rozkład ZKM Przystanek Młyn Repsz Sochaczew

/ 1 odpowiedzi

Witam! Mam kilka banalnych pytań i byłbym bardzo uradowany gdyby ktoś zechciał udzielić odpowiedzi: Gdzie jest ulokowany przystanek: MŁYN REPSZ - PKP - ENERGO.? Na przystanku MŁYN REPSZ (pętla obok tego mostu w chodakowie, który jeszcze działa) jest/było info, że w związku ze zmianami to mam czekać na autobus w kierunku PKP najlepiej koło kościoła albo na młynarskiej i tu mam następne pytanie. :) Gdzie jest ten przystanek na młynarskiej? Przepraszam.. może mało ogarniam, bo w końcu mało podróżuję tymi transporterami, ale ostatnio miałem małe problemy ze złapaniem autobusu, dlatego chciałbym się dowiedzieć, w którym miejscu mam stanąć, żeby zdążyć na autobus numer 5 o 7.05 lub 6 o 7.06 na przystanku MŁYN REPSZ -> PKP? No i gdzie ewentualnie ten przystanek na młynarskiej jest? ;> Znalazłem do tej pory dwa w kierunku chemitexu tu bliżej samego młyna, natomiast nie znalazłem ich odpowiedników w kierunku PKP. Pierwszy przystanek w kierunku PKP od strony chodakowa na młynarskiej znajduje się bliżej ulicy Łąkowej. Mógłby ktoś to ogarnąć? Narysować? Hę..? Proszę.. najważniejsze to gdzie jest ten MŁYN w kierunku PKP. Znaku nie widzę po odpowiedniej stronie drogi. Na samym przystanku jest napisane, żeby tam nie czekać i co z tym zrobić..?
Młyn Repsz w kierunku PKP znajduję sie umownie w miejscu gdzie zaczyna się chodnik za mostem w kierunku Sochaczewa. Generalnie autobus zjeżdza z mostu i staje na tym asfalcie przy młynie.

(2010/08/01 21:51)