Różaniec na granicy...

/ 35 odpowiedzi / 6 zdjęć

Marna prowokacja

(2017/10/10 16:37)

Dla kościoła jak dla każdej sekty liczy sie kasa, człowiek nie ma dla tej istytucji żadnego znaczenia, przeczytajcie sami:  

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/kosciol-chce-wyrzucic-z-domu-mlode-malzenstwo-z-dwojgiem-malych-dzieci/m02jwws

(2017/10/11 00:21)

Metasekwoja byłas na rocznicy czarnego marszu w Sochaczewie?Podobno było 11 pań w wieku podeszłym które mówiły coś o aborcji i darmowej antykoncepcji.

Panie w wieku podeszlym ( i panowie) chodza na miesiecznice czcic jarka :)

(2017/10/11 07:25)

grajkowi chodzi pewnie o kusnierza co brutalnie zabil i oskurowal studentke a pozniej latami regularnie komunie przyjmowal i do mszy sw przystepowal :)

(2017/10/11 07:26)

TO MASZ

...nie dla kościoła, nie dla sekty tylko dla większości, żeby nie napisać dla każdego.

Co do Faktu to chyba słabe żródło informacji. Nie wiedziałem, że w ogóle jeszcze ktokolwiek normalny może to czytać, chyba tylko dla śmiechu. 

(2017/10/11 08:22)

Każdy chodzi gdzie chce, czy to na darcie ryja czy na czczenie Jarka jak napisałeś.

Swoją drogą, tak dla Twojej informacji, to miesięcznice nie są wcale aby czcić Jarka

(2017/10/11 08:24)

Cały ten "różaniec to granic" to taka zakłamana religijność na pokaz. Większośc z tego rozmodlonego tłumu utopiłaby drugiego bliźniego w łyżce wody z powodu odmiennych poglądów politycznych albo ciemniejszego koloru skóry. Mają tyle samo wspólnego z chrześcijaństwem co lwy w koloseum w starożytnym Rzymie.

(2017/10/11 11:01)

;)

Modlitwa = prywatna sprawa, módl się po cichu w domu, ale nie na ulicy

Homoseksualizm = wyjdz na ulice, drzyj ryło i niech cały świat wie, że jesteś gejem.

(2017/10/12 09:36)

Tak żeby było jasne: jestem tolerancyjny i nie mam nic przeciwko homoseksualistom ale nie jestem zwolennikiem wszelkiego rodzaju parad równości 
Ale dobre porównanie Mitutoyo :) 

(2017/10/17 11:58)