Rowerki 2016

Hej Witajcie.

Kilka latem temu na tym forum stawiałem swoje "pierwsze kroki" związane z zapoznawaniem osób lubiących wypady na rowerki.

Wtedy to zapoznało się kilka osób, z którymi nadal mam kontakt i czasem gdzieś jeżdzimy. Oczwiście jak czas i pogoda nam na to pozwala :)

Pisaliśmy sporo na tym forum, w różnych wątkach. Umawialiśmy się i jeździliśmy. Było fajnie.

Niestety jakiś czas (chyba z roczek albo i później) rozmowy na forum zamarły. Pojawiały się na nim ciągle te same osoby ale nastała na nim cisza.

My oczywiście mając numery kom do siebie daej byliśmy w kontakcie i rowerkowanie trwało dalej.

Pózniej zaczęła się przygoda z popularnym portalem FB. Tam też sporo się działo, były nowe znajości, nowe traski i tak zawarły się kolejne ciekawe znajomości :)

No ale dosyc tego. Podjęta przeze mnie decyzja, że znikam z FB (czy była słuszna czy nie ), zaowocowała tym że powróciłem na forum.

Tak więc moi mili. Za niespełna 12 godzin mamy rok 2016. Ale to nie główny temat  tego posta czy wątku. Zamierzam tutaj zainicjować od nowa możliwość zgadywania się na rowerki, zapoznawania się rowerzystów i rowerzystek, składania ciekawych propozycji na wycieczki rowerowe itp.

Mam osobistą nadzieję, że to co napisałem zostanie zauważone i temacik nie zniknie w mrokach nocy :D

Więc jak będziecie mieli jakieś ciekawe pomysły na rowerkowanie i kilometrów mniejszych bądź większych wykręcanie piszczcie śmiało!!

Pozdrawiam serdecznie i do "klika". jarekz