Robert-cik gdzie jesteś?

/ 7 odpowiedzi
Podobno politycy są jak dzieci jak ich nie widać i nie słychać to zawsze coś broją :) gdzie zatem jest Robert-cik czyżby po prawie 4rech latach manipulacji usiadł spokojnie na tyłku??... jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Robert-cik co knujesz w swoim pokoju jaką szykujesz kolejną ''mnipulkę'' jaki ''niusek'' doczekać się nie mogę kolejnej farsy ku odzie do manipulacji.... Jaki kolejny paszkwilek pod 10tym nickiem lub oficjalnie????  
tadeusz jak ci tak brak tego człowieka to ul. 1-maja idź i se pogadaj.

(2014/10/25 08:30)
tadeusz miej litość ,chłop w tej samej marynarce na każdym filmiku ku czci Osieckiego ,widać słabo płacą za rzecznikowanie ,to co ma się wysilać i dementować fakty przedstawiane przez forumowiczów jak na nowe ciuchy szef nie daje.

(2014/10/25 09:35)
tadeusz twój "idol" Robercik jest jak widać zaganiany,lista honorowych pochlebców Osieckiego jest długa z każdym trzeba zrobić filmik ku czci pryncypała,aby sypną miejskim groszem.

(2014/10/25 11:12)
:(( ROBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERT RoooooooooooBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERT
gdzie jesteś!? hop hoppppp ? :((

(2014/10/25 12:21)
Faktycznie odkąd Małodobry musiał się zabrać za wybory to kilka ników zniknęło.
Teraz Janiak podobno dostał prikaz, że ma ogarniać forum za Małodobrego. 
Więc Tadeusz musisz się bardzo postarać i grzecznie poprosić aby Robercik zaszczycił cię swoją obecnością.  Wtedy w nocy po kresce na luzie wróci... 

(2014/10/25 21:37)
Panowie, przykro mi to pisać, ale naiwni jesteście! Taki koleś jak Bidon bez mieszania nie może żyć! On jest, tylko pisze pod innymi nickami i to takimi, o jakie byście go nawet nie posądzali! A ile ich ma! Niektóre użył zaledwie kilkukrotnie, inne częściej, są i takie, które założył zaledwie kilka dni temu. A Wam się wydaje, że wrzuty robi tylko z kilku - nie! Z tych kilku wrzuca tylko to, co chce, żebyście zauważyli jako jego!

(2014/10/26 01:36)
No i wydało się co broił Robert-cik... Panowie zacząłem się gościa bać... cała ekipa Novoosiecka w swojej determinacji utrzymania władzy bezwarunkowej jest w moim mniemaniu do  pominięcia podczas wyborów... 

(2014/11/09 12:46)