ROZLICZENIE PIT

/ 5 odpowiedzi
WITA,. CZY KTOŚ MÓGŁBY POLECIĆ OSOBĘ, KTÓRA ROZLICZY MI PIT? I JAKA BYLABY CENA OD ROZLICZNIA WSPOLNIE Z MAŁZONKIEM.DZIEKI ZA INFO ;)
justa polecam poszukac w necie.. jest kilka na prawde dobrych programow ktore rozlicza cie za darmo.
no chyba ze jakas budowlanka, spadki, darowizny i mnowsto innych dziwnych spraw :) to faktycznie lepiej jakiegos fachowca znalezc.
spytaj w jakims biurze rachunkowym albo jak masz znajoma co pracuje w ksiegowosci..

(2015/02/16 08:24)
Jeśli rozliczenie nie jest jakieś szczególnie trudne, zrobię za darmo w zamian za przekazanie  1 proc. na fundację NERO.

(2015/02/16 08:40)
Ja mogę rozliczyć pit 

(2015/02/20 13:07)
ja mogę rozliczyć

(2015/02/23 13:59)

Moje odkrycie w kwestii rozliczania PIT (tak, nigdy nie byłem przekonany do rozwiązań online jak płatności, czy też rozliczanie z US). Znajoma poleciła mi jednak https://www.podatnik.info/program_do_pit i szczerze powiedziawszy to ja również Wam mogę do polecić. Nawet jeśli macie do rozliczenia coś innego niż pit 37, albo jeśli rozliczacie się z małżonkiem. Nikomu nie trzeba płacić, program jest darmowy. Za 2017 też się tak będę rozliczać.

(2018/01/12 15:49)

Sochaczew wiadomości - TOP5