Rozkopana ulica Kraszeswkiego

/ 7 odpowiedzi

jestem mieszkańcem ulicy Kraszerwskiego i chciałbym dowiedzieć się kiedy  ulica zostanie naprawiona , kiedy przestaniemy jeździć po błocie i dziurach

Tak pracuje spółka zależna od ,, naszego słońca " , czas się obudzić wybory niedługo . Przykład Grodzisk Maz. też w warunkach zimowych prowadzone były prace wodociągowy i jakoś warunki pogodowe nie umożliwiały położenie super asfaltu .

(2017/03/13 09:35)
Tak pracuje spółka zależna od ,, naszego słońca " , czas się obudzić wybory niedługo . Przykład Grodzisk Maz. też w warunkach zimowych prowadzone były prace wodociągowy i jakoś warunki pogodowe nie umożliwiały położenie super asfaltu .

(2017/03/13 09:37)
Prawda jest taka, że ta ulica przestała istnieć... Nie jestem ekspertem od remontów i robienia kanalizacji ale to, co tam się dzieje to lekka przesada.

(2017/03/13 12:13)
Zapraszam do pracy. Jak się wszyscy wezmą to do poniedziałku będzie zrobione :) Wszyscy by chcieli jednego dnia super ekstra asfalcik. Druga kwestia to taka, że to Polska i jak masz zrobić coś dzisiaj zrób w piątek, albo lepiej już w przyszłym tygodniu. A co do wyborów to uważasz markJ, że jak przyjdzie nowa władza to szybciej będą takie prace wykonywane i dokładniej? Oczywiście się da, ale będzie parę razy drożej i wtedy będziesz pisał, że tyle pieniędzy wydali a mogli taniej :)

(2017/03/15 10:08)
Odpowiedz Mitutoyo , taniej nie znaczy dobrze , przypomnij sobie przysłowie o szkle i czterech literach , Jeśli wszyscy mamy przystąpić od poniedziałku to po co płacimy wcale nie tanie podatki lokalne i najdroższe opłaty za wodę i ścieki , ale policz sobie rozrost ilości urzędników w spółce i Urzędzie Miasta i tu jest pies pogrzebany , to właśnie przejada nasze podatki lokalne .

(2017/03/15 11:24)

pop
Powodów znajdzie się na pewno dzisiątki tysięcy.

(2017/03/22 11:21)
kolejny przydupas osieckiego... wychyl 4 litery z urzedu poza miasto, rozejrzyj sie po okolicy to zobaczysz jak miasto powinno byc zarzadzane... ale nie rozkręcajmy sie, skupmy sie konkretnie na tym problemie... droga zostala doszczetnie zrujnowana I zostawiona.... kto na to pozwolil??? podobne prace byly robione w jednym z blizniaczych miast.. 200-300 metrow zostalo rozkopane ulica zamknieta, rury, kable czy cos tam połozone, ulice otworzyli, sladu nie bylo po remoncie... a tu jakich niekompetentny urzedas pozwolil na zrujnowanie ulicy przez wykonawce I zostawienie tego burdelu, powiem wiecej... w planach bylo polozenie kabla ale nie bylo juz kasy na połatanie tego, przeciez to amatorka I wstyd dla obecnych wladz.

(2017/03/22 14:18)