Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie

/ 99 odpowiedzi / 9 zdjęć

ROBER-tcik dajesz przykład jak bardzo  "Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie

Robert e-sochaczew.pl to ostatnia niezależna enklawa którą nie da się manipulować w Sochaczewie. 
UPS... pomyliłem się  Urząd Miasta blokuje możliwość komentowania więc jedna jedyna istnieje możliwość którą wykorzystujesz rzeczniku prasowy.

Mieszkańcy wyrazili się jasno co o tym sądzą w sądzie na temat zmiany burmistrza w Sochaczewie a odpowiedzią na te oczekiwania jest na dobry początek....

(2014/07/07 09:47)

(2014/07/07 10:44)

"Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę i w Sochaczewskim Magistracie"

(2014/07/07 11:27)

"Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie"

WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL 

(2014/07/07 11:29)
od takich super planów to można z wrażenia dostać gorączki z tym się zgadzam.

(2014/07/07 11:36)

zaden gaik i zadnym burmistrzem!

co to za sonda? glosowalo 15 osob czy 20.. w tym "tadek" z 12 kont :)

w kazdym razie jesli bedzie sie na to zanosci ze p gaik jakos dziwnym trafem znajdzie sie w pierwszej 20-tce kandydatow na burminia to znajdziemy na niego jakies "tasmy kompromitujace"

nie mozna pozwolic na dalsze drenowanie tego miasta przez kolesi a to jest kolejna osoba ktora duzo gada a ... wyjdzie jak zwykle.

wybierajmy RN albo korwina.. to jest przyszlosc tego kraju. i nie zamkan nam ust pieprzeniem ze tylko glupia mlodzierz na nich glosuje.. glupia mlodzierz to siedzi na laweczkach workout w boryszewie i rozpijaja winiacze. 

(2014/07/07 13:00)
Tak niech Korwin przyjdzie i zostanie burmistrzem !!! hehehe

(2014/07/07 14:28)
warto zapytac! pogadam z nim w Sowie :)

(2014/07/07 15:56)
Tutaj wyjątkowo się zgadzam z Kacperskym aż sama sobie nie wierzę, to zwykły oszołom, pieniacz i awanturnik, skad w ogóle ten pomysł z tym Burmistrzem?

(2014/07/08 11:04)
WYBACZ z tym swoim dosyć wulgarnym językiem który wyrywa Ci się w kilku tematach subara wydajesz mi się ''metrosexuoanalnym'' zwierzem internetowym z rodowodem parafialnym żądlącym - czyli używasz do tego celu mało ładnie brzmiących określeń.
Jak mniemam jesteś sceptycznie nastawiona/y do  WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL 

(2014/07/09 22:56)
Czyli sam WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL  nie podoba Ci się? Czy Korwin na burmistrza? 

Czytając ciągle takie wpisy stwierdzam że nie tylko ja nie będę głosował na Pana Gaika.
Namówię także wszystkich moich znajomych aby tego nie robili.
Nie cierpię spamu.

(2014/07/10 07:03)
serio pisząc to tadeusz tym ciągłym namawianiem do głosowania na Gaika doprowadził do tego że nie ułatwił mi na kogo mam nie głosować.

(2014/07/10 07:51)
fakt..robi sie meczace i lekko juz smieszne nawet.... tadeuszu po prostu opiera sie na prostej zasadzie marketingowej.. widzisz produkt wszedzie to podswiadomie pozniej wybierasz go z polki... wydaje ci sie taki znajomy itd... a w naturze ludzkiej jest to ze czlowiek chce czuc sie bezpiecznie.. wybieramy zatem co znane.. co wydaje sie nam znane... prosta manipulacja, sztuczka marketingowa ale kiedy reklama przechodzi z subtelnej na natretna zaczyna dzialac wrecz przeciwnie i chyba zaczynasz to wlasnie osiagac.

(2014/07/10 09:42)
A może to wcale nie jest poplecznik Pana Gaika.
Może to jest sprytna kampania mająca nam obrzydzić kandydata poprzez wpychanie go wszędzie. Myślicie że obecny Burmistrz zrobiłby coś tak szczwanego? ;)

(2014/07/10 09:55)
A ja odbieram to tak :
Tadeusz namawia aby głosować na niego , i pytanie 
Kto zacz ten Tadeusz? Nagród jednak nie będzie , bo pytanie zbyt proste i odpowiedź nie jest trudna.
Grzechu nie doszukuj się czegoś czego nie ma. 

(2014/07/10 13:42)
Niektórzy szukają brzozy, inni trotylu a inni taśm.
Każdy czegoś szuka. Szukam i ja ;)

(2014/07/10 18:50)
ja akurat nie jestem zwolennikiem tego kandydata na kandydata i tego nie ukrywam.

(2014/07/10 20:09)
Robert-cik to Novoosieckie rządy pilarze buldożery, wyceny nieruchomości na wyrost z niekorzyścią dla podatnika. morderstwa ptasich dzieci (gniazd) To Novoosiecka klika niszczy bez wyobraźni i usuwa wszelkie piękno z naszego Sochaczewskiego środowiska ... 

(2014/07/10 22:36)

"Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie"

WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL  jest jak do tej pory jedynym planem dającym jasno do wiadomości że można w socho przede wszystkim  zadbać o wszystskich mieszkańców tak aby zaczęło nam się żyć znacznie lepiej i wygodniej..... np.: bez ''doliny krzemowej''

Żadnego z was nie namawiam do głosowania wystarczy wejść na

WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL bo mam nadzieje że się pięknie rozwinie po wakacjach ...

No i inni kandydaci kiedy chcą ruszyć ze swoim programem w Grudniu- do roboty!!!

Osiecki wystarczy ze raz nas oszukał !!!

Czy inni kandydaci nie mają jaj czy są po prostu leniwi lub tak bardzo ich programy są ściągnięte z PLANDLASOCHACZEWA>PL że wstyd na razie ich publikować ???

Co jak co... Przemek Gaik ma wielkie kule... skoro tak wcześnie zdecydował się na ujawnienie zarysu planów które nie polegają na niszczeniu ale na budowaniu tego co mamy w życiu najważniejsze, czyli budowaniu więzi między mieszkańcami... w darmowej komunikacji miejskiej gdzie ludzie nie będą się stresować przejazdem te więzi na pewno będą się wzmacniać....

Pozdrawiam

tadeusz  

(2014/07/10 22:47)
Obiecywać każdy może.

(2014/07/11 10:35)
mam wrażenie że tadeusz to nikt inny jak sam Pan Gaik ,nie daję wiary by ktoś był tak zauroczony ,a może to ktoś z rodziny.Z drugiej strony to ciekawe jak by Gaik wygrał i wyrolował obietnicami wszystkich, co by na to wszystko  powiedział by tadeusz tak w tej chwili zauroczony kandydatem.

(2014/07/11 10:50)
Tadeusz by zajął pozycje obecnego pana rzecznika :)

(2014/07/11 13:41)
Szanowny ''dragon'' wraźnie jesteś w błędne nie ma tu żadnego pokrewieństwa ani innych głębszych wartości po za najważniejszą,.... Sochaczew - Chodaków miejsce które kocham a którym do tej pory rządzili tzw. obcy mając nas mieszkańców przez całe dziesięciolecia w głębokim poszanowaniu (wyłączając rok wyborczy) okazując brak szacunku nam mieszkańcom i ziemi na której mieszkamy przez kolejnych burmistrzów :/Czubacki :/ Osiecki :/...... 

Przemek Gaik z krwi i kości pochodzi z tej ziemi, wie jak o nią zadbać, iak walczyć o jej dobro.  Poczekajmy na rozwinięcie  WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL niech się wykaże jesienią powie co należy zrobić i jak, za co, skąd na to pieniądze, Jak je zdobędzie, 

WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL 

(2014/07/12 23:56)
Szanowny tadeusz widzę że zawierzyłeś bardzo swemu guru ,no niech zbawi miasto ,tylko żeby nie zawiódł ,no oczywiście jeżeli wygra wybory ,bo szczerze by mi  było ciebie żal jak by wyszło inaczej .Z tym że juz kiedys był człowiek z Chodakowa i też nic nie zrobił.Bajki wszystko tadeusz zacznij realnie patrzec na wszystko co nas otacza, okłamuje i koryta pragnie ,a nas wyborcow to ma później sam wiesz gdzie.

(2014/07/13 08:28)