Riposta - Following orders - National Geografic

/ 127 odpowiedzi / 6 zdjęć
Do Olafa . W Jaku 42 przeżyły 2 osoby w czasie startu coś nie zagrało z silnikami i nie mógł się rozpędzić  do prędkości oderwania.

(2013/03/15 15:41)
Polecam  do przeczytania artykuł redaktora naczelnego Przeglądu Lotniczego w najnowszym numerze. Jest to polemika z ekspertami posła Macierewicza. Miesięcznik można nabyć w Sochaczewie.

(2013/03/15 15:51)
  Po katastrofie ten feralny lot zakwalifikowano do lotów cywilnych.

Dlaczego w takim razie samolot skierowano na lotnisko wojskowe?

Więc nie mówcie do ku... nędzy że wszystko jest w porządku bo cała sprawa i procedury badania przyczyn katastrofy śmierdzą kałem na kilometr!

(2013/03/17 17:28)
Zgadza się Olaf, a a oddanie śledztwa Rosjanom przez Premiera pomimo że Prezydent Miedwiediew deklarował  inaczej , czyli wspólne śledztwo Polski i Rosji wraz z zaniedbaniem przy identyfikacji zwłok oraz  sprowadzenia wraku do Polski śmierdzi na dwa kilometry i wydaje się co najmniej dziwne i niezrozumiałe.

(2013/03/17 17:34)

moze i smierdza ale jedyni winni to polacy i tyle..

jak zwykle zasciankowe zakompleksione polaczki ,,, oskarzaja i opluwaja innych tylko nie siebie. to rosjanie!!! to niemcy!! to marsjanie!!! wszyscy tylko nie my popelnilismy bledy.

dajcie ku... juz z tym spokoj.. ladunki wybuchowe?? stalowa brzoza... posluchajcie tego co czym piszecie.. smieja sie z was na calym swiecie z tego co zrobiliscie z tej katastrofy

spierd... ci co przygotowali, ci co ochraniali, ci co planowali i ci co pilotowali i nikt wiecej...

(2013/03/18 08:10)
Czy ty rozumiesz to co  czytasz i piszesz bo ja właśnie napisałem wyżej to samo?, a jak  ty się  ich głupawym śmiechem przejmujesz to powiedz tym durniom z zachodu że  My Polacy utrzymujemy 1.5 mln miejsc pracy w zachodniej Europie.

(2013/03/18 10:09)

Szanowny Olafie nasz sochaczewski omnibusie,alfo i omego, dyskutujący na każdy temat. Ponieważ nie ma głupich pytań. Zadałeś pytanie : dlaczego cywilny samolot ( lot cywilny ) skierowano na lotnisko wojskowe?

Nie ma przepisów  zakazujących samolotom cywilnym lądować na lotnisku wojskowym.  Różnica polega tylko na tym, że na lotniskach wojskowych (NATO ) i wszędzie cywilnych podczas lądowania decyzje podejmuje kapitan załogi, a na wojskowych lotniskach Rosji kierownik lotów.

(2013/03/18 13:25)

Szkoda zdrowia kac. Tak ich ( jego) nie przekonasz. Natomiast zabiłeś mi ćwieka ze sprawą WTC. W sumie nie była to katastrofa lotnicza. Sprawę powini badać przede wszystkim eksperci budowlani. Tajemniczym jest to, że od uderzenia samolotu, który przeleciał przez konstrukcję żelbetową ( nie odbił się od niej ) WTC X 2 złożyła się jak domek z kart. Brakoróbstwo czy zamach?

(2013/03/18 13:36)
Olaf a czy przypadkiem to nie była decyzja śp. Lecha Kaczyńskiego lub jego brata o tym aby nie odchodzić na inne lotnisko?

(2013/03/18 14:09)
Skąd ty bierzesz takie informacje od przekupek na Jarmarku?
   Nie chodzi o końcową fazę lotu ale ogólnie na wyznaczenie tego lotniska co było karygodnym i chyba głównym błędem , a jeśli już tak zrobiono to Tusk popełnił przestępstwo kwalifikując ten lot i katastrofę do katastrof cywilnych stosując konwencję Chcagowską.
 Po drugie to wieża kontrolna na lotnisku nie wskazała lotniska zapasowego, brak decyzyjności, totalny bajzel w przepływie informacji to u naszych sąsiadów to standard. Wiesz co tak sie czasem zastanawiam czy gorsi od was byli  tylko Hitlerowcy czy również bolszewicy. Na mundurach zamiast SS będziecie mieli PO?

(2013/03/18 14:28)
W sumie Bronek nawet trochę podobny do Feliksa Dz.

(2013/03/18 14:31)
 CZY TO NIE JEST CHORE PAŃSTWO?

1. Podest pod pomnikiem Dzierżyńskiego miał ok. 30 x 30 m.
  2. Nowy cokół pomnika Słowackiego umieszczono na podeście ok. 10 x 10 m.

P

(2013/03/18 14:34)
Nie chodzi o końcową fazę lotu ale ogólnie na wyznaczenie tego lotniska co było karygodnym i chyba głównym błędem

A to nie była decyzja prezydenta i kancelarii prezydenta? Tusk im nie nakazał konkretnego lotniska
Ale ja się nie znam przecież.

(2013/03/18 15:32)

Grabiec

jest wiele ciekawostek odnosnie WTC.. czy rozdmuchane jest gdzie kolwiek to ze podczas uderzenia tych dwoch samolotow i zawaleniu sie wież zawalil sie rowniez 47 pietrowy budynek WTC 7 w ktorym miescily sie siedziby CIA oraz komisii SEC ktora scigala olbrzymi korporacje za rozne przestepstwa gospodarcze.... przypadek?

tak samo jak te rozmowy przez telefony komorkowe.. z pkt widzenia fizyki w 2001 nie bylo to mozliwe bez specjalnych urzadzen montowanych w samolotach dopiero w 2004 roku!

np. wiedzieliscie ze o wylaczanie telefonow komorkowych to bardziej zalezy koncernom komunikacyjnym a nie liniom lotniczym? a dlaczego? bo rozmawiajacy z samolotu ktory leci ponizej 10k stop moze zablokowac cala siec! dlaczego?

telefon widzi wiele stacji bazowych na raz i probuje nawiazac lacznosc z kazda z nich, do tego samolot leci z predkoscia ok 700km/h a komunikacja ze stacja bazowa trwa kilka sekund.. w tym czasie samolot zmienia pozycje a telefon znow chce sie laczyc tym razem z kolejna stacja bazowa.. tam nie zostal zamkniety kanal a tu juz probuje otwierac nowy.. przekazanie polaczenia nie moze nastapic bo tak na prawde nie zostalo ono jeszcze ustanowione.... nastepuje blokada.

powyzej 10k stop natomiast nie ma tego problemu bo.... nawiazanie polaczenia na tej wysokosci jest po prostu niemozliwe.

do tego czy jak dzwonisz do swojej mamy czy zony, za kazdym razem przedstawiasz sie z imienia i nazwiska i mowisz ze dzwonisz w slusznej sprawie i takie pierdoly????

slyszeliscie te nagrania? to jawna lipa!

(2013/03/18 15:45)

albo:

(2013/03/18 15:48)

A tymczasem najgroźniejszy terrorysta świata , główny wróg Ameryki  Osama Bean Ladeen jest leczony w najdroższej klinice w Arabii Saudyjskiej  jako honorowy gość USA, finansowane przez rząd Stanów Zjednoczonych.

(2013/03/18 18:55)
Bin Laden od kilu miesięcy nie żyje !!!

Ale pewnie ty, binienda, macierewicz i inne dziwadła od trotylu wiecie że on nadal żyje.

(2013/03/18 19:48)
Ty na prawdę jesteś  ograniczony , mowa o dniu zamachu na WTC , w tym dniu był leczony w klinice w Arabii Saudyjskiej.  Skoro jesteś taki nie gramotny i mało rozgarnięty  to może lepiej nie zaśmiecaj wątku i daj się wypowiedzieć innym

(2013/03/18 21:41)
No nie wiem Olaf. Ty tu powielasz teorie spiskowe wszelkiego rodzaju to może Macierewicz powiedział Ci że Osama żyje i przebywa w jakimś kurorcie. ;)

(2013/03/18 23:01)
Ty rozumiesz to co czytasz i piszesz, czy jesteś za tępy?

(2013/03/19 08:25)
Nic nie wpieni trolla bardziej niż obojętność na jego wpisy/posty na forum! Zamiast odpowiadać na zaczepkę wklejajcie poniższy tekst. Nie wiem czy to pomoże, ale na pewno nie dacie się wciągnąć w GRY TROLLA.

p.s. zaczynam odnosić wrażenie, że olafowi chodzi o to aby jak najmniej osób odwiedzało portal e-sochaczew.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Proszę, przestańcie karmić trolla!

(2013/04/09 16:37)
macierewicz wymysla kolejne rewelacje :) z sztuczna mgla nie przeszlo, teoria oslepiania pilota laserem upadla, stalowa brzoza jakos sie nie przyjela,,, ladunki wybuchowe punktowe jakios sie powoli rozmywaja na rzecz bomby podlozonej w kadlubie - to jest teraz na topie ale juz zapowiada kolejne rewelacje ktore powala wszystkich z nog... czyzby w tym zdarzeniu brali udzial kosmici? :)

(2013/04/10 15:23)
Kacpersky i kolegaelmo w takim razie odpowiedzcie mi na jedno pytanie skoro podważacie autorytet wybitnego naukowca uznanego i współpracującego z Nim NASA, Rolss Royce, Boening.
 Flaczego matody badań i ich wyniki prof. Biniendy są jawne i dostępne dla opini publicznej, a komisji Millera są utajnione?, wierzycie tylko w to co oni mówią i na tym się opieracie. Jeden członek z komisji Millera mówił też że sam szef tej komisji ukrywał dowody , ukrywał szczegóły które  powinny być poddane badaniom. Kolejna zamataczona sprawa i pewnie prawdy z oficjalnego  śledztwa długo jeszcze się nie dowiemy a może nigdy.

masz olafie zaslepiony pisiorskim swiatlem czlowieku swoich ekspertow. dalej przystajesz przy swoich teoriach? http://www.tvn24.pl/komorowski-mamy-ekspertow-ktorzy-nie-sa-ekspertami-czuje-sie-zmanipulowany,355443,s.html niestety bezmyslnymi istotami latwiej manipulowac... powtarzam ludzie myslcie troche

(2013/09/18 07:10)
Kacpersky ja już dawno zapomniałem i olałem ten temat a ty się bardziej pasjonujesz tym od Antosia, możesz dołączyć do jego komisji, grupy ekspertów, dla mnie sprawa nie jest wyjaśniona i nie mają tu nic do rzeczy moje poglądy polityczne.
 Z ostatnich wzmianek wynika iż Rosja zamierza przedłużyć swoje śledztwo, oznacza to  że robi to po to aby nie zwrócić wraku do badania, to ty nie myślisz  wynika jasno z tego że Rosja rozgrywa kolejne wybory w Polsce.

(2013/09/18 08:34)