Rondo na Żyradowskiej w końcu koniec z tym .

/ 20 odpowiedzi / 2 zdjęć

• konto usunięte

Podobno mają likwidować to niby rondo na Żyrardowskiej albo modernizować , cos wiecie wiecej na ten temat ??  W końcu koniec z tym czymś , i moich nerwów bo za każdym razem jak jede tam i widzę ten wstrętny garb to mnie ch...j bierze !!!
 O którym ty rondzie piszesz, na Żyrardowskiej jest rondo  na skrzyżowaniu z Obwodnicą!

(2015/02/08 11:48)
kiedyś planowali remont-modernizację ronda przed wiaduktem,Piłsudskiego-Towarowa-żeby go tylko nie zlikwidowali bo zagmatwają ruch

(2015/02/08 18:50)
 O którym ty rondzie piszesz, na Żyrardowskiej jest rondo  na skrzyżowaniu z Obwodnicą!

Tempaku przecież nie o tym na obwodnicy bo to jest rondo !!!!!!!!!!  Domyśl się teraz o jakim garbie z dziurami , pretami itd piszę .

(2015/02/08 20:22)
kiedyś planowali remont-modernizację ronda przed wiaduktem,Piłsudskiego-Towarowa-żeby go tylko nie zlikwidowali bo zagmatwają ruch

Zagmatwany to ty jestes !!!!!!!
Ja mam nadzieje że w końcu to coś w pizd...u z tam tond zniknie !!!!!!!

(2015/02/08 20:24)
Gza analfabeto  idź najpierw do szkoły i naucz się  ortografii, bredzisz coś bez ładu i składu i jeszcze masz pretensje że nikt nie wie o co ci chodzi gamoniu. Głąbie to coś o czym próbujesz nieporadnie napisać jest na ul. Licealnej nie Żyrardowskiej, no tak musiałbyś sobie kupić Globus Sochaczewa żeby to wiedzieć. I trochę grzeczniej proszę.

(2015/02/08 21:00)
To chyba ty tylko nie rozumiesz trzeba ci tępaku napisać jak dzieciakowi , mmm ty globusie jeden a może pogrzebaczu ????

(2015/02/08 21:30)
Weź troglodyto idź do  dżungli, puszczy, tam twoje miejsce analfabeto.

(2015/02/08 23:17)
do -Gza--ty synu peta i dulawy,potomku wróbla i dzikiej świni,ty przypadkowy zwyciężco w wyścigu plemników-nie chlaj tyle ćwoku,myslisz że tylko Ty umiesz ubliżać wyskrobku? rodzice  zrobili Cię tłuku na próbę i zapomnieli utylizować !tu piszą kulturalni ludzie schudnij a życie stanie się dla Ciebie i Twojej rodziny piękniejsze

(2015/02/09 16:46)
do -Gza--ty synu peta i dulawy,potomku wróbla i dzikiej świni,ty przypadkowy zwyciężco w wyścigu plemników-nie chlaj tyle ćwoku,myslisz że tylko Ty umiesz ubliżać wyskrobku? rodzice  zrobili Cię tłuku na próbę i zapomnieli utylizować !tu piszą kulturalni ludzie schudnij a życie stanie się dla Ciebie i Twojej rodziny piękniejsze

Ale żeś po mnie pojechał robroyu !!!!!!!!!!   Zaraz sie załamie i zamknę się w sobie !!!!

Ale szczerze mogłeś coś lepszego wymyslić bo to co napisałeś to miałem taką polewe !!!  poczytam sobie to pare razy !!! debilu , synu ojca grzmota i matki błyskawicy !!!!!!!!! 
Wez lepiej młotek i pierdol...j się w łeb pedale !!!!!!!!!!

(2015/02/09 20:05)
No pokulaliśmy się całą rodziną ze śmiechu.

Panowie!!!!!! I wszystko to z powodu małego ronda??????? Gratuluję !!!!!
:)))))))))))

TEN WĄTEK NALEŻY MIANOWAĆ KULTOWYM. Cytaty powinny funkcjonować na porządku dziennym jak te z Rejsu, albo Seksmisji.

(2015/02/09 23:39)
do-wbienko-tego Gza to  demotywator śmiertelnie ubódł ! kiedy brakuje argumentów-ostatnimi wyzwiskami są "komuch" , "ubek" i "pedał",jeszcze ze dwa razy szczeknie i zdechnie,skąd się biorą tacy sfrustrowani żeby na forach zaczynać od ubliżania? myślą że nikt im nie odpowie ze strachu ?

(2015/02/10 00:16)

@robroy

No ja nie wiem kto kogo bardziej ubódł. Ale do spółki wszyscy urządziliście taka polkę galopkę, że czytając można było boki zrywać. Z postu na post sytuacja stawała się coraz bardziej absurdalna. To się nazywa dopiero eskalacja dialogu nie na temat :)))
Bo moje musi być "mojsze" niż "twojsze"? Dzień Świra jak malowany :))))

(2015/02/10 10:37)
pozwolcie ze sie w czuje w dyskusje... juz ... k**a p**a mać ale żescie barachlo z tego watku zrobili :)

(2015/02/10 12:09)
chłopaki !ja się nie czuję winny za zrobienie szamba z poważnej sprawy,a rondo to poważna sprawa,obawiam się że zainstalują tam światła -- głupio i drogo , ale profitów nie ma od rzeczy mądrych i tanich,Gza zaczął - Gza umilkł , bo wytrzeźwiał ale żeby chociaż - "przepraszam"...., a do -deluxe-oglądam takie składanki,zapisuję w zakładki i jak mam doła to oglądam,pozdrawiam

(2015/02/10 18:00)
źle skopiowany link robroy, Gza chciał wylać żółć bo mu się rondo nie podoba, zbudowane kiedyś tam, które  rozjeździli tłuki kierujący tirami. By chociaż napisał jakieś krytyczne słowa , sypnął parę krótkich i długich o tych niedouczonych kierowcach bombowcach. Poniękąd kierowcy tirów są często  są po WKK, gdzie  są trochę inne kryteria oceny umiejętności, po prostu Wojsko zapłaciło za kurs, wojsko  wymagało  kierowców więc dostało tylko  że ci pseudo kierowcy zapomnieli że Sochaczew to nie poligon.

(2015/02/10 20:51)
Kur...wa co za tłuki jeba...ne na tym forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeden mądrzejszy od drugiego banda darmozjadów popaprane cioty !!!!!!!!!!

(2015/02/12 08:55)
Nie pisze tu dlatego bo nie chce mi się dyskutować z baranami !!!!!!!!!!!!!

Spadam z tond bo jak czytam te ............ to mi rzygać sie chce

(2015/02/12 09:00)
 Ale zjeb, niema co!. Skąd to coś wypełzło?

(2015/02/12 10:03)
Rondo ???   Wyspa dziurska !!!!!!

(2015/04/12 18:27)