Rodzicu czytaj ulotki szczepionek . POWIKxNIA POSZCZEPIENNE: DECYDUJ 名IADOMIE!

/ 56 odpowiedzi / 4 zdj耩
ochooo, mamy antyszcepinkowców w Socho ... :-)

(2018/03/20 08:52)
Mo瞠 za duzo powiedziane . Po prostu walczymy o Wolno嗆 Wyboru :)

(2018/03/20 09:57)

oko
Co to znaczy antyszczepionkowiec? Ka盥y powienien mie prawo wyboru!!! Nie musz je嗆, pi teogo co kto, bo kto tak stwierdzi. Na temat szczepionek prosz si zapozna G牞IEJ w temacie i dopiero zabiera g這s!!! A nie powiela farmazony co maedia rozpowszechniaj.

(2018/03/20 11:35)
Co to znaczy antyszczepionkowiec? Ka盥y powienien mie prawo wyboru!!! Nie musz je嗆, pi teogo co kto, bo kto tak stwierdzi. Na temat szczepionek prosz si zapozna G牞IEJ w temacie i dopiero zabiera g這s!!! A nie powiela farmazony co maedia rozpowszechniaj.
Tak si ska豉da, 瞠 ca趾iem du穎 na ten temat wiem, i mysle 瞠 jest to poziom G牞IEJ (chocia brzmi chu**wo). Wi璚 zabieram g這s !!!
Nie s逝cham mediów i nie ogldam mediów, a Ty klepiesz bzdury ;]

(2018/03/20 12:28)
Mo瞠 za duzo powiedziane . Po prostu walczymy o Wolno嗆 Wyboru :)
Pyatnie:
- czy to walka o wybór ?
- czy o zdrowie Twojego dzicka ?
- czy Tylko o wolno嗆 wyboru ?
W tej kwestii jest pare aspektów, które trzeba rozwa篡 i w tym przypadku nic nie jest czarno-bia貫. Jest sporo na ten temat opracowa i im wi璚ej czyta貫m, tym mniej by貫m przekonany która opcja jest dobra. Ma這 jest 廝óde niezale積ych, a jak s to maj ten sam pierwiastek skrajno軼i - za i przeciw.
Jak masz co czego nie widzia貫m, prosze o linki i dane wydawnicze, ch皻nie si zapoznam. ;-)

(2018/03/20 12:33)
Proponuj rozpocz望 te ruch antyantybiotykowy, 鈍iatowe koncerny farmaceutyczne zarabiaj na szczepionkach i antybiotykach mnóstwo pini瘽i璠zy przecie. A jak ju wywalczycie brak szczepie i pokonoacie te pazerne koncerny, to zorientujecie sie, 瞠 oni nie produkuj ju szczepionek, 瞠 teraz produkuj ma貫 trumienki dla Waszych dzieci, a i dochody pewnie z tego wi瘯sze b璠.

(2018/03/20 13:20)
szipen chodzi o wybór cz這wieku, czytaj ze zrozumieniem, chcesz szczepi - szczep, nie chcesz - nie szczep a nie zakaz szczepienia. bierzesz to na w豉sn klate, ty jestes za to odpowiedzialny i nikomu nic do tego. mozesz prowadzic edukacje, pisac ze cos jest niedobre lub dobre ale kur.... pozwól mi wybra.

to samo z aborcj w przypadkach uzasadnionych tj. gwa速y, dzieci warzywa po urodzeniu itp.. zostaw wybór, po chu** wchodzic z butami w czyjes zycie, jak twoja córka czy siostra brutalnie zgwa販ona przez 10 zwyrodnialców chce urodzic i wychowac to dziecko, OK, nikomu nic do tego ale jesli ktos nie chce to mów ze moze to byc nie dobre czy dobre, juz to prze趾ne ze wogole ktos kto nie znalazl sie w takiej sytuacji 鄉ie sie wypowiadac co dla mnie dobre, wuj z tym ale .... zostaw wybór tej osobie.

(2018/03/20 14:00)
linu, ale po co Ci linki, opracowania itp.?
Dlaczego ludzie nie mog sobie wybra tak jak jest to na Zachodzie? Liczba chorób ro郾ie jedynie w mediach, bo statystyki i dane mówi zupe軟ie co innego ni medialne epidemie, wi璚 dlaczego kto nie mo瞠 sam wybra i zdecydowac czy bardziej boi sie ewentualnej choroby, która przyjedzie lub nie i ewentualnych po niej powik豉, które przyjd lub nie ni powik豉 poszczepiennych, które sie pojawia lub nie.
Tylko prosz nie argumentuj tego powrotami chorób i smierci wszystkich je郵i wzro郾ie liczba nieszczepionych, bo to nijak si ma do rzeczywisto軼i i krajów gdzie jest ten瞠 wolny wybór w sprawie szczepie.

Szipen zapomnia貫 tylko o tym, 瞠 do brania antybiotyków nikt nikogo nie zmusza. Tu jest w豉snie wolny wybór. Nie raz i nie dwa mia貫m przypisany antybiotyk, którego nie wykupi貫m. Straszenia 鄉iercia nawet nie skomentuje :)

(2018/03/20 14:30)
linu, ale po co Ci linki, opracowania itp.?

Tylko prosz nie argumentuj tego powrotami chorób i smierci wszystkich je郵i wzro郾ie liczba nieszczepionych, bo to nijak si ma do rzeczywisto軼i i krajów gdzie jest ten瞠 wolny wybór w sprawie szczepie.

Ale ja nkomu nie zabraniam, pytania by造 czysto do w豉snej oceny...
Ja osobi軼ie, je郵i mia bym dzi ma貫 dzieck,o raczej pozosta bym przy szczepieniu.
Ale to moja autonomiczna decyzja, kazdy robi co chce, a linki ... Poptrzebne do dalszej edukacji w tym temacie, bo naprawde przeczyta貫m sporo na ten temat i sporo obejrza貫m ;>

(2018/03/20 14:38)
Zacze這 si w Sochaczewie. Koniec nauki. jakie opetanie z ta ciemnota, tylko jak choroba i strach u d........to do lekarza.

(2018/03/20 15:18)
W inernecie sa m康re i g逝pie tre軼i. Dlaczego te drugie tak poci庵aj ludzi. Dlaczego m康ry lekarz, profesor nie jest wys逝chany tylko jaki szarlatan?

(2018/03/20 15:19)
Ja bym w ramach wolnego wyboru chcia je寮zi lewym pasem bo jestem lewor璚zny. I niech nikt mi nie mówi, 瞠 to nie jest tylko moja sprawa bo inni je盥膨 od prawej - przecie nie musz je寮zi t sam ulic ja. Wolny wybór, moja decyzja. Nie zmuszam, inni mog je寮zi jak chc.

(2018/03/20 15:22)
I tak samo - mam prawo pali w moim domu czym chc - to, 瞠 pal 鄉ieciami, plastikiem albo zdech陰 krow to jest mój wybór. Jak si komu nie podoba przecie mo瞠 nie wdycha.

To jeszcze podrzuc inny temat - jak tam chemitrials? Truj nas Niemcy z samolotów czy nie?

(2018/03/20 15:24)
Ka盥y obywatel jako jednostka spo貫cze雟twa ma niezbywalne prawo do decyzowania o swoim zdrowiu. Jest tylko jedno ale, jeste鄉y istot spo貫czn i 篡jemy w spo貫cze雟twie i musimy bra odpowiedzialno嗆 nie tylko za swoje zdrowie ale tak瞠 za zdrowie ca貫j spo貫czno軼i w której funkcjonujemy. W krajach na zachodzie gdzie nie ma obwi您ku szczepien jest wyra幡ie zaznaczona ta obywatelska odpowiedzialno嗆 / szczepienia na poziomie prawie 100% /

(2018/03/20 15:38)
Wespi chemitrials to stare poczciwe smugi kondensacyjne /gazy wylotowe z samolotów kondensuj帷e si w atmosferze na danej wysoko軼i . Obecnie nad Sochaczewem smugi kondensacyjne tworz si za smolotami lec帷ymi na wysoko軼iach powy瞠j 7694 m.

(2018/03/20 15:48)
Grabiec, ja to wiem. Ale inni wiedz swoje lepiej ;)

(2018/03/20 15:50)
Otó przeczyta貫m ze zrozumieniem. NIe w ka盥ej kwestii nale篡 dawa ludziom wolny wybór 篡j帷 w spo貫cze雟twie, które przyj窸o okre郵one zasady. Szczepienia maj sens je郵i zaszczepione jest 100% populacji. Je郵i ilo嗆 osobników niezaszczepionych ro郾ie, to choroby wyplenione dekady temu wracaj i nara瞠ni na zachorowanie s równie zaszczepieni, Dlaczego? Bo szczepienia nie dzia豉j wieczniem, bo system immunologiczny z wiekiem zaczyna szwankowa, bo przy okazji innych chorób jeste鄉y podatni na dodatkowe infekcjel, itd. Daj帷 wybór w kwestii szczepie przekre郵amy kompletnie ich cel, czyli maksymaln eliminacj choroby w szczepionej populacji. Tu nie ma miejsca na wybór, tak jak nie mo瞠sz wybra ilo軼i posiadanych 穎n w jednostce czasu, storny drogi, któr autem i wielu innych rzaczy. Brak szczepienia powinien by zdecydowanie karany,

(2018/03/20 15:54)
Szczawiu, nie strasz, ironicznie ostrzegam.

(2018/03/20 16:15)
No tak ostrzegasz, ale czym? 妃ierci? :) S瘯 w tym, 瞠 strzaszenie 鄉ierci w przypadku nieszczepienia jest takim samym absurdem jak mówienie, 瞠 weganie bardziej s nara瞠ni na z豉mania bo maj s豉be ko軼i, przez brak spozywania produktów mlecznych, bo tylko mleko te ko軼i wzmacnia swoj wit. D. To jednak nieprawda a tylko wmówienie spo貫cze雟twu takich rzeczy sprytn wieloletni propagand. My郵, 瞠 jednak ci co nieszczepi dzieci bardziej sie boj powik豉 poszczepiennych niz wydumanej epidemii i 鄉ierci nas wszystkich a tym bardziej ich dzieci. Piszesz, 瞠 szczepienia dzia豉j tylko w przypadku zaszczepienia 100% populacji. OK tylko, 瞠 takiej wyszczepialno軼i nigdy nie by這 i nigdy nie b璠zie, bo w tym kraju, jak zreszt w wi瘯szo軼i szczepi si tylko dzieci. Populacja to my wszyscy a my doro郵i si nie doszczepiamy i nikt nas do tego nie zmusza. Szczepionka nie dziala ca貫 篡cie, wi璚 ta wyszczepialno軼 naszej popluacji jest na bardzo niskim poziomie.
Naprawde nie zastanawia Was to, ze wszedzie wokól mówi si o epidemii odry a wystarczy zajrzec w liczby zachorowa na stronach PZH i okazuje sie 瞠 tej odry w tym roku jest kilka razy mniej ni w zesz造m? Ze w niekórych krajach, ba niekórych, zdecydowanej wiekszosci krajów zachodnich nie ma przymusu szczepien i tam epidemii nie ma, ludzie nie le膨 na ulicach martwi? Nie zastanawia Was to w jaki sposób nieszczepione dziecko jest zagro瞠niem dla zaszczepionych? Przecie uwa瘸cie, 瞠 szczepionka chroni przed chorob to nawet nieszczepione, które musi najpierw by przede wszystkim chore nie zarazi tego szczepionego. Skoro brak szczepie powoduje powrót choroby to dlaczego czarna ospa nie wraca? Przeciez nie szcsepi sie na te chorobe od wielu wielu lat? Skoro szczepi sie tez od wielu wielu lat przeciw odrze to czemu liczba zachorowan wcale nie maleje? Mniej wiecej co 5 lat jest dok豉dnie taka sama?
Czy nie zastanawia Was to, 瞠 jeszcze 40 lat temu 鈍inka, odra czy rózyczka to by造 normalne choroby, na które chorowa這 niemal瞠 ka盥e dziecko a teraz sa to smiertelne choroby którymi straszy si 瞠 wróc (cho nigdy nigdzie nie odesz造) jak przestaniemy sie szczepi?
Czy 鄉igacie co roku do przychodni szczepi帷 sie przeciw grypie, której powik豉nia sa du穎 gro幡iejsze dla osób starszych ni innych chorób przeciw, którym si szczepi dzieci?

(2018/03/20 16:49)
@Szczawiu, bierzesz jakie 鈔odki poparwiaj帷e percepcj ? xD
Gdzie Ty tam widzisz 鄉ier? ....i z tego co kajarz, mleko jast dla cielaków, nie dla ludzi. Raczej .... :]
妃igam co roku na szczepienie przeciw grypie, i o dziwo nie choruj na gryp od dawna ... ale to mo瞠 by przypadek.

(2018/03/20 17:22)
@Szczawiu bawisz si w doktora Googla, po co? A tak do przypomnienia to Hiszpanka spowodowa豉 鄉ier wi璚ej osób ni poleg造ch w I Wojnie 安iatowej.

(2018/03/20 17:50)

(2018/03/20 18:26)
Sczawiu,
nie tylko choroby, ale równie powik豉nia wynikaj帷e z ich przebycia, prowadz do 鄉ierci, dlatego w豉郾ie o niej mowa.
S o wiele bogatsze 廝ód陰 witaminy D ni mleko, poza tym przy nas這necznieniu naszej cz窷ci Europy i tak zalecana jest suplementacja (pewnie kolejna propaganda ;)).
Poczytaj o powiklaniach od chorób (wspominasz o odrze, 鈍ince i ró篡czce), na które s obowi您kowe szczepienia. Sprawd jakim zagro瞠niem jest ró篡czka dla kobiet w ci捫y. Sprawd zachorowalno嗆 na odr w Polsce i na Ukrainie porównaj dane z wyszczepialno軼i na odr w obydwu krajach. Wyszczepialno嗆 w Polsce jest jedn z wy窺zcyh w Europie (info za PZH), póki co.
O czarnej ospie te poczytaj, dowiesz si dlaczego nie wraca i co musi si wydarzy by wróci mog豉.
To samo z gryp. Poczytaj o epidemiach na 鈍iecie, zwró uwag na daty, sprawd ilo嗆 epidemii od kiedy szczepienia s powszechne w Europie.

(2018/03/20 20:47)

oko

(2018/03/20 23:39)

oko
https://www.youtube.com/watch?v=DybLUGo8xp0
https://www.youtube.com/watch?v=AwhCKGjnf-w
https://www.youtube.com/watch?v=EeVNjq4hHC8
https://www.youtube.com/watch?v=pySfDjfEhHI
https://www.youtube.com/watch?v=NfhEtAH0sYA

ale smugi kondensacyjne...

(2018/03/21 00:23)