Rowerzyści na chodnikach.

/ 12 odpowiedzi / 3 zdjęć
Nie wiem jak stanowią przepisy ale to co wyprawiają rowerzyści na chodnikach przekracza czasem granice zdrowego rozsądku,czy musi dojść do tragedi żeby policja zauważyła problem.Spacerując po chodnikach naszego miasta bardzo często widzę brawurowo jeżdżącą młodzież i kiedy zwraca się im uwagę słychać obelgi,tak być nie może,proszę by policja zwracała baczniejszą uwagę na to co robią rowerzyści na chodnikach.
@kazimierz malinowski ,90 % czytających Twój pst, jest kierowcami rowerzystami i pieszymi ,takie trzy w jednym,jak jestem ,kierowcą klnę na rowerowych ,jak jadę na rowerze klnę na kierowców,jak idę nogami ślę jeboty na wszystkich że na Pana (czyli mnie)nie uważają chamy jedne,piraty drogowe

(2018/05/29 16:55)
Kazimierz to kolejne fejk konto do nabijania wyświetleń na zaciętych dyskusjach. Temat o rowerzystach był milion razy przerabiany na forum.
Słabo redakcja się stara :)

(2018/05/29 17:21)
Tak jak robroy pisze: trzeba więcej empati,wyobraźni przestrzennej i kultury azeby relacje piesi,rowerzyści i zmotoryzowani były przyjazne i bezpieczne.

Przejście dla pieszych i ścieżka rowerowa z Placu Kościuszki/Farna do parku. Przepisy przy przechodzeniu pieszych nie są jednoznaczne. Natomiast przy przejeżdzaniu rowerzystów ścieżka już tak. Mają bezwględne pierszeństwo. Pamiętajcie o tym kierowcy.

(2018/05/30 06:46)
Nie wiem jak stanowią przepisy ale to co wyprawiają piesi na ścierzkach rowerowych przekracza czasem granice zdrowego rozsądku,czy musi dojść do tragedi żeby policja zauważyła problem.Jeżdząć po ścieżkach rowerowych naszego miasta bardzo często widzę brawurowo chodzącą młodzież i kiedy zwraca się im uwagę słychać obelgi,tak być nie może,proszę by policja zwracała baczniejszą uwagę na to co robią piesi na ścieżkach rowerowych.

(2018/05/30 07:51)
kacperskyy a jako kierowca,rowerzysta i jakwszyscy pieszy powinieneś znać co stanowią przepisy. Ja tylko sygnalizuje co może grozić kierowcy za spowodowanie kolizji z rowerzystą na tym przejściu. A tak szczegółowiej to na których ścieżkach masz takie problemy.

(2018/05/30 09:17)
grabiec, pytanie retoryczne? nie? to odpowiem.
nie jeżdzę po ścieżkach bo poruszam się rowerem w zakresie prędkości 28-35 km na godzine i jazda po sochaczewskich sciezkach rowerowych grozi uszkodzeniem ciała, trwałym kalectwem lub utratą zycia.
  • luzem połozona kostka
  • piach na kostce - to jest skandal, polaczenie jednego z drugim powoduje ze mały zakręt z predkoscia wiecej niz 10 na godzine powoduje ze leżysz
  • skrzyżowania z drogami zle zorganizowane, bardzo duze zagrozenie zdezenia z pojazdem wyjezdzajacymz podporządkowanej
  • hopy przy wjazdach na posesje, totalnie dezorganizuja jazde szybsza niz 10 na godzine
  • przebieg ścieżek w newraligcznych pkt. przystanki, przejscia dla pieszych - jest to bardzo niebezpieczne, dziwne zakręty zwęzenia
  • dziwne ostre zakręty gdzie jadąc innym rowerem niż dziecięcy trójkołowiec nie da się wyrobić
  • trojanowska, staszica, traugutta, olimpijska - notorycznie piesi, wózki, pieski na smyczach
  • na sciezkach jednokierunkowych a jest taka np na staszica rowery jezdza pod prąd
  • zjazdy i wjazdy na ścieżki rowerowe - skrajnie niebezpieczne w wiekszosci przypadków
  • sciezka na moscie, kto porobił te hopy?
te sciezki są moze dobre dla dziadków i dzieci 5 letnich na trójkołowcach ale do moich celów i stylu jazdy na rowerze kompletnie się nie nadają, nie będę narażał swojego zdrowia i zycia tylko dlatego że bumistrz po raz kolejny pokpił sprawę.

(2018/05/30 09:31)
kacperskyy w Sochczewie są tylko ścieżki jednkierunkowe.

(2018/05/30 10:22)
chłopaki,nie nazywajcie tych ogryzków drogowych "ścieżkami rowerowymi" 400 m na Traugutta,kilkaset na Staszica (bez połączenia ze sobą),krótki odcinek przez most wybudowany zapewne aby chłopaki z plebanii dojeżdżali do sklepu Józefa a ten niestety upadł (sklep),na Warszawskiej w stronę gminy,kawałek na Trojanowskiej-jest nadzieja że od składu Tarczyka ścieżka poprowadzi aż do cmentarza,zamiast tych kawałeczków rozsianych,winna była powstać scieżka od Stacji PKP wzdłóż torów wąskotorówki aż do Plecewic ,i od niej mogły powstawać odnogi w stronę osiedli ,i to by było na tyle

(2018/05/30 17:54)
Oj świeta prawda @robroy, święta prawda. Gdyby można było dostać się ścieżką do Plecewic to by było coś. To przeprawianie sie przez całe Miasto, aby sie wydostać w kierunku Puszczy zawsze mnie "obsłabia". Czasami jest walką o życie, bo jazdę na kolarce po naszych ulicach można traktować w takiej kategorii. Fragment tzw."ścieżki rowerowej" od Trojanowa do centrum jest przeznaczony dla rowerowych kamikakdze.

(2018/05/31 13:37)
@wbienko,czym ty jeździsz? Jubilatem? ja tam się nie boję ani pieszego,ani Poloneza ani Porsche

(2018/05/31 15:40)
@robroy
Noooooo, ładne cacko. To to ja rozumiem.
Jeszcze zainstalowałbymwystajace na zewnątrz końcówki szrapiąco-rozrywające mocowane na kołach (takie jak w rydwanach bojowych) BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO.:)
P.S. Tak doposażony rower mógłby wejść do stałego uzbrojenia obrony terytorialnej. Skontaktuj się z Antonim. Pomysł napewno mu sie spodoba. Niech lobbuje kontrakt u Płaszczaka. Będziem w Socho składać takie samobieżne kwadrygi bojowe z przerzutkami. Nazwę tylko trzeba wymyśleć.4X4 TURBO CZAD+ może być?

(2018/05/31 16:12)
trochę nie na temat ale rower to sport,piłka też,wydrukować i wywiesiuć w kuchni na lodówce

(2018/05/31 17:34)

Sochaczew wiadomości - TOP5