłego wieczoru !

(2014/06/22 20:26)

„zabczynski227” cytuję : „…co Panu przeszkadza dyskusja na temat ilości nicków…”. Przeszkadza to za mocne słowo, ale tematem założonym przez Pana „tadeusz’a”  nie jest ilość kont czy nicków lecz jak mniemam sprowokowanie konstruktywnej dyskusji na temat – „Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie”. Nie widzę w temacie słów „i ilości posiadanych przez użytkowniczki/użytkowników kont” czy cokolwiek co dotyczy ilości kont. Okazanie zwykłego szacunku osobie która zakładającej temat to dyskusja dotycząca tematu, a w tym  temacie planu Pana Przemka i gorączki w magistracie. W opisie ma Pan „normalny człowiek , katolik mający rodzinę , pracujący i to ciężko za 1800 pln”, a wiec jako normalny rozumie Pan Panie J. o czym i  ja piszę, czyli o  tym iż czekam na szczegóły i proszę nie wtajemniczać mnie w tym temacie kto ma ile kont bo mi to zwisa kalafiorem. Raz jeszcze miłego wieczoru i przepraszam za podwójny wpis.

(2014/06/22 20:43)
Panie niezależny

Czytam dokładnie , i doszedłem do wniosku , że ta dyskusja nie ma końca , więc ja ją kończę . Co do czytania ze zrozumieniem , to ja nie mam sobie nic do zarzucenia czego nie mogę powiedzieć o innych.Co do ilości nicków to pozostanę przy swoim , dla mnie jest ważne z jakich nicków , Pan rzecznik oczernia inne osoby na tym forum . Wszak to osoba publiczna.

(2014/06/22 21:50)
Do Pana Burmistrza OSIECKIEGO
Nie jest Pana największym przewinieniem , to ,że jest Pan słabym burmistrzem, nie mającym żadnej wizji rozwoju miasta , nie jest jeszcze najgorsze to , choć jest to moralnie nie do przyjęcia - zatrudnianie swoich popleczników. 
Pana , Panie Osiecki największym błędem jest to , że za swojego współpracownika ,a  na dodatek na etat rzecznika powołał Pan Małolepszego . Nam mieszkańcom rzecznik kojarzy się z osobą ciepłą , kulturalną , mający pełne rozeznanie w mieście , umiejący prowadzić partnerskie dyskusje , mający dar przekonywania .
  Ten Pan Małolepszy jest przeciwieństwem tego wszystkiego co wymieniłem . Jego tłumaczenia w sposób jaki przekazuje nie trafiają do odbiorców. Mało tego powodują w Nas odruch zwrotny . Tak, że Panie Osiecki, to jest przyczyna Pana porażki.

(2014/06/23 18:10)

tadeusz” #71427  wysłano: 2014/06/09 14:47,  „tadeusz”  wysłano: 2014/06/17 10:50

„Tadeuszek” vel Mariuszek ?! Ciekawy artykuł prawda ? JEREMIE na Mazowszu .  Moim zdaniem bardzo ciekawy i wymowny, ba jak dużo wyjaśniający w sprawach jakże „rewelacyjnego” planu dla Sochaczewa i oczywiście kolejny odnaleziony członek sochaczewskiej PO której to szefuńcio Pan Przemysław i jego powiatowa opcja tak intensywnie rzygają w kierunku burmistrza min w sprawach dotyczących zatrudnień kolesi, kuzynów itp. powołując się na górnolotne słowo „uczciwość”. Swoją drogą ile zarabia taki informator zatrudniony w starostwie ?

Kolejny ciekawy i czytelny artykuł http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=26971

dużo wyjaśniający min pkt. „POLITYKA KADROWA W SOCHACZEWSKICH URZĘDACH”  przedstawianego planu dla miasta przez Pana Przemysława Gaika. Następny dowód na ich tzw. „uczciwość”:http://www.e-sochaczew.pl/powiat/index.php?pokaz=news&id_news=35464, kolejna osoba z pierwszej strony władz PO, rozwijamy się, nie ma co ! PODOBNIE MAMY Z PLATFORMERSKIMI PLANAMI NA KRAJ !

http://www.plandlapolski.pl   http://www.juliapitera.pl  

CO MAMY Z TYCH PLANÓW ? NIC, ZA TO DODATKOWO MAMY TO CZEGO SPOLECZEŃSTWU NIE POKAZANO W TYCH PLANACH – USTAWĘ 67, AFERA ZEGARKOWA, HAZARDOWA, TAŚMOWA, KOLACYJKI ZA TYSIĄCE ZŁOTYCH (podobnie jak niektóre imprezki włodarzy w instytucjach im podległych - DPS MŁODZIESZYN )  - i tu pojawia się pytanie do Pana Gaika – CO KRYJE SIĘ U PANA POD TYMI PUSTYMI HASŁAMI ?? CO CHCE PAN PO CICHU ZAFUNDOWAĆ MIASTU I JEGO MIESZKAŃCOM ?? Patrząc na powyższe nic dobrego, a odpowiedzi od Pana się nie spodziewam gdyż nie tylko ja czekam już długo na odpowiedź na pytanie – CO PAN UCZYNIŁ WYMIERNEGO I KORZYSTNEGO DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU I MIASTA OPRÓCZ SZCZUCIA MIESZKAŃCÓW NA WŁADZĘ I ROZDAWANIA DZIECIAKOM KSIAŻEK ZA MIESIECZNĄ PENSJĘ KTÓRĄ OTRZYMUJE PAN Z NASZYCH PODATKÓW W WYSOKOSCI 7700 zł ? Ostatnio także rozdawał Pan nagrody na rajdzie rowerowym, stojąc w jednym m szeregu z jakże znienawidzoną w 2011 roku, a za chwilkę  kontrkandydatką na krzesełko burmistrza Panią Urszulą Pawlak. Jestem ciekaw „tadeuszu” jakie stanowisko obiecał ci Pan Gaik za takie czuwanie przed komputerem 22/24, wpisywanie tych bajek, a raczej zabawę w „kopiuj – wklej” bo za darmo to ja nawet pod pseudonimem nie chciałbym tyle czasu poświęcać i takie bajki ludziom pisać. Po aferze taśmowej to tylko patrzeć jak w Sochaczewie zniknie - http://po.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=798&MediumID=144 , a Pan i Panie ze szczytów tej listy pojawią się jako bezpartyjni startujący ze stowarzyszenia - http://przyjazne-miasto.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=4491&MediumID=322&sub=4489 , będą nam wmawiać niezależność swoją.  Poczekamy i posłuchamy „uczciwością” gęb wycierać nie damy, gdyż jeden mówi „nasze musi być na wierzchu”, druga „w polityce nie ma miejsca naprawdę i uczciwość

„dragon36 „ wysłano: 2014/06/17 09:42 tadeusz a co ty tak jesteś za tym Gaikiem,na siłę widzę chcesz uszczęśliwiać ludzi jego osobą.”

Dragonie nie dziw się, są dwie możliwości kim jest „tadeusz”, jedna i druga czeka na intratne i dobrze opłacone stanowisko. Może być po głębokiej analizie i trzecia osoba, ale mało szkół ma więc raczej na dobrze opłaconą fuchę nie ma co liczyć, ewentualnie z fizycznej na biurową zamienić.
„tadeusz”
#72061 wysłano: 2014/06/25 21:12

„... będące kwintesencją zakłamania i manipulacji... tym samym mieszkańcy mają prawo do wydania publicznej opinii dotyczącej osoby reprezentującej wszystkich mieszkańców i jej brzydkiego stylu pracy podczas nadchodzących wyborów...” 

Chłopie masz tupet w cytowanym fragmencie, w swoich plugawych wpisach próbujących np. mnie porównywać do osoby rzecznika burmistrza, [ale w sumie mnie to zaczyna cieszyć – boisz się !  a strach powoduje że zaczynasz drżeć, krzyczeć i wymyślać bzdury i idiotyzmy oczerniając i obrażając przy tym adwersarzy, nie masz konkretów w dyskusji, brak ci argumentów (bo w sumie jakich mi dostarczysz, że twój idol przez 3,5 roku za 7700 zł / miesiąc zajmował się blogiem, filmikami, pluciem we władze miasta i ich wyborców oraz wręczaniem nagród uczniom, takie mi przedstawisz argumenty? Innymi nie dysponujesz!) i dlatego sprowadzasz ty i tobie podobni każdy temat do rzekomej ilości nicków rzecznika. Zawsze osoby nie mające argumentów merytorycznych, dowodów namacalnych sprowadzają dyskusję do poziomu podłoża, gdyż to jest ich poziom dyskusji, tu czują się najpewniej, a sprowadzając ludzi normalnych do swojego poziomu pokonują nas doświadczeniem na tym poziomie.] choć może to i dobrze bo już wiem, że na przyszłość mogę kiedyś spróbować złożyć swoją kandydaturę gdzieś na rzecznika prezesa, firmy itp. Jeszcze jeden blockquote: „...Swoją drogą 4ry lata tych wstrętnonegatywnych fluidów i tego brzydkiego zapachu niechęci do wszystkich którzy starają się aby mieszkańcom żyło się lepiej no..”  - dzięki za opisanie sylwetki Pana kandydata na burmistrza „starogaikowego”, mam nadzieję , że nie trzeba na potwierdzenie wklejać linków do  filmików z you tube dokumentujących zachowania Pana Gaika w stosunku do demokratycznie wybranych władz miasta, a tym samym do Ich wyborców. Ostatni raz też chcę dodać, że utożsamianie mnie (co jak napisałem zaczyna mi sprawiać frajdę) lub tego nicka z Panem rzecznikiem lub kimś innym jest oznaką waszej słabości i niemocy. Jestem osobą indywidualną, mam jeden nick i jedno konto na esochaczew, nie zamierzam mieć więcej, a wg mojej analizy z Panem podpisującym się nickiem „tadeusz” mijam się min. 2 razy w tygodniu. Dodam że nie pracuje w Sochaczewie, nie jestem związany ani z  partią, ani żadnym ze stowarzyszeń [choć mnie w przeciwieństwie do Pana „tadeuszu (bo pan sam się zapisał) w okresie przedwyborczym za rządów w PO pani Pawlak zapraszano na zebrania i proponowano start z list w wyborach samorządowych, a właśnie ze względu  na wypowiedzi Pana Gaika ze startu zrezygnowałem}, pracuję poza Sochaczewem, podatki – dochodowy, gruntowy, od nieruchomości, za zakupione auta i inne haracze płacę jednak w Sochaczewie i nie chcę, nie życzę sobie by etatowy członek zarządu powiatowego brał 7700 zł / miesiąc za rozdawanie książek, ale by wykonywał rzetelną i wymierną robotę dla dobra mieszkańców powiatu i miasta, a wtedy może i 20 000 zł / miesiąc zarabiać. Sorry za może ciut ostry ton wpisu, ale ile mogę czytać frazesy „robert’cik coś tam, coś tam …”,  albo cholera wie do jakiegoś „bidona” snują porównania  itp. itd. choróbsko kogoś trawi, ucisk na kopułę, mózgojad już głoduje czy coś w podobie ?

(2014/07/02 11:01)

ROBER-tcik dajesz przykład jak bardzo  "Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie" 

Twoje bezwzględnie niegodne manipulacje rodem z czasów Gomułki i Bieruta!!! potwierdzają tylko niechęć do Novoosieckiej władzy w naszym mieście i jej niekompetencję, trwonienie naszych miejskich pieniędzy, i szastanie nimi bez wyobraźni, jednocześnie starając dojąc społeczeństwo jak tylko się da i starając się zakładać na siłe klapki podłej propagandy....  Mieszkańcy wyrazili jasno co o tym sądzą w sądzie na temat zmiany burmistrza w Sochaczewie a odpowiedzią na te oczekiwania jest na dobry początek....
WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL 

(2014/07/02 20:22)
Daj  już na luz z tą niby sondą .

(2014/07/07 08:53)

(2014/07/07 08:53)