Rozkład ZTM

/ 7 odpowiedzi
Może już temat się pojawił i się powtarzam, ale może ktoś skumał ten nowy rozkład ZKM i mi wyjaśni? Wszystkie autobusy teraz jadą tylko w kierunku energomontażu? Rozumiem, że jest to wersja BETA, ale dlaczego na czas testów nie ma dostępu do starszej wersji? Porażka...

nasz jest ZKM

ale masz racje rozklad jest rowno pochrzaniony. co autor mial na mysli to nie wiem.. generalnie rozklad jest klarowny dla ludzi ktorzy jezdza do krancowych przystankow - wtedy jasne jest co masz wybrac... niech autor mi powie co ma zrobic przecietny pasazer jak chce sprawdzic rozklad np do centrum?? trzeba 10x w 10 miejscach sprawdzac... lipa

ale polecam rozklad na androida livebus.. super sprawa i mozesz zapomniec o tym na e-sochaczew.. ktory dla przecietnego odbiorcy jest nie do rozszyfrowania :)

(2014/09/04 07:44)
Nie dość, że forma prezentacji rozkładu pozostawia wiele do życzenia, to jeszcze sam rozkład nie wiem pod co robiony. Np. pod pociągi z pewnością nie, gdyż na pociąg o godz. 07:40 do Warszawy muszę jechać autobusem o 06:14. Tylko pogratulować autorom i czekać na pierwsze mrozy!!!

(2014/09/08 21:45)
Macie rację dokładnie, raz z tym do energomntarzu, chciałam sprawdzić sobie 3 i 3a, a tam po dwa rozkłady i każdy do energomontarzu, to chyba trzeba zgadywać który faktycznie, a który jednak do chodakowa, No dobra, ale to akurat pomyłka.
A dlaczego rozkład jest tak organizowany, że trzeba wchodzić w np. w 7 linków? Też ktoś o tym pisał.

Bo jak załóżmy chcemy jechać z Chodakowa do PKP, to dlaczego nie ma tam autobusów, co jadą PRZEZ PKP, czyli do PKP dojedziemy.
Czyli z tego wynika, że jak autobus jedzie do Energomontarzu, to do PKP nie jedzie??

A odwrotna sytuacja. Ktoś jedzie z PKP do centrum. Niepotrzebny mu Mokas, Plecewice czy szpital. Powinna być przejrzysta opcja  - wszystkie autobusy w kierunku miasta. Tego brakuje najbardziej, jak ktoś chce szybko znaleźć autobus. A nie wchodzić po kolei w pojedyncze linki.

Ten rozkład z pewnością zarówno tworzyły, jak i tu prezentowały osoby, co z nich nie korzystają, bo zobaczyliby jakie to absurdalne.

(2014/09/09 08:50)
Polecam rozkład jazdy autobusów bezpośrednio ze strony zkm Sochaczew. Można pobrać nawet w wersji pdf. Rozmiar pliku 3,6 MB

(2014/09/12 10:30)
kiedy wreszcie będą naniesione poprawki bo są linie ,które w rozpisce ruszają w jednym kierunku  i jadą  w jedną stronę .No choćby 3 i 3A

tyle pracy ktoś włożył i nie sprawdził ewentualnych błędów ...

(2014/09/16 20:20)
Panie burmistrzu. Jak jeździć?

(2014/10/20 16:09)