Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie

/ 99 odpowiedzi / 9 zdjęć
„tadeusz” #72608 wysłano: 2014/07/14 00:20

„….i twardo usuwa z polityki gnidy które starają się robić coś za coś za co nasi politycy plują na niego gdzie tylko się da, on jest zupełnie innym politykiem niż Novoosieccy którzy się wspierają tworząc grono wspólnej adoracji….”

OK, znam kilka, może kilkanaście osób z dawnego składu sochaczewskiej PO, więc proszę (choć na odpowiedź nie liczę, z powodu unikania konkretów przez watahę radnego Gaikadaj choć kilka – dwa (2) , a może z powodu wyrażenia się w liczbie mnogiej ze cztery (4) przykłady inicjałami, stanowiskami w dawnej strukturze PO tych jak to się taktownie wyraziłeś „gnid starających się robić coś za coś” ! Podaj nie krepuj się kto i za co chciał robić, a kariery w polityce nie zrobią na bank te „gnidy”. Wiesz ja jak chcesz to przytoczę przykłady osób z pierwszej strony http://po.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=798&MediumID=144 zatrudnionych w organizacjach, instytucjach zakładach i innych strukturach samorządowych podległych etatowemu zarządowi powiatowemu w którego za pensję ponad 7700 zł/ miesiąc  wchodzi twoje bożyszcze. Ja mogę zgodnie z prawem posłużyć się nawet nazwiskami gdyż nazwiska tych osób są dostępne w prasie i mediach i nie chodzi tu o serwisy społecznościowe, ale posłużę się tylko linkami, a osoby zainteresowane na poważnie same znajdą i wyciągną wnioski jak to uczciwy (zajmujący się przez blisko 4 lata kadencji występami na imprezach organizowanych przez urząd sobą reprezentujący rozdając książki i nagrody rzeczowe ufundowane najczęściej z podatków podatników  zarabiających najczęściej 5-krotnie mniej) i czym różni się etatowy członek zarządu od opluwanych przez siebie i jego watahę a nazywanych przez nich „novoosieckimi”. PROSZĘ BARDZO OTO 3 PRZYKŁADY OSÓB ZATRUDNIONYCH PO WYBORACH SAMORZĄDOWYCH W 2010 roku  z sochaczewskiej PO :

JEREMIE na Mazowszu 

http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=26971

Ratujemy życie - 200 kolejnych dawców szpiku

Nie będę wspominał o akceptacji (akceptacji nie papierowej bo nikt aż tak naiwny nie jest) działań naruszających opinię instytucji której jest także współrządzącym, a nigdzie nie wyczytałem by oponował – bo jest to nieuczciwe wobec LUDZI CIĘŻKO I UCZCIWIE PRACUJĄCYCH – WYBORCÓW, a mam na myśli działania akceptujące zatrudnienie w starostwie byłej radnej miejskiej skazanej wyrokiem Sądu, zatrudnianie zaprzyjaźnionych radnych np. w dps, o aferze nie będę już pisał. Także jak cię rozumiem „tadeuszu” osoby wyszczególnione w linkach z PO pracują charytatywnie co oznacza nie pobierają wynagrodzenia ? bo oczywiście tylko gnidy robią dla twojego boga coś za coś ! Człowieczku jeśli masz nas LUDZI za idiotów to czas najwyższy zweryfikować poglądy, a zerknąć w lustro, popatrzeć sobie w oczy i powiedzieć samemu sobie prawdę też by ci nie zaszkodziło. Tak dla ostatecznego zamknięcia sprawy krotności kont na esoch. to powiem ci jeszcze – nie glosowałem na Pana Osieckiego, nie znam osobiście człowieka (ale znam osobiście Pana Przemysława Gaika i kilka osób które chciał politycznie zniszczyć, dlatego tez będę namawiał na niegłosowanie na karierowicza rządnego władzy nawet kosztem pisania wniosków o wyrzucenie z po do regionalnego sądu koleżeńskiego w którego jest także składzie, a dowody są i można je zdobyć) i nie śpieszno mi do poznawania włodarzy żadnego szczebla. Dodam jeszcze, że do niedawna nie byłem nawet stronnikiem władz miasta, to twoje i tobie podobnych pisanina, plucie nie po władzy miejskiej ale w ich WYBORCÓW, LUDZI którzy na nich głosowali, a i twoim i moim psim obowiązkiem jest uszanowanie woli większości. Te wideoklipy, to gryzienie, zakłamanie, szczucie i tym samym zaciemnianie własnych działań negatywnych jest tak bijące po oczach,  że nawet ktoś z okularami jak denka od dawnej musztardówki z 5 km by zauważył, a od tego właśnie ja się do was zniechęciłem i moje wpisy były na początku nie atakujące, a chciałem uzyskać odpowiedzi, wt zaś zamiast odpowiadać wymyślacie kretynizmy z kilkoma kontami, bidonami, robercikami itp. itd. Pierdzielenie kota za pomocą młota, zmieńcie śpiewkę bo to nudne już się staje, zacznijcie odpowiadać rzeczowo treściwie i merytorycznie. Myślę, ba jestem pewien, że takim kąsaniem zniechęconych do was jest więcej. Wy chcecie wojen nie stabilizacji i pokoju, macie szacunek do kasy, ilości głosów, a ludzie latają wam k/4-liter.

To raczej mój ostatni wpis, wyjazd już jutro, przede mną ok. 1800 km autkiem. Miłego lata życzę !!

(2014/07/14 08:56)
Robert-cik ja miałem na myśli ciebie i całą Novoosiecką klikę która pozatrudniała w urzędzie miasta i placówkach podległych całe swoje rodziny niejednokrotnie na kilku etatach!!!(expres Sochaczewski opisał to wyjątkowo dokładnie)To o skorumpowanych bez-RADNYCH Novoosieckich piszę... to wasze ostatnie dni... trwonienia majątku miasta...   

(2014/07/14 10:26)
Panie Małolepszy jestem przekonany , że Pan za tą pensję żre schabowe z mizerią każdego dnia .Mam nadzieje , ze to się Panu już skończy . To tak w/g hasła z gnoju na urzędy i do koryta.

(2014/07/14 22:38)

"Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie"

boloyang vel Robert-cik nasz bez-rzecznik napisał:..a osoby zainteresowane na poważnie same znajdą i wyciągną wnioski jak to uczciwy (zajmujący się przez blisko 4 lata kadencji występami na imprezach organizowanych przez urząd sobą reprezentujący rozdając książki i nagrody rzeczowe ufundowane najczęściej z podatków podatników  zarabiających najczęściej 5-krotnie mniej) i czym różni się etatowy członek zarządu od opluwanych przez siebie i jego watahę a nazywanych przez nich „novoosieckimi”...

Robert-cik kłamiesz bezczelnie wprowadzając opinię publiczną w błąd.... do tego trudno się przyzwyczaić mimo 4rech lat podkopywania autorytetów wszystkich opozycyjnych polityków... 

Przemek Gaik osobiście wybierał i wręczał książki i nagrody rzeczowe przeznaczone dla wybitnej młodzieży naszego miasta i powiatu fundując ich zakup wyłącznie z pieniędzy prywatnych które to poprzez stowarzyszenie trafiały w ręce wyjątkowych dzieci które to są naszą nadzieją na przyszłość.

Natomiast nie ulega wątpliwości iż nasz obecny jeszcze burmistrz ze swoją świtą NovoOsiecką wręczając podobne nagrody robi to za pieniądze Magistratu więc zadam Ci takie samo pytanie. 
Czym różni się członek zarządu Przemek Gaik od naszego jeszcze burmistrza ?... 

UCZCIWOŚCIĄ............. drogi Robertcik choć nie do końca ufam czy zrozumiesz znaczenie tego pięknego słowa będąc filarem NoVoosieckiej obłudy, zakłamania, prowokacji,matactwa politycznego  itd........

To jest jak do tej pory jedyny plan dla Sochaczewa:
WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL 

(2014/07/16 17:43)
pod jednym z artykułów na blogu p.Pawlak zauważyłem masę wpisów pochlebiających,
min. radnych miejskich i nie tylko.
Te same nicki pojawiają się  wszędzie gdzie jest szkalowany obecny burmistrz wraz z rzecznikiem.

Ktoś tu ma mocne parcie na fotele w UM.

Często czytam wasze wypociny na tym  portalu( niestety innych rozrywek nie mam) i doszedłem do wniosku, że :
1. od początku roku na forum pojawiło się mnóstwo kont wychwalających p.Gaika,    p.Pawlak (przyszli kandydaci na burmistrza), a jednocześnie krytykujących obecną władzę miejską.
2. Właściciel każdego nowego konta jest obeznany w wielu sprawach , o których przeciętny obywatel nie wie.
3. "Każde nowe konto" jest wybitnym specjalistą w zarządzaniu miastem.
4. "Każde nowe konto" wszędzie szuka haków i minusów , które może przypisać władzy miejskiej.

Wniosek jest jeden :
Ludzie, którzy chcą wrócić do UM, opozycja miejska oraz kandydaci na burmistrza ostro pracują nad czarnym PR obecnego burmistrza, aby ułatwić sobie wciskanie kiełbasy wyborczej mieszkańcom.

Krótko mówiąc PO wraz z PZS pracują tak intensywnie jak chyba nigdy do tej pory :)

P.S.
Nie przejmujcie się moim wpisem, prezentuje on tylko moją opinię opartą na podstawie Waszych wypowiedzi na tym "wspaniałym portalu".

(2014/07/16 18:32)
Często czytam wasze wypociny na tym  portalu( niestety innych rozrywek nie mam. 

Panie Jarl , jeżeli Pan innych rozrywek nie ma , ani innych zainteresowań , to Pan jest po prostu ograniczony i nieszczęśliwy  człowiek . Normalni interesują się np. kinem , sportem , przyrodą i tak mógłbym wymieniać do rana , a Pan ma kaganiec na wiedzę , no cóż i tacy muszą żyć.

(2014/07/16 18:45)

"Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika Wywołały Gorączkę w Sochaczewskim Magistracie"

''Jeszcze-burmistrz'' sam sobie dzień za dniem robi czarny PR dzięki Robert-cikowi doradcy swojemu od psucia wizerunku i własnym mało eleganckim parciem za wszelką cenę na szkło za nasze pieniądze... oj w końcu szydło wyjdzie z worka i dopiero będzie afera hehehe 
Wściekają się pianę biją ale z końcem kadencji pozostanie tylko:
WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL 

(2014/07/16 19:17)
Często czytam wasze wypociny na tym  portalu( niestety innych rozrywek nie mam. 

Panie Jarl , jeżeli Pan innych rozrywek nie ma , ani innych zainteresowań , to Pan jest po prostu ograniczony i nieszczęśliwy  człowiek . Normalni interesują się np. kinem , sportem , przyrodą i tak mógłbym wymieniać do rana , a Pan ma kaganiec na wiedzę , no cóż i tacy muszą żyć.

Jeżeli chodzi o rozrywki, wyraziłem się mało precyzyjnie.
Otóż pisząc "niestety innych rozrywek nie mam" , miałem na myśli ,że nie są mi potrzebne.
Czytając wasze posty mam pełen wachlarz bajek, kryminałów, komedii, trylogii, mitów itp. itd.
Te forum przypomina mi : Trudne sprawy, dlaczego ja , ukryta prawda (może scenarzyści czerpią pomysły z Waszych wypocin).

P.S.
Jak zwykle osoby popierające p.Gaika, p.Pawlak obrażają ludzi z mających własne odmienne zdanie odmienne od oczekiwań ich "pryncypałów" (czyt. chlebodawców) np. cyt. wyżej "
Pan jest po prostu ograniczony i nieszczęśliwy  człowiek . Normalni interesują się np".
I tak w kółko :)

(2014/07/16 19:42)
Panie Jarlo , 
Jeżeli większość nicków jak Pan pisze uderza w Osieckiego tzn. nic innego , że jest to człowiek nie akceptowany . A co do parcia , w/g mnie nie różni się ono od parcia Osieckiego 4 lata temu . i jak mówi mój przyjaciel , oj ja to mam tych przyjaciół , to z Czubackim wtedy wygrałby nawet dobrze wytresowany koń , tak ludzie mieli dość może nie Czubackiego ale jego zastępcy. i tylko dlatego Osiecki został burmistrzem . Na szczęście ta jego kadencja już się kończy , i dla Nas mieszkańców im szybciej zapomnimy o tej pomyłce wyborczej , tym szybciej Sochaczew ruszy do przodu.

(2014/07/16 19:42)
Panie Jarlo , 
Jeżeli większość nicków jak Pan pisze uderza w Osieckiego tzn. nic innego , że jest to człowiek nie akceptowany . 

Większość nicków na tym portalu to jest może niecały 1% mieszkańców.Wiarygodność opinii na tym forum, jak i sond przeprowadzanych jest naprawdę nie wielka.Większość osób, która korzysta z tego portalu , wchodzi tu tylko dla ogłoszeń. A samo forum jest opanowane przez bardzo małą wąską grupkę, która uważa , że cały sochaczew myśli tak jak oni. 
Blogi, czy videoblogi na tym portalu też nie mają większego znaczenia.Tak naprawdę próba politycznego promowania się na tym forum przypomina wywieszanie banera na wewnętrznej stronie własnego ogrodzenia. 
Politycy "myślący", że przez te forum docierają do ludzi , po prostu mylą się.Oprócz Was samych i kilku takich jak ja ( jak to ktoś powiedział "ograniczony, nieszczęśliwych i nienormalnych) ludzi , nikt nie czyta działów poświęconych samorządowi :) 

(2014/07/16 19:54)
zapominasz kolego i to jest Twój podstawowy błąd , że to co tutaj jest napisane ukazuje się na e-sochaczew gazecie - dwutygodniku o nakładzie 8,5 tyś. sztuk. Gazeta ta rozchodzi się w mgnieniu oka i trafia pod sochaczewskie strzechy. A tam ludzie to analizują.

(2014/07/16 20:26)
Panie Jarl
A nie mówiłem ,że jest Pan ograniczony i nie przewiduje Pan nic do przodu . A na koniec Osiecki to najgorszy burmistrz w tym mieście . Dla Pana może i w porządku , ale Pan sam się ustawił .

(2014/07/16 20:42)
ludzie biorą bo jest za darmo. Po przeczytaniu artykułu wystarczy 1 tydzień i nic nie pamiętają.Najlepiej jest czytać wszystkie lokalne czasopisma, bo każde kreuje swoją rzeczywistość, a jak wiadomo prawda będzie leżała po środku :) 

Ja np. zaopatrzyłem się tylko raz w jeden egzemplarz darmowej gazetki. Może brałbym częściej gdyby każda strona zaczynała się konkretnym tematem, a pod nim same perełki z wypowiedzi osób udzielających się w zakładkach samorządowych :)A tak po co mam marnować miejsce w koszu na śmieci na coś co jest w internecie :)
P.S.Wszystkim lokalnym politykom i ich wyborcą życzę udanej kampanii i wygranych wyborów. Nie ważne z jakiej partii. I tak można pomarzyć że będzie lepiej, no ci co wygrają nie będą musieli marzyć :) 

Mi już wystarczy udzielania się na tym forum. Wracam do prawdziwego życia , ale czasem zajrzę do Was zobaczyć jak wygląda Wasza małą polityczna wojenka :) Miłych i udanych wakacji :)

(2014/07/16 20:43)
Panie Jarl
A nie mówiłem ,że jest Pan ograniczony i nie przewiduje Pan nic do przodu . A na koniec Osiecki to najgorszy burmistrz w tym mieście . Dla Pana może i w porządku , ale Pan sam się ustawił .

Miałem kończyć ale jeszcze 1 post.
No jestem ustawiony do końca życia.To dzięki obecnemu burmistrzowi pracuję jako spawacz w Boryszewie:) porostu żyć i nie umierać:)A jeszcze dzięki niemu zdałem egzaminy, dzięki burmistrzowi chodziłem do szkoły.Tak wogole to dzięki niemu żyje:)Przepraszam ale to mnie rozłożyło :)
P.S.jak rzucicie ciekawy temat, to podniosę wam ciśnienie:) już nie raz tak robiłem bo lubię czytać wasze wypociny:) 

(2014/07/16 21:51)
No Panie Jarl , nie chodziło mi wcale o ustawienie materialne , a o opowiedzenie się za Osieckim. No nic jest lato niech Pan odpocznie . Pozdrawiam i najlepszego życzę.

(2014/07/16 23:11)
Ciekawy jestem jak potoczy się debata najważniejszych kandydatów na fotel burmistrza!!!

(2014/11/03 01:13)
Dal mnie cały ten plan jest listą pobożnych i nierealnych życzeń, a może zwykłym chwytem reklamowy. Myślę, że Chodaków nie da szansy na po-rządzenie Panu Gaikowi, bo niby za co?

(2014/11/03 09:00)