Riposta - Following orders - National Geografic

/ 127 odpowiedzi / 6 zdjęć
Olaf możesz konkretnie punkt po punkcie wyliczyć co nie zostało wyjaśnione w badaniu katastrofy?

(2013/09/19 17:48)
1. NIc
2.Nic
3.Nic
4.Nic
5.Nic
.
,
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. itd.itd.......

(2013/09/19 17:58)
Olaf, Sokratesowi i tak nie dorównasz.

(2013/09/19 18:45)
Olaf zacytował spis faktów z raportu Macierewicza :D

A Rosja jakby chciała zabić Lecha to zrobiliby to po cichu i wyglądałoby to jak przyczyny naturalne. Jakby chcieli wyeliminować PIS to by zrobili to bez szumu Smoleńskiego.

(2013/09/19 18:58)
 Grzech głupoty gadasz , gdyby był oficjalny zamach  narazili by się na gniew narodu i komorowski przegrałby wybory. Ten zamach w ogóle nie wygląda jak zamach , widocznie tak był przygotowany wg. tego co podali Rosjanie  po cichu przez grupę szaleńców zw.  globalizmu Bilderberg

(2013/09/19 22:00)
z czego?
Skąd wy te nazwy bierzecie?

I przecież pisałem że jakby chcieli go usunąć i jakby bali się PISu to by zrobili to po cichu bez katastrofy lotniczej.

(2013/09/19 23:28)
A teraz konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi.

Jakie zagrożenie dla światowego pokoju mógł nieść człowiek który nie miał szans na reelekcje.
Człowiek który po październiku tego samego roku nie pełnił by już żadnej funkcji publicznej.

(2013/09/20 09:54)
 To się tylko tobie tak wydaje że nie miał szans, wg. waszych marks mediów. Zjednoczył 5 państw tworząc tzw. koalicję anty Rosyjską. Blokował interesy Niemiec i Rosji, dzięki czemu nie byliśmy tak jak teraz dojna krową.

Powiem ci to co powiedział Palikut" Rosja była gównem,jest gównem i zawsze będzie gównem" Oni nic nie mająb oprócz służb, wojaka i milicji, bez podległych żywiących ich krajów poumierali by z głodu. Myślę że też za Gruzję, niepotrzebnie się aż tak mocno w to angażował. To jest tak że mając własny gaz i różne możliwości kupowania go taniej z różnych źródeł kupujemy akurat od Rosji po najwyższej cenie na świecie. Może jesteś masochistą że nie wkur.. cię że gaz podrożał o 100 %, paliwa itd.itd. POpieraj ich dalej i patrz jak twój idol cie w ch..ja robi.

 Może jesteś tak naiwny że wierzysz Tusk obiecał i wynegocjował kupe kasy z Unii a przyjaciel Merker poparła Polske bo nas tak kochają. Otóż to wyglada inaczej, pani Merkell nas poparła ale nie za nic, my dostaliśmy kase którą w większości spożytkujemy na różne fajne cele, drogi, autostrady itd, natomiast materiały, surowce, technologie czy maszyny kupimy od Niemiec i w ten sposób na kazde 1 euro z Uni 75 centów trafia do Niemiec. Taka symbioza interesów tylko że Tusk stał się zakładnikiem własnych obietnica  i nasza gospodarka leży. I tak szczerze odnoszę wrażenie że po tym pier.. niku który zrobili tu rządzący obecnie ani Tusk ani Kaczyński nie mają zbytnio ochoty rządzić, bo w tej sytuacji to nie jest łatwe zadanie. Każdy woła daj, są różne zobowiązania a tu niema z czego.

(2013/09/20 12:03)
Olaf bądź chłopem i zdecyduj się wreszcie:1. Jeżeli tak jak twierdzisz był zamach, to kto za nim stał Rosja czy loża masońska?2.Wyjaśnij w jaki sposób tego zamachu dokonano?

(2013/09/20 14:11)
Olaf odpowie tak:

Nie wiem kto.
Nie wiem jak.
Ale na pewno ktoś.
I na pewno jakoś.
I na pewno za coś.
Lub chroniąc kogoś przed czymś.

Oczywiście ubierze to w bardziej skomplikowane zdania i wrzuci kilka nazw własnych.
A wszystko skopiuje z książki o tytule "podręcznik małego paranoika" autorstwa Antoniego Macierewicza.

(2013/09/20 14:31)
 Odpuśćcie już Olafowi. Bo On - podobnie jak Maciarewicz i jego pseudoeksperci wymyśla coraz bardziej odjechane teorie. 

(2013/09/20 14:51)
 Nic nie wymyślam,pokazuje wam tylko to czego nie widzicie i próbuje wam włączyć myślenie.

(2013/09/20 14:58)
Dawaj Dawaj.
Włączaj.
PiSz dalej.

Nie ma to jak pośmiać się w piątek.

(2013/09/20 15:59)
 No to chyba masz lustro, albo poczytaj co PISałeś :))))

 Grzech zamiast odcinać się głupowatymi ripostami zacznij więcej czytać na ten temat jak chcesz  poważnie dyskutować.


 Fakty nie maja żadnego znaczenia

 Zupełnie jak komuniści jak o czymś nie mówili to uznawali że tego niema. Zresztą większość członków PO to byli działacze PZPR. SĄ DOWODY!

 

(2013/09/20 19:22)
 

 Zupełnie jak komuniści jak o czymś nie mówili to uznawali że tego niema. Zresztą większość członków PO to byli działacze PZPR. SĄ DOWODY!

 

chyba nie mówisz o tym?Dlaczego PiS to postkomuna - 43 suche fakty

1. Andrzej Lepper- Wicepremier Rządu IV RP - wieloletni członek i działacz PZPR. Skazany prawomocnymi wyrokami za przestępstwa pospolite.

2. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP- członek PZPR do jej końca. Skazywał w stanie wojennym. Skazał między innymi Bronisława Komorowskiego z PO za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał m.in., że `demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc m.in., że nie jest on narodem wolnym i niepodległym'. Kryże jako przewodniczący Wydziału IV Sądu Okręgowego w Warszawie organizował też usuwanie sędziów wydających łagodne wyroki wobec działaczy podziemnej opozycji.

3. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych IV RP. PRL-owski prokurator od lat 70-tych.W krakowskiej prokuraturze prowadził kilka śledztw przeciwko działaczom Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

4. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP- członek PZPR w latach 1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. w czasie debaty sejmowej, indagowany na okoliczność przynależności do PZPR Jasiński nie przyznał się do tego, a w jego życiorysie zaprezentowanym posłom nie było na ten temat ani słowa.

5. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR, a następnie i Unii Pracy.

6. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD.

7. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR, będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

8. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP(członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

9. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

10. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, a w rządzie Leszka Millera główny inspektor ochrony danych osobowych.

11. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. W latach 80 członek PRON. Figuruje w materiałach służb specjalnych PRL jako tajny współpracownik o kryptonimach `Mieczysław' i `Przemek'. Z dokumentów SB znajdujących się w IPN wynika, że w styczniu 1988 roku Kowalski został zarejestrowany w dzienniku rejestracyjnym jako TW `Mieczysław' pod numerem 54803.

12. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR. Pracował w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury Fizycznej, kierowanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Był organizatorem kampanii prezydenckiej Kwaśniewskiego - został wtedy szefem słynnego autobusu `Kwach'. Po udanej kampanii Socha przez dwa lata pracował w pałacu prezydenckim.

13. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradcą ministrów Kołodki i Belki.

14. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR i pracował na nomenklaturowym stanowisku sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika `Czas', klasycznego pisma partyjnego `po linii i na bazie' (szefostwo z PZPR-owskiej nomenklatury, cenzura, wytyczne z KW itd.).

15. Krzysztof Śniegocki, Sędzia Trybunału Stanu IV RP wybrany jako kandydat PiS i LPR. W latach 80. jako radca ministerstwa rolnictwa aktywnie występował w sądzie pracy przeciwko wyrzuconemu z pracy za działalność związkową działaczowi `Solidarności'.

16. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP- członek PZPR do końca (1990). W latach 1987-1990 był zastępcą szefa Rejonowego Urzędu Spraw Wewnętrznych w Jeleniej Górze ds. polityczno-wychowawczych, był klasycznym oficerem politycznym, krzewiącym socjalizm wśród milicjantów i sprawdzającym czy nie chodzą do kościoła lub nie mają kumpli w opozycji.

17. Karol Karski (PiS) obecnie radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej. Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. Wtedy kiedy wszyscy przyzwoici ludzie wybory bojkotowali. Był jednym z tych ludzi którzy tworzyli ówczesny PRL i ochoczo opluwał na uczelni solidarnościowy NZS.

18. Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. Żeby było ciekawiej - od 31.12.2005 jest wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i nie ma tu żadnego konfliktu interesów lub niejasności.

19. Henryk Biegalski, nominowany i odwołany z funkcji szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, od 1969 r. do końca lat 80. był członkiem PZPR. Od marca 1982 r. należał do Komisji Bezpieczeństwa i Ładu Publicznego KW PZPR w Gdańsku.

20. Jerzy Bahr, 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie - w latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie (sekretarz ds. prasowych). Do stanu wojennego był członkiem PZPR. Za prezydentury Kwaśniewskiego był po Siwcu (od marca 2005) szefem BBN i członkiem RBN.

21. Krzysztof Czabański, mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. `Sztandaru Młodych' i `Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.

22. Stanisław Podlewski, mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.

23. Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.

24. Tomasz Gąska, mianowany 25.07.2006 nowym wiceprezesem Radia PiK z nadania PiS - były PZPR-owski aparatczyk, który strzegł linii partii i bronił stanu wojennego. Był członkiem PZPR, sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej w tygodniku `Fakty' i zastępcą redaktora naczelnego tej gazety od 1979 roku, przez stan wojenny, aż do upadku komunizmu, odznaczony medalem im. Janka Krasickiego. Używając pseudonimu Tomasz Hellen pisał m.in. peany na temat WRON, a w tekście `Jaka może być partia' nawoływał do odrodzenia w PZPR `ducha leninowskich zasad'.

25. Jan Sulmicki, kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym. 14.12.2006 zrezygnował z kandydowania z "powodów rodzinnych".

26. Maciej Giertych były członek PRON i Rady Konsultacyjnej przy gen Jaruzelskim poparł dekret o wprowadzeniu stanu wojennego i delegalizację Solidarności. Wiosną 1989 roku brał udział w obradach "Okrągłego Stołu" jako doradca Gen. Jaruzelskiego.
Nigdy nie został zarejestrowany jako Tajny Współpracownik, ponieważ SB uznała, że jest wystarczająco przydatny jako współpracownik zupełnie jawny. Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego (PRON) - organizacja polityczna utworzona w okresie stanu wojennego przez PZPR i podporządkowane jej stronnictwa polityczne oraz organizacje katolickie w celu propagandowego wykazania poparcia społeczeństwa dla polityki partii, a w szczególności wprowadzenia stanu wojennego.

27. Ryszard Bender także członek PRON i poseł na Sejm PRL. Vice-prezes PZKS, które oficjalnie poparło wprowadzenie stanu wojennego w 1981.Obecnie senator LPR. W wyborach 2007 r. startuje z list PiS.

28. Janusz Maksymiuk z Samoobrony, negocjował z PiSem jak mówi J. Kaczyński `najlepszą od 17 lat koalicję rządową' .W PZPR od 1975 do końca. Umieszczony na liście krajowej PZPR w wyborach '89 obok takich tuzów jak Kiszczak, Kania, Florian Siwicki, Rakowski. TW "Roman". Figuruje w kartotece ogólnoinformacyjnej wydz. II BEiA UOP. zarejestrowany pod nr 46734 dnia 15.07.83 przez Pion VI RUSW Oleśnica. Nr archiwalny 60430/I, nr mikrofilmu 60430/1. Miejsce archiwizacji WEiA del. UOP we Wrocławiu. Data zaprzestania kontaktów 27.09.89.

29. Stanisław Łyżwiński, wiceprzewodniczący Samoobrony. W czasach PRL był członkiem ZSL, w III RP zaangażował się w działalność powiatowej organizacji SLD. Świadomy i tajny współpracownik SB.

30. Bolesław Borysiuk wybrany do KRRiT za zgodą Kaczyńskich. Był strażnikiem "jedynie słusznej linii Roberta Kwiatkowskiego", przez lata prezesa TVP z ramienia SLD i jednego z czarnych bohaterów afery Rywina . Do PZPR należał od 1971 r. `Bolek nie jest lubiany, silne poparcie ma tylko wśród byłych aktywistów PZPR i SLD, szczególnie tych z frakcji Millera'

31. Irena Okrągła, powołana 01.12.2005 przez ministra Ziobro na stanowisko zastępcy prokuratora generalnego. W 1985 r., pełniąc funkcję wiceszefowej Prokuratury Rejonowej w Sopocie, podjęła decyzję o aresztowaniu Jarosława Malca, działacza opozycji, zatrzymanego przez milicję w czasie rozlepiania plakatów nawołujących do bojkotu wyborów do Sejmu.

32. Wiesław Jan Kurowski, członek Rady Politycznej PiS - tajny współpracownik `Sławek', `Radosław', `Jacek'. Na stronie PiS pan Kurowski nie figuruje na liście członków Rady, ale - co ciekawe - w wersji angielskiej strony dalej jest jej członkiem.

33. Jarosław Netzel - szef PZU, z ramienia PiS, podejrzewany o malwersacje, będący w kręgu podejrzeń w sprawie przecieku, zatrzymany przez ABW pod zarzutem mataczenia.

34. Konrad Kornatowski - szef Policji, prokurator z ramienia PiS, zatrzymany przez ABW pod zarzutem mataczenia. Jego nazwisko pojawia się w "raporcie Rokity" z 1991 r. opisującym nadużycia MSW w latach rządów Wojciecha Jaruzelskiego (tajemnicza śmierć Tadeusza Wądołowskiego na komisariacie kolejowym MO w 1986 r.).

35. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - oskarżony o spowodowanie przecieku, zatrzymany przez ABW pod zarzutem mataczenia. Członek PZPR od 1986 r.

36. Piotr Ryba - kandydat do Rady Nadzorczej TVP, współpracownik wicepremiera RP, oskarżony o korupcję, zatrzymany przez CBA

37. Andrzej Kryszyński - pracownik ratusza kierowanego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, rekomendowany przez Andrzeja Urbańskiego - szefa kancelarii prezydenta RP i prezesa TVP z ramienia PiS, oskarżony o korupcję, zatrzymany przez CBA.

38. Artur Piłka - doradca Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, oskarżony o handel narkotykami, zatrzymany przez Policję.

39. Stefan Meller - Minister Spraw Zagranicznych w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza. Do 1968 r. członek PZPR.

40. Jan Kobylański - sponsor Radia Maryja, biznesmen mieszkający w Urugwaju. Oskarżany o kolaborację z hitlerowcami w czasie II wojny światowej. Słynny z wielu antysemickich wypowiedzi.

41. Wojciech Dąbrowski - wojewoda mazowiecki z nadania PiS. Usiłował pozbawić mandatu Prezydenta Hannę Gronkiewicz-Waltz. W 1996 roku policja zabrała mu prawo jazdy na ponad rok za przekroczenie liczby dozwolonych punktów karnych. W 2006 roku został zatrzymany za jazdę po pijanemu na rowerze i ukarany zakazem prowadzenia pojazdów na 2 lata. Ponadto okazało się, że Dąbrowskiemu nie odebrano wtedy prawa jazdy ze względu na wcześniejszą sprawę.

42. Piotr Cybulski - poseł na Sejm RP z listy PO. W styczniu 2006 r. odszedł do PiS. Okazało się, że był członkiem ZSMP i PZPR, co wcześniej zataił. PiSowi to nie przeszkadzało i do dziś jest członkiem KP PiS.

43. Jan Robert Nowak - główny propagandysta Radia Maryja, wspierającego PiS. Kontakt operacyjny SB o pseudonimie `Tadeusz'.

(2013/09/20 20:03)
Fakty Olaf.

(2013/09/20 20:27)
 Fakty,fakty, możesz jeszcze dodać  Burmistrza Bogumiła i wielu innych lokalnych, Lepper tam był  88-90, to się faktycznie na działał, ale czy to nie z twojej partii mówili że:"Tylko krowa nie zmienia poglądów"?  nota bene nie zmienia to faktu że nie potraficie i nie nadajecie się do rzadzenia: Rząd Suchockiej zakończony olbrzymim bezrobociem  i katastrofalnym stanem finansów Państwa, Buzek to samo plus 40 mld dziura budżetowa, Bauc błagał wtedy żeby mu ktoś ułożył budżet , nagrodę za to dawał i  teraz jeszcze gorzej. Tusk jest świetnym politykiem od pijaru, zakładania partii itp. ale niestety nie ogarnia rządzenia krajem.

(2013/09/20 21:49)
Olaf,

Oni wszyscy byli umaczani. WSZYSCY. I prawica i lewica i PO i PIS i nowa prawica. WSZYSCY.
SLD przynajmniej się nie ukrywa.
Parafrazując twoje media to i młodzieżówki są umaczane bo ich rodzice byli umaczani.

(2013/09/21 14:20)
 Umaczani moim zdaniem to ci którzy donosili, którzy byli niby w Solidarności a jednocześnie latali na dywanik do sekretarza KC, inni nabierali w partii doświadczenia politycznego. Weź jeszcze pod uwagę ilu zwykłych ludzi wtedy zwerbowano do parti bo bez tego nie dostałeś mieszkania, talonu na trabanta itd, notabene nie spędzałeś wakacji w Słonecznej Bułgarii w domu w wypoczynkowym Drużba. Nie dostałbyś paszportu, wizy, awansu  zawodowego itd. Jednym słowem taka demoralizacja społeczeństwa. Coś za coś. Tylko kto przejął media i państwowe przedsiębiorstwa przekształcając w prywatny biznes, byli ubecy. To jednak nazywam zdrada Okrągłego Stołu, bo należało sprywatyzować  te firmy Programem Powszechnej Prywatyzacji/ tak jak mówił początkowo Wałęsa po 100 mln w papierach wartościowych i każdy by zrobił z tym co chciał/ a oni się uwłaszczyli za friko. To zrobiły  te hieny: Geremki, Michniki itd. czyli całe Żydostwo.
 

 sld też masz skłonności , już gorzej nie można. Tutaj pójdę sobie pod prąd ale podam ci przykład .PO(Unia Wolności) podczas prywatyzacji cukrowni prawie ich nie likwidowało a SLD może być nazwane jako główny likwidator Polskiego Przemysłu.

(2013/09/21 20:36)

(2013/09/23 08:01)
Zgadzam się ze środkowym nagłówkiem.
Ciągle ten Kaczyński Jarosław rzuca obelgami w urzędującego prezydenta.


Mam pomysł na kolejny numer W Sieci o ojcu Rydzyku.

Najpierw współpracował ze służbami bezpieczeństwa
Potem oszukał stoczniowców
Teraz manipuluje społeczeństwem zgarniając fortunę.

(2013/09/23 10:06)
Ty się lecz, sam te niestworzone teorie wymyślasz?
 Twój przypadek to bardzo poważna sprawa.

(2013/09/23 11:20)
Ojciec Rydzyk jakimś cudem wyjechał na zachód. Dostał wszelkie możliwe papiery. Posiedział tam dłużej niż mógł i mimo to żadna kara go nie spotkała.
Plus wszelkie papiery na jego temat są zamazane w IPN.
Pytanie kto je zamazał i dlaczego?
Jakie wtyki miał rydzyk w IPN że zniszczyli dokumenty na niego?

(2013/09/23 11:40)
 Jakim cudem? Po prostu był cwaniakiem od małego. Jako ministrant odłączył się i uciekł z pielgrzymki  do Watykanu,  w Watykanie uciekł , potem to już się potoczyło: RFN praca w Niemieckiej rozgłośni Radiowej- tam się nauczył fachu. A co do IPN pytaj może Bolka , on papiery pobierał/wypożyczał/ i oddawał niekompletne. Dziwne ze Monice Olejnik i Lisowi przyznał się do współpracy, a prawicowych historyków i redaktorów Gazety Polskiej nawyzywał. Ma jeszcze odrobinę honoru że uważa to za rzecz haniebna i wstydliwą tak z tego wynika.

 Jak opowiada Rydzyk   pomysł otworzenia Radia Maryja wydawał się wtedy mało realistyczny i nierealny jednak wiara i determinacja oraz łaska Boża pozwoliły że jednak powstało to Radio.

 A tak w ogóle to przestań mnie męczyć tą polityką, ja już ci nie odpisze, pogadajmy o sprawach  naszego miasta

(2013/09/23 14:00)