ruch samochodowy przy dworcu pkp

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić aktualne zasady ruchu samochodowego przy dworcu pkp? ja tego nie ogarniam.
a co tu ogarniać?
ul. Sienkiewicza w części jest jedno kierunkowa. Jak na załączonym obrazku.

(2019/01/08 15:55)
Ale jak wjechać i wyjechać na parking przy dworcu? Jak przywieżć i wysadzić pod dworcem pasażera?

(2019/01/10 10:54)
tak?

(2019/01/10 14:50)
Taaa rysunki ladne ale zachowanie niezgodne z przepisami gdyz poza wyznaczonymi miejscami pod dworcem JEST ZAKAZ RUCHU. Matoły z miasta i powiatu nie odkryły jeszcze "miejsc zatrzymania" i stref Kiss and Ride. Zascianek. Wiecie iz w okolicy dworca sa piekne stanowiska dla rowery z mocowaniem odwrócone "U"... Postawiły matoły to na parkingu za wieżą gdzie nigdy żadnej rower przypiety nie bedzie. Ot gamoniowa polityka niekompetentnych urzędasów

(2019/01/11 11:02)
Ale to zamiast wylewać swe żale i wyzywać kogoś od matołów na forum publicznym to może lepiej złożyć jakieś zażalenie formalnie? Może jakiś projekt publiczny?Wątpię by powód, żę "ktoś na jakimś tam forum coś napisał" nie jest dobry do zmiany czegokolwiek.

(2019/01/11 14:43)
no już prościej jak @Szczawiu i @Mitutoyo nie można tego przedstawić. Czego tu nie rozumieć? w jakimś mieście jedziecie po znakach a tutaj się gubicie?

(2019/01/11 16:09)
Ja zupełnie nie rozumiem dlaczego jadąc Okrzei nie można bezpośrednio skręcić w Sienkiewicza tylko cały ruch jest skierowany na Księcia Janusza. Dla mnie bez sensu, tak samo jak progi zwalniające na Towarowej, szczególnie sposób ich umiejscowienia, ani nie są przed przejściem dla pieszych więc zupełnie nie rozumiem po co to i czemu ma służyć

(2019/01/16 09:46)
@Halinka-progi są po to aby zgarnąć dodatkową kasę,poza tym mają wqrwiać okolicznych mieszkańców łomotem podbijanych podwozi samochodowych,gdyby dla przykładu Pan Burmistrz zamontował je przed swoim domem,uwierzyłbym w ich zbawcze działanie,te progi są niepotrzebne,zbędne i na hooy --w takich miejscach (dodam uczciwie-gdybym był właścicielem domu przy którym zamontowane to coś-w nocy by rozwalił)

(2019/01/19 07:55)